Lech Poznań-Dnipro Dniepropietrowsk

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Lech

    Głosy: 22 61,1%
  • Dnipro

    Głosy: 14 38,9%

  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13846

Gość
Gość
Lech dostanie, niestety... bedzie 2:1 i 0:0... Bez dobrego trenera i transferów ani rusz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Arago: a myślisz, że w tym meczu Arsenal zagrał na 1oo%? oczywiście, że nie. Fabian(numer 1 w kadrze) a bez dobrej pracy w defie Arsenalu przepuścił 5 goli... A w naszej kadrze ma być lepiej? z polską obroną? raczej wątpię.
Lech powinien wygrać, ale z tą skutecznością... no, chyba że bramkarz Dnipra dostanie czerwoną i stanie na bramce jakiś piłkarz co nawet nie wyczuje dobrze strzału...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po ostatnich meczach reprezentacji i meczach pucharowych nie widze juz zadnej nadziei dla polskiej pilki. Jednak mimo to ogladam wszystkie mecze czekajac na cud :D

ps. nie wiem co arboleda robi w lechu, wyraznie wyrosl ponad poziom tej druzyny.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Arago: a myślisz, że w tym meczu Arsenal zagrał na 1oo%? oczywiście, że nie. Fabian(numer 1 w kadrze) a bez dobrej pracy w defie Arsenalu przepuścił 5 goli... A w naszej kadrze ma być lepiej? z polską obroną? raczej wątpię.
Lech powinien wygrać, ale z tą skutecznością... no, chyba że bramkarz Dnipra dostanie czerwoną i stanie na bramce jakiś piłkarz co nawet nie wyczuje dobrze strzału...

Oczywiście, że nie grali na 100%, ale nawet w sparingu z taką drużyną jak legia to nie można stracić 5 bramek...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Arago: zobacz na grę obrony Arsenalu w tamtym meczu... Dali Legii chyba 4 gole, a to mówi samo za siebie... Dobra, ale rozpisujemy się o Legii a o Lechu temat:)
Trejo: Bez Arboledy Lech w ogóle by nie istniał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
pogromca Jagi Aris zmierzy się z pogromcą Ruchu Austrią Wiedeń, a pogromca Wisły Karabach może zostać pomszczony przez... Polaków z Borussii Dortmund :)

Pogromca Jagi?? nie no przecież Jaga przegrała zaledwie jedną bramką i to przez sędziego.
A co do meczu myślę, że wygra zespół z ukrainy, ale trzymam kciuki za Lecha zawsze kibicuję polskim drużynom grającym w Europie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
wlasnie, ciekawe co to za akcja jest z tym arboleda...:confused:

ktos wybulilby 2 mln euro maks i mialby obronce z prawdziego zdarzenia, ktory ma serce do gry i nieprzecietne umiejetnosci, takze w napadzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13846

Gość
Gość
Tylko Arboleda ostatnio coś jest często kontuzjowany ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo Lech! Co prawda na zwycięstwo jak zawsze nie zasłużyli, ale nie liczy sie jakoś meczy, ale wynik.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakby lech grał cały mecz jak przez pierwsze 5 min to byśmy wygrali z 4:0
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
poczekajmy na rewanż...jeśli sromotnie przgramy to oznacza że wygraliśmy fuksem, jeśli wygramy to znaczy że już coś reeprezentujemy sobą...
 

DeletedUser

Gość
Gość
poczekajmy na rewanż...jeśli sromotnie przgramy to oznacza że wygraliśmy fuksem, jeśli wygramy to znaczy że już coś reeprezentujemy sobą...

Wtedy reklama zimnego lecha nabierze nowego sensu :D

Jasne, że mieliśmy fuksa, słupek i poprzeczka w drugiej połowie, 1:2 powinni przegrać co najmniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i znów Arboleda udowodnił, że jest zbyt dobry dla Lecha. mecz taki sobie, nic specjalnego nie pokazali. No, ew. całkiem nieźle grał Stilić. I Buric. ale reszta(poza Arboledą) nic specjalnego nie pokazała.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Nie oglądałem meczu(widziałem ostatnie 5 minut) , wynik cieszy ,
Polsat mógł się postarać i zrobić coś żeby nazwy drużyn nie były po Rusku :mad:
Nie wiedziałem nawet kto wygrywa...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Nie no skoro były przy napisach kolory koszulek, to nie można było się domyślić nawet, nie?

A po za tym Arboleda, Burić i Stilić to dla mnie bohaterowie tamtego meczu. Słabo Kriwiec i Kikut jak dla mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry