Laska - kolejna zagadka

  • Rozpoczynający wątek kronong
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przyznaję, że screen wygląda dość wiarygodnie :D irytujące jest to że kolejna super broń przeznaczona jest dla siłaczy :mad: ciekawe więc jakie ukryte questy są dla strzelców ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyznaję, że screen wygląda dość wiarygodnie :D irytujące jest to że kolejna super broń przeznaczona jest dla siłaczy :mad: ciekawe więc jakie ukryte questy są dla strzelców ?

może po prostu zadania dla Zawadiaki/Zołnieża są dla strzelców ^^ podobno ciężko jest je wykonać siłaczem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to te zadanie będzie chyba utrapieniem.. znowu szukać flagi przez 80h ?
Z flagami stanów południowych nie ma kłopotu bo są w pracy gdzie jest aż 71% expa
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Przyznam, że nie kryję zdziwienia. Ani na angielskim forum, ani na niemieckim(sic!) nie ma NIC o tym zadaniu. A więc nie pozostaje mi nic jak zadać parę pytań dotyczących tego ukrytego zadania.
1)Kiedy Ci się ono pojawiło? Tzn. Czy zaraz po włożeniu laski, czy dopiero później?
2)Domyślam się, że ten screen, który wrzuciłeś nie był pierwszą częścią zadania. Czy możesz zrobić zrzut i wkleić pierwsze ukryte zadanie, które pojawiło Ci się po wsadzeniu laski do ekwipunku?
3)Skąd wiedziałeś, że w niedziele o 19 pojawi się następne zadanie?
4)Jakie decyzje wykonałeś?
 
Przyznam, że nie kryję zdziwienia. Ani na angielskim forum, ani na niemieckim(sic!) nie ma NIC o tym zadaniu.

Jeżeli tam nic o tym nie ma... Jak Dr.Green zdobędzie tą szablę, to już widzę rzesze niemców, którzy przetłumaczają na polski :)D) pytanie o szable :)

Przy zbieraniu flag trochę zabawy będzie, ale mam nadzieję, że pofarci ci się i szybko je zdobędziesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też szukałem na zagranicznych forach informacji na temat laski oraz szabli Granta i nic. Wnioskuję więc, że nie tylko laska jest potrzebna, ale może też trzeba mieć jakąś określoną liczbę pkt w jakiejś umiejętności by się ono pojawiło.
Logicznie rozumując powinno chodzić o dowodzenie :D, czy może miałeś na sobie cylinder lincolna, jakiś krawat i masz może ogólnie dużo dowodzenia ? laska dodała Ci kolejne 2pkt i przypadkowo zadanie się odkryło ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli tam nic o tym nie ma... Jak Dr.Green zdobędzie tą szablę, to już widzę rzesze niemców, którzy przetłumaczają na polski :)D) pytanie o szable :)

Przy zbieraniu flag trochę zabawy będzie, ale mam nadzieję, że pofarci ci się i szybko je zdobędziesz.

złożymy się dla doktorka na premki i znajdzie ją w 10 min ;)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Też szukałem na zagranicznych forach informacji na temat laski oraz szabli Granta i nic. Wnioskuję więc, że nie tylko laska jest potrzebna, ale może też trzeba mieć jakąś określoną liczbę pkt w jakiejś umiejętności by się ono pojawiło.
Logicznie rozumując powinno chodzić o dowodzenie :D, czy może miałeś na sobie cylinder lincolna, jakiś krawat i masz może ogólnie dużo dowodzenia ? laska dodała Ci kolejne 2pkt i przypadkowo zadanie się odkryło ?
Prawdopodobnych wymagań by zadanie się pojawiło jest MILION...


złożymy się dla doktorka na premki i znajdzie ją w 10 min ;)

1%+ 50% premii: Hmm - 2% na znalezienie? Naprawdę pomocne :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajcie mu spokój.. myślicie ze chłopak który jest 2 w rankingu będzie teraz szukał tej flagi w pracy z współczynnikiem 9% expa?
Po prostu odblokował to zadanie i to już jest wielki plus, a żeby znaleźć tą flagę to trzeba mieć naprawdę farta :)
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Dajcie mu spokój.. myślicie ze chłopak który jest 2 w rankingu będzie teraz szukał tej flagi w pracy z współczynnikiem 9% expa?
Po prostu odblokował to zadanie i to już jest wielki plus, a żeby znaleźć tą flagę to trzeba mieć naprawdę farta :)

Szczerze? Myślę, że będzie szukał :p W końcu za tą flagę dostanie 1200 expa, więc mu się zwróci za zmarnowane godziny :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze? Myślę, że będzie szukał :p W końcu za tą flagę dostanie 1200 expa, więc mu się zwróci za zmarnowane godziny :p

Tak samo mówiłem ja, gdy za znalezienie flagi dostało sie 180 expa.
A flagę znalazłem na 43 lvlu, gdy średnio 2h dziennie poświęcałem szukaniu tej przeklętej flagi ;)

W przeliczniku było to około 80h.. teraz zamiast tej pracy gdybym wykonywał dajmy na to polowanie na wilki miałbym z 2 lvle wiecej.. :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to joke - taki "quest" można zrobić w 15 min. Póki nie będzie namacalnych dowodów ja w to nie wierze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawdopodobnych wymagań by zadanie się pojawiło jest MILION...

Owszem, ale to logiczne wytłumaczenie, po za tym gdyby chodziło typowo o laskę, to kobiety nie miały by szans na zdobycie szabli, a szczerze wątpię by wystarczało mieć laskę w plecaku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I :D chyba o to chodzi, żebyśmy dowiedzieli się prawdę o tajnych zadaniach ;) gdybym to ja znalazł laskę, także bym osobiście to nagłośnił na forum, i pomógł w dalszych questach
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
DrGreen - Czy mógłbyś w końcu odpowiedzieć na nasze pytania? No i powiedzieć jak dalej z zadaniami :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szukam flagi, w nocy zrobie kilka godzin w obserwowaniu fortecy i moze wypadnie ;]
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
do przemytu:
czarny melonik +19pp
Szlacheckie kozaki +23pp
szlachecka skórzana kurtka+27pp
brązowa chustak+22pp
colt który masz +5pp

w sumie 95pp , jakoś dasz rady :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
do przemytu:
czarny melonik +19pp
Szlacheckie kozaki +23pp
szlachecka skórzana kurtka+27pp
brązowa chustak+22pp
colt który masz +5pp

w sumie 95pp , jakoś dasz rady :)

set dżentelmena dodaje 127 pkt pracy do Przemytu, więc nic lepszego już nie znajdziesz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry