Lech Poznań-Dnipro Dniepropietrowsk

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Lech

    Głosy: 22 61,1%
  • Dnipro

    Głosy: 14 38,9%

  • W sumie głosujących
    36
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser17273

Gość
Gość
Przynajmniej bedzie co oglądać.Festiwale bramek :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak lech nie poprawi murawy u siebie na stadionie to będzie miał szansę że rywal złapie kontuzje i lech wygra:D














:ban:
 

DeletedUser

Gość
Gość
w końcu w LE nie ma jakichś bardzo mocnych teamów ;)

No to masz niemocne teamy: Man City, Juve i Red Bull w bonusie :D

Grupy Ligi Europy:

Grupa A: Juventus Turyn, Manchester City, Red Bull Salzburg, Lech Poznań

Grupa B: Atletico Madryt, Bayer Leverkusen, Rosenborg, Aris

Grupa C: Sporting Lizbona, Lille, Levski Sofia, Gent

Grupa D: Villarreal CF, Club Brugge, Dinamo Zagrzeb, PAOK

Grupa E: AZ Alkmaar, Dynamo Kijów, BATE Borysów, Sheriff

Grupa F: CSKA Moskwa, Palermo, Sparta Praga, FC Lausanne-Sport

Grupa G: Zenit Sankt Petersburg, Anderlecht, AEK Ateny, Hajduk Split

Grupa H: VfB Stuttgart, Getafe, Odense, Young Boys

Grupa I: PSV Eindhoven, Sampdoria, Metalist Charków, Debreczyn

Grupa J: Sevilla FC, PSG, Borussia Dortmund, Karpaty Lwów

Grupa K: Liverpool FC, Steaua, Napoli, Utrecht

Grupa L: FC Porto, Besiktas, CSKA Sofia, Rapid Wiedeń

Grupa I bardzo ciekawie wygląda, a grupie J wygląda no to, że 3 wyrównane drużyny będą walczyć o awans. W E też jest ciekawie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Właściwie to grupa Lecha jest mocniejsza od kilku grup LM...
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
Polacy od zawsze się cieszą ogromnym szczęściem w losowaniach jakich kolwiek typu rozgrywek....to żadna nowość że jesteśmy w tkaiej grupie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajnie będzie można się pośmiać :)

Pośmiać to można z ciebie...

Dobrze, że Lech trafił na tak mocne kluby. I tak ze słabszymi rywalami by przegrał, a tak chociaż do Polski przyjadą wielkie gwiazdy. Jak już szukam opcji by pojechać na city :)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Hehe.. rijo masz rację. Nie tylko o to chodzi. Być może piłkarze się zmobilizują i zdobędą więcej niż jeden punkt. Będę zadowolony, jak skończą rozgrywki grupowe na trzecim miejscu.

