Laska - kolejna zagadka

  • Rozpoczynający wątek kronong
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
;))
Tylko dodam, że tytuł nie jest ani pixela za wysoko, a zabawa przy czytaniu niektórych postów była przednia. Dlaczego zrobiłem fake? Ponieważ ludzie a) są naiwni, b) chcą czytać takie rzeczy, c) szukają sensacji ;) Niestety wdarła się pomyłką, w którymś z questow [błędy ort.] i ludzie zaczeli coś podejżewać ^^
Myślę, że administracja czytała ten topic i także miała spory ubaw :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
;))
Tylko dodam, że tytuł nie jest ani pixela za wysoko, a zabawa przy czytaniu niektórych postów była przednia. Dlaczego zrobiłem fake? Ponieważ ludzie a) są naiwni, b) chcą czytać takie rzeczy, c) szukają sensacji ;) Niestety wdarła się pomyłką, w którymś z questow [błędy ort.] i ludzie zaczeli coś podejżewać ^^
Myślę, że administracja czytała ten topic i także miała spory ubaw :]

Te pomyłki cały czas Ci się wkradają. (ale pewnie tym razem celowo) :D

A ludzie aż tak naiwni nie są. Dużo osób się nie nabrało :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ty nie odbierałeś od nich prywatnych wiadomości ;) a co do błędów ort... no cóż.. nikt nie jest nieomylny ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, mogłeś kogoś poprosić o korektę^^ Wtedy byłaby już "zbrodnia" doskonała :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
;))
Tylko dodam, że tytuł nie jest ani pixela za wysoko

A jednak:
beznazw2y.gif


Szkoda, że taki quest nie istnieje jednak cieszę się, że pierwszy znalazłem dowód na to, że to fake. Swoją drogą ciekaw jestem ilu ludzi poszło już do fortec szukać tych flag. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
sprawdz pod innymi questami ;) niemożliwe aby był wyżej ^^
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
Obejrzałem tylko jednego screena, nie wiem który to był z kolei, nagrodą było 800$, ale czcionka jaką to napisano ta masakra. Takie piksele od razu rzucają się w oczy i widać, że tam nie pasują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak przy okazji.

Co znaczy "przemytnik z rzeki Arkansas"?

To też mi dało do myślenia jak to czytałem bo albo to wodni ludzie albo mieszkają na łodzi ;)
Ja bym dał "znad rzeki" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno być więcej takich produktów co dają do jakiejś cechy albo umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale zobaczcie ja specjalnie założyłem konto na 7 świecie i dobra cały komplet Dżentelmena i dobra następne napisałem wiadomość Witaj!Zobaczyłem że masz laske widziałem to na forum i dalej czy możesz mi powiedzieć jak ją zdobyłeś(w jakiej pracy) dobra mineło już długoooooooooooooo. i nic napisałem następną wiadomość i nic Czy Sz.P który nie chce o tym mówić na the west może mi odpowiedzieć?? A może nie ma ukryrego Questa a to tylko własnoręcznie zrobione zadanie? Czemu ten Dr.Green nic nie mówi? chociaż by pokazał raport z jej znalezieniem a może jakieś zadanie w którym można ją znaleźć? Jakby był raport to by było wiarygodne no dalej pewnie nie dasz raportu bo go usunołeś ?? każdy tak mówi! ale napewno nie dasz screnna
! a jak dasz to jesteś BEST
 
No ale zobaczcie ja specjalnie założyłem konto na 7 świecie i dobra cały komplet Dżentelmena i dobra następne napisałem wiadomość Witaj!Zobaczyłem że masz laske widziałem to na forum i dalej czy możesz mi powiedzieć jak ją zdobyłeś(w jakiej pracy) dobra mineło już długoooooooooooooo. i nic napisałem następną wiadomość i nic Czy Sz.P który nie chce o tym mówić na the west może mi odpowiedzieć?? A może nie ma ukryrego Questa a to tylko własnoręcznie zrobione zadanie? Czemu ten Dr.Green nic nie mówi? chociaż by pokazał raport z jej znalezieniem a może jakieś zadanie w którym można ją znaleźć? Jakby był raport to by było wiarygodne no dalej pewnie nie dasz raportu bo go usunołeś ?? każdy tak mówi! ale napewno nie dasz screnna
! a jak dasz to jesteś BEST

Może ja odpowiem za niego.
Dr.Green pochwalił się laskami w tym temacie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sprawdz pod innymi questami ;) niemożliwe aby był wyżej ^^

Sprawdziłem we kilku questach z literą (zwłaszcza z literąO na początku)Optymalizacja zysku, Obrączka Kates, Farma, Drobiazgi... Wszędzie tytuł jest o pikselik wyżej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale zobaczcie ja specjalnie założyłem konto na 7 świecie i dobra cały komplet Dżentelmena i dobra następne napisałem wiadomość Witaj!Zobaczyłem że masz laske widziałem to na forum i dalej czy możesz mi powiedzieć jak ją zdobyłeś(w jakiej pracy) dobra mineło już długoooooooooooooo. i nic napisałem następną wiadomość i nic Czy Sz.P który nie chce o tym mówić na the west może mi odpowiedzieć?? A może nie ma ukryrego Questa a to tylko własnoręcznie zrobione zadanie? Czemu ten Dr.Green nic nie mówi? chociaż by pokazał raport z jej znalezieniem a może jakieś zadanie w którym można ją znaleźć? Jakby był raport to by było wiarygodne no dalej pewnie nie dasz raportu bo go usunołeś ?? każdy tak mówi! ale napewno nie dasz screnna
! a jak dasz to jesteś BEST

Hint: zanim napiszesz do kogos przeczytaj jego opis.


edit: niemożliwe, że coś jest wyżej/niżej/złą czcionką ;) Możliwe, że to wina kompresji :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
dobra będzie już, zamykam i info że fake jakby ktoś szukał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry