Laska - kolejna zagadka

  • Rozpoczynający wątek kronong
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3449

Gość
Gość
Fajny fake dr.green ;) Jesli zobacze dowod w postaci tego miecza to ci uwierze a tak to zrobiłeś fajnego kita ;) I wszyscy wierzą
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
kronong napisał:
szybko się nie dowiemy, jeżeli green nie kłamie i brakuje mu te 70pt. do przemytu to poczekamy, a ten z de1 w życiu polakom nie powie ja znam tylko 2 słowa po niemiecku i nawet nie wiem jak się piszą xD gutenmorgen i szajse

który ? ;>
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Kubussek... ;)

Nie wszyscy wierzą, bo nie wszyscy lubią mieć wszystko na tacy wyłożone... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładny fake

Widzę, że się napracowałeś i zrobiłeś ładnego fake'a. Ja nie uwierzę, jeżeli nie zobaczę tej szabli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest fake. Ale tylko z zadaniem, bo laskę ma napewno... ;) Widziałem go w moim mieście na zakupach :) Pozdro :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W zasadzie to sie przekonamy, jak zrobi już wszystkie questy to pewnie dostanie tą szable i sie nią pochwali, skoro taka unikatowa, a jak nie to widac to był podróbka, wiec wtedy sie sprawdzi czy to był fake czy prawdziwy quest.
________________
 

DeletedUser

Gość
Gość
COSCOS tamten link to do questa na m. Hernandos. Pisza tam mniej więcej, że trzeba mu przynieść łopatę. następny to oczywiście quest ze zniszczeniem miecza za 500XP. :p
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
ja wierzę Greenowi :)
Ale nawet jakby zrobił fake to super pomysł na questa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Złe umiejscowienie tytułu
Niespotykane wręcz błędy ortograficzne - NIGDZIE nie widziałem żadnych takich
Odstępy między kolejnymi wierszami opisów zadań i epilogów nie są stałe, tak jak powinny - gdy sam robię jakiś projekt też mam z tym problem

Fake! :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
ojj doktorku nieładnie kłamać na forum :( my nie lubimy takiego czegoś
temat można zamknąć
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
a jednak. Oszust :)
Btw. jak mówiłem :) Świetny pomysł na serię questów :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i jednak oszustwo.. nawet sam doktorek (a może nawet pielęgniarz..) usunął ze swojego profilu tekst o szabli Granta.
Tylko po co ta sytuacja była? Żeby ludzie go wielbili, bo jaki z niego pro hello mega super gracz, bo ma laskę (bez skojarzeń mi tu:p)? Szczerze to sam w to uwierzyłem, no ale nie ma ludzi idealnych...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to faktycznie niefajnie - jakieś kompleksy ma że musi sobie samoocenę podnosić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie kompleksy, chciał się trochę pośmiać z niektórych. Od razu było wiadomo, że fake, bo na 99% jakieś ukryte zadania jako pierwsi odkrywają niemcy, bo ich światy wystartowały wcześniej i na weststats było by info jeśli takie zadanie istnieje. Ale co do zadań to wręcz wzorowe wymyślenie treści i grafik.

Jedno mnie tylko dziwi ... czemu Administracja jeśli wie, że to fake nie zamknęła tematu (no bo to niby celowe wprowadzanie w błąd). A wiedzą na pewno, bo ktoś te zadania na polski musi tłumaczyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie kompleksy, chciał się trochę pośmiać z niektórych. Od razu było wiadomo, że fake, bo na 99% jakieś ukryte zadania jako pierwsi odkrywają niemcy, bo ich światy wystartowały wcześniej i na weststats było by info jeśli takie zadanie istnieje. Ale co do zadań to wręcz wzorowe wymyślenie treści i grafik.

Jedno mnie tylko dziwi ... czemu Administracja jeśli wie, że to fake nie zamknęła tematu (no bo to niby celowe wprowadzanie w błąd). A wiedzą na pewno, bo ktoś te zadania na polski musi tłumaczyć.

Ja myślę że oni nie czytają wszystkich postów. Ani w dziale pytania ani propozycje itd. Tylko niektóre - te które wydają się ważne dla nich.

Ano właśnie nie znajdziemy sensacji bo nie dość że Niemcy mają starsze światy (wyższe poziomy postaci) to jeszcze aktualizacje mają wcześniej czyli na 100% wszystko pierwsi znajdują...
 
Status
Zamknięty.
Do góry