( Tak nawiasem: u siebie z Juve i Man City na remis, na wyjeździe z Salzburgiem to samo, i u siebie wygrana z Austryjakami. Te wyniki są w zasięgu Polaków, i nie mówcie, że nie. Nie jestem może jakiś wybitny, ale Was wybrecham, jak Polacy zdobędą przynajmniej 5 punktów. Farsę zostawmy reszcie Ekstraklasy - w Lecha zacząłem spowrotem wierzyć, jak wygrali w dwumeczu z Dnipro. Jeśli tak się śmiejecie z poznaniaków, to czy wy, Krakowianie, Warszawianie, Ślążanie, macie klub w fazie grupowej LE?? Nie. Więc wierzcie w Lecha, tak jak dwa lata temu, i przy łucie szczęścia może się uda :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
taa... może kogoś zauważą i go kupią... na ławę oczywiście, bo wątpię, żeby np. Kiełb grał w pierwszym składzie Juve...
co zrobić. już od czasu, jak Juve do A poszło, to wiedziałem, że i Lech tam trafi. cóż, niestety, takie życie. o ile z RB jeszcze coś mogą ugrać(ale nie muszą^^) to z Juve i City nawet wystawienie 20 chłopa na boisko im nie pomoże...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jestem pewny ale juve albo man. city mają lepsza lawę niż Lech podstawę:((
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Piłka to gra nieprzewidywalna, za to ją kochamy, nikt nie dawał Lechowi szans nawet na faze grupową Ligi Europy, a tu taki psikus :D Red Bul jest w naszym zasięgu, a Man i Juve... no cóż, Hiszpania, też miała wygrać z Szwajcarią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hmm... tak:p
City bez Teveza, i w dodatku jest konflikt w drużynie. cóż mogę mówić, bramka Adebayora była fartowna, Burić niefortunnie odbił piłkę prosto pod nogę. bramka Arboledy- świetna:D szczególnie powinni podziękować obrońcy City za asystę:D
Możdzeń- zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, kiedy Bakero zdejmował Stilicia, myślałem, że nawet w piłkę nie będzie trafiał. a tu proszę, dobry mecz, piękna bramka(przypomina się uderzenie Rudnevsa w meczu z Juve na 3:3)... co tu oceniać, będzie gwiazdą ekstraklasy i(pewnie jak chociażby Lewandowski) pojedzie grać gdzie indziej i będzie grzał ławę.
piękna bramka Injaca, Given nie miał w tym meczu szans... gdyby z wolnego Peszko nie podkręcił tak mocno piłki, mielibyśmy 4:1. Lech na wyjście z grupy, wyrasta czarny koń LE.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możdzeń- zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, kiedy Bakero zdejmował Stilicia, myślałem, że nawet w piłkę nie będzie trafiał. a tu proszę, dobry mecz, piękna bramka(przypomina się uderzenie Rudnevsa w meczu z Juve na 3:3)... co tu oceniać, będzie gwiazdą ekstraklasy i(pewnie jak chociażby Lewandowski) pojedzie grać gdzie indziej i będzie grzał ławę.

Oceniasz, że ktoś będzie gwiazdą po jednym strzale? Wow :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie, nie po jednym strzale. chłopak zagrał naprawdę dobrze, nawet nie ma 20 lat, a już sobie poradził całkiem nieźle. grał dużo lepiej niż Stilić, który nie oszukujmy się- zagrał strasznie egoistycznie:)
@Binox- zobaczymy niedługo:p sam zresztą przyznasz- bramka piękna.
@LiLoo- mnie też to nie obchodzi zbytnio, obchodzi mnie to, że lech wyjdzie z grupy... ale po prostu tak jest, co zrobić.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Z drugiej strony, dobrze by było, gdyby Polacy trafili do grupy śmierci. Jest wtedy szansa, że ktoś się pokaże, i wtedy... BUM! Cuda się dzieją, a Lech wchodzi na europejskie salony i odpływa całej polskiej piłce nożnej.Ale zauważcie, że to muszą być cuda.

Jak patrzę na ten cytat sprzed 2 miesięcy, to aż mi się nie chce wierzyć, że to napisałem :) Fakt zostaje faktem - CUDA SIĘ DZIEJĄ:!: I teraz głupi remis z Juve oraz nawet przegrana z Salzburgiem może dać drugą pozycję w grupie. Wygrana z Juve - awans. Wygrana z Juve i Salzburgiem - duże prawdopodobieństwo na awans z pierwszego miejsca. Przegrana z Juve - ciężka walka o drugą pozycję w grupie. Co by się nie działo - ostatnie dwa mecze będą bardzo ekscytujące.

Hehe.. rijo masz rację. Nie tylko o to chodzi. Być może piłkarze się zmobilizują i zdobędą więcej niż jeden punkt. Będę zadowolony, jak skończą rozgrywki grupowe na trzecim miejscu.

( Tak nawiasem: u siebie z Juve i Man City na remis, na wyjeździe z Salzburgiem to samo, i u siebie wygrana z Austryjakami. Te wyniki są w zasięgu Polaków, i nie mówcie, że nie. Nie jestem może jakiś wybitny, ale Was wybrecham, jak Polacy zdobędą przynajmniej 5 punktów. Farsę zostawmy reszcie Ekstraklasy - w Lecha zacząłem spowrotem wierzyć, jak wygrali w dwumeczu z Dnipro. Jeśli tak się śmiejecie z poznaniaków, to czy wy, Krakowianie, Warszawianie, Ślążanie, macie klub w fazie grupowej LE?? Nie. Więc wierzcie w Lecha, tak jak dwa lata temu, i przy łucie szczęścia może się uda :)

I znalazłem kolejnego posta - już brecham ze wszystkich, Lech ma 7 punktów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry