Lech Poznań-Dnipro Dniepropietrowsk

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Lech

    Głosy: 22 61,1%
  • Dnipro

    Głosy: 14 38,9%

  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Już wiadomo, z kim zagra Lech. No i co myślicie o tym losowaniu? Całkowicie bez szans chyba nie są...
Z ciekawostek: pogromca Jagi Aris zmierzy się z pogromcą Ruchu Austrią Wiedeń, a pogromca Wisły Karabach może zostać pomszczony przez... Polaków z Borussii Dortmund :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, czy Dnipro to ta sama druzyna co parę lat temu... Kiedyś byli mocni, mieli wielu reperezentantów Ukrainy w swoich szeregach. Lech awansuje, 2:0 i 1:1 będzie, tak sądzę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dnipro po 4 kolejkach jest liderem ligi ukraińskiej, przed Dynamem Kijów i Szachtarem Donieck. Ma komplet punktów i bilans goli 11-1...
To tylko statystyka, może akurat grało ze słabszymi rywalami, ale jednak, lider to lider...
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze powiedziane. mnie się wydaje, że po prostu mieli słabszych rywali. bo jednak szachtar wygrał w zeszłym sezonie puchar UEFA... a Dynamo od lat na ligowym podwórku gra bardzo dobrze. Dnipro było dobre, ale to dawne czasy... Lech powinien wygrać, ale mają w ofensywie wyrwę po Lewandowkim, co widać. ale może im się udać.
@leworwelowiec: a niech ich Błaszczykowski i reszta pomszczą, a co:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już widzę wyjazdowy mecz na Ukrainie, będzie doping jak w Pradze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lech nawet do fazy grupowej nie awansuje.. taka jest nasza liga, przyzwyczailem sie. Komu by tu kibicowac? Teorytycznie slabszej Jagielloni jedynie;]
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Najlepiej jak by wygrał, ale przynajmniej po przegranej wymienili by trenera na jekiegoś przyzwoitego.
 

DeletedUser12504

Gość
Gość
Ja oczywiście wieże w leszka(naszego mistrza):):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Will: trza pamiętać, że 2 lata temu Lech odpadł w 1/16 finału pucharu UEFA:p
@Arago: szkoda, że Smuda już nie trenuje Lecha;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up Wisła rozbiła kiedyś Schalke 4:1, wygrała z Barcą. Ale to odległe czasy, nie ma o czym mówić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mic222

Z barcą nie było tak dawno :). Co nie zmienia faktu, że Barca grała na luzie i pierwszy mecz wygrała 4:0...

Jako, że jestem wielkim fanem Lecha Poznań, licze na ciekawy mecz.

Pamiętajcie kibicujmy Lechowi nawet gdy jesteście kibicami Legii, to już nasz jedynak w Europie.
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
dnipro na pewno wygra...niewiem czy ktoś się interesuje ligą ukraińską ale rywale dnipra są dużo bogatsi od niego więc i mają trudnych przeciwników...


osobiście z polskiej ligi lubię dwa kluby:Jagiellonie i w nią wierzę i Cracovię...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja powiem tak


jesli Lech się nie poprawi do dostana i to srogo:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrzę na ich mecz z Widzewem i łapię się za głowę... raczej już się nie poprawią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak ja patrzyłem na tą bramę co widzew strzelił to przeklinałem tak że ...

to już lepiej legia gra;/
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
O czym wy marzycie ?? Że Lech awansuje ?? Przestałem w nich wierzyć, a dzisiejszy mecz mnie tylko utwierdził w przekonaniu, że nie dadzą rady. Środek pola zawodzi w tym roku, skrzydła podcięte, brak napastników ( Wichniarek to nie wszystko, on się dostosowuje do poziomu drużyny ) i głupia kontuzja Bosackiego. I wychodzi czarno na białym, że tylko 3 - 4 zawodników jest w formie ( na pewno Arboleda i Kotorowski, przebłyski mają Wichniarek i Gancarczyk ). Nawet do pucharów w następnym roku się dostaną. Niestety, prawda boli, a PZPN teraz drogo płaci za przyzwalanie na korupcję. I podtrzymuję swoje zdanie, Legia i Jaga po mistrza, szczególnie po fantastycznym meczu Legii ( no, 5:6 z Arsenalem przegrać to jest wyczyn )

@down: znowu spam, widocznie nie oglądasz na bieżąco meczów naszej najlepszej na świecie Ekstraklasy. Porównaj sobie postawy Lecha, Wisły i Legii. O Lechu szkoda gadać, od początku rozpoczęcia sezonu przygotowawczego strzelili tyle bramek, co Legia w jednym meczu. A Wiślacy swoje aspiracje na puchary potwierdzili w ostatnim dwumeczu z Karabachem. I weź tu mistrzu szukaj dobrej postawy polskich drużyn... dlatego wolałbym przegrać 5:6 z Arsenalem, bo to nie jest wstyd, niż tak głupio odpadać z pucharów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20327

Gość
Gość
5:6 z arsnalem to najlepszy sukces jaki mógł ich spotkać no nie?;). Bardzo mnie to zaskoczyło. niektorzy fani beda ich calowac z radosci:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry