Lech Poznań-Dnipro Dniepropietrowsk

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Lech

    Głosy: 22 61,1%
  • Dnipro

    Głosy: 14 38,9%

  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tej serii Lechowi Poznań mogą pozazdrościć największe europejskie kluby. Poznaniacy w 32 kolejnych oficjalnych spotkaniach tracili najwyżej jednego gola

W 19 przypadkach lechici zachowywali czyste konto, a w 13 dawali sobie wbić zaledwie jedną bramkę. Jeśli dzisiaj passa zostanie podtrzymana, to Kolejorz ma gwarancję tego, że jeśli odpadnie, to najwcześniej po serii rzutów karnych.

Seria trwa już od 25 września ubiegłego roku i meczu z Legią Warszawa. Wówczas Lech przegrał na stadionie przy Łazienkowskiej 0:2. Nikt nie ma wątpliwości, że poznańska defensywa w ostatnich miesiącach jest wreszcie stabilna. W tym niesamowitym bilansie wielką zasługę mają bramkarze - Jasmin Burić i Krzysztof Kotorowski, którzy w ostatnich miesiącach są bardzo pewnymi punktami zespołu. Dość powiedzieć, że w trzynastu wiosennych meczach ligowych Lech stracił zaledwie cztery gole. Najdłuższa była seria pięciu spotkań bez straconej bramki. Warto dodać, że Dnipro nie trafiło do siatki rywala w trzech kolejnych meczach - ligowych z Metalistem Charków i Dynamem Kijów oraz pucharowym przeciwko Kolejorzowi.

Mecz dzisiaj o 20:15 w Polsacie. Oby utrzymali tę passę :)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Chciałeś powiedzieć: oby obydwa zespoły utrzymały te passy. Ale do tej pory pamiętam dwumecz Dnipro - PGE GKS. Kiedy po pierwszym meczu na wyjeździe ( 1:1 ) wszyscy się cieszyli, że awans jest na wyciągnięcie ręki, w meczu rewanżowym Dnipro rozbiło PGE 4:1 lub 4:2. Więc mimo formy Dnipro, oni są ciągle groźni i trzeba na nich uważać ( co potwierdza końcówka spotkania w Dniepropietrowsku ).
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak... trzeba pamiętać o tym słupku i poprzeczce(prawie by się tak skończyło, jak w finale lm w 1999 bodajże- ManU vs Bayern). zobaczymy, jak to będzie. może teraz przynajmniej będą polskie nazwy drużyn, nie tak jak ostatnio:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jednak... Fatalny mecz, to czy poradzą sobie w LE będzie zależeć od grupy.

No i nie trafiłem typu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja obstawiłem remis hehe:)
świetnych komentatorów mamy, nawet poprawnie nie umieli wymówić do czego awansowaliśmy hehe:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
LEEEEEECH! LECH! LECH! Brawo! Beznadziejny mecz i awans, lepiej być nie mogło! Losowanie jutro chyba już o 13:00.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
No cóż, cuda się czasem zdarzają. Ale w fazie grupowej nie ma cudów :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale w fazie grupowej będą jaja, już na myśl o tym sam mi uśmiech na twarz wskakuje... XD
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja obstawiłem remis hehe:)
świetnych komentatorów mamy, nawet poprawnie nie umieli wymówić do czego awansowaliśmy hehe:)

Taa... jak to było? Witaj faza grupowo? :D

Może do 1/8 wejdą, w końcu w LE nie ma jakichś bardzo mocnych teamów ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa... jak to było? Witaj faza grupowo? :D

Może do 1/8 wejdą, w końcu w LE nie ma jakichś bardzo mocnych teamów ;)

Nie tak, było inaczej tak śmiesznie że się zakręcili sami:) już nie pamiętam co to za zdanie było

Jak nie ma mocnych drużyn: Porto, Juve, Lille, Napoli, Dortmunt, Sporting, PSV, Bayer. Jakoś nie chce mi sięwierzyć że Lech może z nimi wygrać
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Z drugiej strony, dobrze by było, gdyby Polacy trafili do grupy śmierci. Jest wtedy szansa, że ktoś się pokaże, i wtedy... BUM! Cuda się dzieją, a Lech wchodzi na europejskie salony i odpływa całej polskiej piłce nożnej.Ale zauważcie, że to muszą być cuda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up: chcę to zobaczyć:D
co najwyżej do 1/16 awansują(o ile z grupy wyjdą). jak będzie grupa śmierci, a Lech z niej wyjdzie, to będzie cud.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Dortmunt" na pewno jest w ich zasięgu, PSV też. 7-9 punktów powinni zdobyć... a to na 2 miejsce starczy. Dobrze, gdyby na BATE trafili, jeden rywal mógłby być z głowy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorki za literowke:) poczekamy do losowania to zobaczymy na kogo trafi i jakie szanse będą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ojj, Będzie BARDZO CIĘŻKO wygrać z kimkolwiek wszystkie drużyny są naprawde bardzo dobre w porównaniu do naszej ekstraklasy "cudownej" :)
Jestem dobrej myśli ,ale różowo na pewno nie będzie! :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za 15 minut będzie losowanie grup, transmisja na Eurosporcie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
HA HA HA!

Ale Lech ma grupę!
Manchester City, Juventus i Salzburg. 1 punkt uciułają... no cóż, będzie rekord LE. Straconych goli...
 
Status
Zamknięty.
Do góry