Które produkty w ekwipunku odblokowują zadania

  • Rozpoczynający wątek flyboy
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2097

Gość
Gość
Ja tam bym poczekał z wybraniem decyzji z kilka miesięcy(na szczęście nie muszę :p), bo mam takie dziwne przeczucie, że ta decyzja ma dosyć duży wpływ na zdobycie jakiś bardzo cennych przedmiotów takich jak np. miecz Hernandos :p
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
ale może być pierwszym polakiem który wykonał to zadanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale kogo obchodzi bycie pierwszym w wykonywaniu zadań? :p Ja wolałbym jako pierwszy Polak zdobyć jakąś super ekstra broń, niż jako pierwszy wykonać zadanie :p


Obserwując twój zapał w zadaniu z mieczem masz na to duże szanse- jeśli oczywiście takowe zadanie będzie w przyszłosci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie. Ile osób na pierwszym świecie ma miecz hernandesa?

Pytanie może nie pasuje do tematu, ale w tym wątku było dużo pisaneo zadaniu z mieczem i jestem ciekaw czy ktoś go juz ma na s1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kawałek kartki można znaleźć również w Napadzie na powóz pocztowy i okradaniu ludzi udało mi się na s2 bez kp je dopaść dowód:

kwcz1.jpg


proszę o aktualizację w pierwszym poście
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Proszę uaktualnić pierwszy post, także w poszukiwaniu skarbu można znaleźć pierwsza cześć kartki.

wu4049.jpg


Udało się na s3 :)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
A nie lepiej po prostu:

"Prace w których na pewno da się znaleźć 1 część kartki:
Wszystkie prace z szczęściem większym niż 63%"

? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś się w końcu zdecydował na wybranie drogi szeryfa w zadaniach 67L - albo czy ktoś wie jak dalej ten quest wygląda?
 

DeletedUser10447

Gość
Gość
!!!

Dokładniej to jest tak:


Schwarze Berge (Wo bleibt der Bote?)

Barkeeper Henry Walker: Du willst große Abenteuer erleben? Du siehst aber nicht aus wie ein Abenteurer. Naja egal...ich habe hier dieses Päckchen für dich. Bringe es doch bitte zu meinem Schwager Steve Chuck. Ich kann es leider nicht selbst bringen. Du siehst ja selbst, was hier los ist. Der Weg ist nicht leicht und überall lauern Gefahren. Würdest du das trotzdem für mich erledigen?

Hinweis: Die Position von Steve wird auf der Minimap durch einen lilafarbenen Punkt (Questgeber) markiert. Du musst diese Quest erst abschließen und das Paket entgegennehmen, bevor du Steve auf der Karte finden kannst.

map_employer_hint.png


Auf der Karte wird Steve wie ein Job mit einer runden Grafik angezeigt.

steve.png


Jakby ktoś się mógł pofatygować i przetłumaczyć to pewnie nie tylko ja byłbym wdzieczny. :)

to poprostu zadanie dla poszukiwacza przygód:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A kiedy ono sie pojawia bo nie od razu jak widzę po sobie gdy osiągnie sie 67lvl- chyba trzeba mieć może jakiś przedmiot przy sobie bądz któreś zadanie skończone??? Wie ktoś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym wybrał bandytów, nie wybranie szeryfa daje zawsze większe kożyści np: gdy wybrałeś indianina to mogłeś mieć miecz hernados
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Sekretne" zadanie:
Wymogi, aby zadanie się pokazało: wszystkie 3 części kartki + łopata w tym kwadraciku

Nagroda: Miecz Hernandos

Wymogi by odblokowało się zadanie, które daje nam 3 część kartki:
Śpiewnik(w tym małym okieneczku na przedmioty);
57 poziom;
Poniedziałek od 19:00 do 19:20;
Zrobione 2 decyzje od Indianina(Decyzja 2: Sabotaż oraz Decyzja 1: Handel złotem).;

Sprawdzone i wykonane Mieczyk w moim ekwipunku na ś4.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się info równierz przydał ale z tego co jest napisane to nie mam szans na 3cz kartki:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładniej to jest tak:


Schwarze Berge (Wo bleibt der Bote?)

Barkeeper Henry Walker: Du willst große Abenteuer erleben? Du siehst aber nicht aus wie ein Abenteurer. Naja egal...ich habe hier dieses Päckchen für dich. Bringe es doch bitte zu meinem Schwager Steve Chuck. Ich kann es leider nicht selbst bringen. Du siehst ja selbst, was hier los ist. Der Weg ist nicht leicht und überall lauern Gefahren. Würdest du das trotzdem für mich erledigen?

Hinweis: Die Position von Steve wird auf der Minimap durch einen lilafarbenen Punkt (Questgeber) markiert. Du musst diese Quest erst abschließen und das Paket entgegennehmen, bevor du Steve auf der Karte finden kannst.

map_employer_hint.png


Auf der Karte wird Steve wie ein Job mit einer runden Grafik angezeigt.

steve.png


Jakby ktoś się mógł pofatygować i przetłumaczyć to pewnie nie tylko ja byłbym wdzieczny. :)
Tu chodzi o quest Góry Czarne a to ze miałeś w ekwipunku łososia wtedy to zbieg okoliczności
Schwarze Berge to tłumacząc na polski Czarne Góry czyli quest Góry Czarne uczę się niemieckiego
więc mniej więcej wiem co piszę!!
Nie nabieraj nas!
PS Jeśli rzeczywiście byłoby tak jak ty mówisz to dałeś żmudną nadzieję odzyskania sprzedanej paczki!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry