Manager Mode - European Elite

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Szau, wiedzialem, ze to powiesz. My z micem czekalismy na Cb, nie wbiles - trudno;]. