Manager Mode - European Elite

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Porto - Real 1:1
Ozil 70 - Kaka 45

Bayern - Chelsea 0:0

tabelaai.jpg


Rozgrywki pucharowe:

Baraże:
Chelsea - Lyon
Ajax - Porto

Półfinały:
Bayern - Chelsea/Lyon
Real - Ajax/Porto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj już raczej nie zdołam ich rozegrać, więc puchar rozegram za tydzień.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Pamiętaj że 15. maja zaczynają się zapisy do NMM #3...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj rozegram mecze barażowe pucharu.

Zasady:

Gramy po 1 meczu, jeśli 90 minut nie rozstrzygnie losów spotkania następuje dogrywka, a po niej ewentualnie karne.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Tak jak sądziłem... Mic, wiesz czego Piećka, Spaletti i Lewy nie brali udziału, a Master się wycofał? Właśnie z tego powodu. Dlatego Twoje menedżerki są niewypałem, bierze w nich udział po 6-7 osób i jaka z tego frajda? Ustalasz zasady to prowadź menedżerka według nich. Jak nie masz czasu to zakończ go i tyle, a nie tylko się kompromitujesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kompromituję się, bo muszę nadrobić 5 dni zaległości w nauce? LMAO. Nie zawsze mogę wcześniej poinformować o przełożeniu meczów. Ilość uczestników nie zależy ode mnie, więc nie wypowiem się w tej sprawie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dzisiaj, 12:10

Mic jest gotowy by rozegrać mecze pucharu.


Dzisiaj, 20:22

Mic nadrabia 5 dni zaległości

wut?!
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Skoro nie masz wystarczająco czasu, aby systematycznie prowadzić menedżer, w.g. tych samych zasad i jednego terminarza to IMHO nie powinieneś brać się za organizację. Uczestnictwo rozumiem, ale do zrobienia potrzeba więcej czasu. A jak widać, ty go wystarczająco nie masz.

"Meczę dziś o 18.
@Edit: Mecze jutro o 18, dziś nie dam rady.
@Edit2: Mecze jednak pojutrze o 20, bo jadę na basen.
@Edit3: Rozegram mecze jak znajdę porę, bo chce mi się grać w FM.
@Edit4: Jednak pominę jedną rundę pucharową, gramy po 1 meczu. "

Itp. itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj, 12:10

Mic jest gotowy by rozegrać mecze pucharu.


Dzisiaj, 20:22

Mic nadrabia 5 dni zaległości

wut?!

O 12 dopiero się obudziłem i nie wiedziałem, że mam dużo do nadrobienia, poza tym bardzo zmęczony byłem i długo mi to zajęło. W związku z tym przełożyłem rozegranie 6 meczów aż o JEDEN dzień! Koniec świata.

@UP: Rozpoczynając managera nie wiedziałem nawet, że gdzieś wyjadę w roku szkolnym. Jeśli nie chcecie, to mogę nie rozgrywać meczów pucharowych, nie zamierzam niczego robić na siłę.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Przełożyłeś AŻ O JEDEN DZIEŃ, ale JUŻ KTÓRY RAZ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, 3, może 4, ale pierwotnie kolejki miały być grane co tydzień, więc i tak skończyłem znacznie szybciej niż planowałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagospodaruj czas tak, abys zdazyl jak najszybciej te mecze rozegrac i tyle. Nie ma tu sensu sie klocic, kazdy ma nauke, ty misiek tez miales i to trzeba zrozumiec. Jednak nastepnym razem jak bedzie 100% pewne to napisz o meczach, bo tylko nas w blad wprowadzasz..
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Miałem to ale potrafiłem to porozdysponować żeby na wszystko był czas.

Ja jak angażuje w coś większą liczbę osób to staram się wszystko dopinać, a nie coś anulować bo gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry