Laska - kolejna zagadka

  • Rozpoczynający wątek kronong
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
1 umiejka na dzien zaczynajac za 10 dni, wiec tak jak mowilem 2-3 miesiace ;)

edit: w sumie to mi braknie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale nadal nie napisałeś nic więcej co do okoliczności pojawienia się questa. Przypuszczam, że nie laska sama w sobie go odblokowała, lecz wzrost charyzmy o 2pkt a wraz z nią wzrost każdej umiejętności związanej z charyzmą.
Jeśli możesz to ujawnij ile wówczas miałeś Charyzmy oraz dowodzenia, jaki wtedy był dzień tygodnia i około której godziny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale nadal nie napisałeś nic więcej co do okoliczności pojawienia się questa. Przypuszczam, że nie laska sama w sobie go odblokowała, lecz wzrost charyzmy o 2pkt a wraz z nią wzrost każdej umiejętności związanej z charyzmą.
Jeśli możesz to ujawnij ile wówczas miałeś Charyzmy oraz dowodzenia, jaki wtedy był dzień tygodnia i około której godziny.


green just pisal ale chyba nie w tym temacie ze pojawilo sie jak zalozyl laske....
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
pewnie będzie trzeba później walczyć z kimś trudnym np z tym kolekcjonerem
 

DeletedUser

Gość
Gość
green just pisal ale chyba nie w tym temacie ze pojawilo sie jak zalozyl laske....

Nie, nigdzie nie napisałem, że quest pojawił się po założeniu laski.
BTW nie zamierzam zdradzać sposobu na odblokowanie tego zadania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
green just pisal ale chyba nie w tym temacie ze pojawilo sie jak zalozyl laske....

Jak założył laskę, to zwiększyła mu się charyzma i to odblokowało zadanie. Dr. Green nie jest jedynym posiadaczem laski w całym The-West, ale jakoś tylko jemu pojawiło się zadanie, dlatego więc się upieram przy swoim, że nie laska tu jest kluczowym elementem lecz charyzma lub któraś z umiejętności wchodząca w charyzmę. Przypuszczalnie dowodzenie którego Green ma ponoć ok 100pkt. Dodatkowym wymaganiem może być również dzień tygodnia i godzina jak już bywało w wielu questach. Dlatego pytam o to konkretnie, kiedy i przy jakim poziomie charyzmy.
 

DeletedUser11096

Gość
Gość
dajcie mu ochłonać:D meczycie go tylko podaj mi sposób albo kiedy gdzie jak... jakbym ja to zadanie odkrył to bym sie też nie podzielił :p wolałbym zostac 1 z nielicznych którzy znaja sposób na ten quest :}
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedyna rzecz która mnie zastanawia, to to, jakie oceny z j. polskiego ma ekipa która przekładała teksty z ostatnich screenów Dr Greena. Np. w epilogu mamy taki piękny kwiatek jak: "kilku podejżanych typków", a w następnym zadaniu "wykonuj prace Przemyt"

Takie dziwne, że aż niewiarygodne :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak założył laskę, to zwiększyła mu się charyzma i to odblokowało zadanie. Dr. Green nie jest jedynym posiadaczem laski w całym The-West, ale jakoś tylko jemu pojawiło się zadanie, dlatego więc się upieram przy swoim, że nie laska tu jest kluczowym elementem lecz charyzma lub któraś z umiejętności wchodząca w charyzmę. Przypuszczalnie dowodzenie którego Green ma ponoć ok 100pkt. Dodatkowym wymaganiem może być również dzień tygodnia i godzina jak już bywało w wielu questach. Dlatego pytam o to konkretnie, kiedy i przy jakim poziomie charyzmy.

Kombinuj, kombinuj, jednak wez pod uwage to, ze czynnikow moze byc kilka, a przedmiot niekoniecznie musi byc zalozony. Tyle z mojej strony na dziś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedyna rzecz która mnie zastanawia, to to, jakie oceny z j. polskiego ma ekipa która przekładała teksty z ostatnich screenów Dr Greena. Np. w epilogu mamy taki piękny kwiatek jak: "kilku podejżanych typków", a w następnym zadaniu "wykonuj prace Przemyt"

Takie dziwne, że aż niewiarygodne :cool:

Już dawno pisałem że to fake, ale nikt mnie nie słuchał :rolleyes:
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Nie, nigdzie nie napisałem, że quest pojawił się po założeniu laski.

Ale napisałeś, że laska jest potrzebna do tego by ten quest się pojawił, więc coś mi się wydaje, że to wszystko jest jeden wielki fake...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale napisałeś, że laska jest potrzebna do tego by ten quest się pojawił, więc coś mi się wydaje, że to wszystko jest jeden wielki fake...

ehhh czytaj ze zrozumienie, laska nie musi byc wlozona w okienku w lewym dolnym rogu ekwipunku.
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Spokojnie, Panowie...

DrGreeen chciał zaistnieć i zaistniał... Kto wierzy w takie cudowne questy, ten wierzy... Kto nie wierzy, ten nie wierzy... Każdy ma swój rozum i nim się powinien kierować... ;)

A jeśli komuś łatwiej jest opierać się na tym, co zostanie napisane w poradniku lub na forum, to też jest to jego własna decyzja... Nikomu nie można nic narzucić, bo każdy gra tak jak chce i jak potrafi... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
porcupine z de1 ma laske, ma 98lvl więc jeżeli to prawda to moze zakończyć szybciej tego questa od naszego kolegi greena ;) przemyt to u niego jak dla gracza z 1lvl zbieranie liści tytoniu :p codzienna praca - ma to w jednym paluszku xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też mi nowość, a co to ma do tematu: Laska - kolejna zagadka?:confused:

szybko się nie dowiemy, jeżeli green nie kłamie i brakuje mu te 70pt. do przemytu to poczekamy, a ten z de1 w życiu polakom nie powie :D ja znam tylko 2 słowa po niemiecku i nawet nie wiem jak się piszą xD gutenmorgen i szajse :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
set dżentelmena dodaje 127 pkt pracy do Przemytu, więc nic lepszego już nie znajdziesz ;)

A jednak. Set konowała dodaje 146 pkt-ów.

Przeanalizowałem screeny i zauważyłem jedną nieprawidłowość. Mianowicie tytuł questu Ostatni fort jest o piksel wyżej niż w np. Obrączka Kates czy też Optymalizacja zysku...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry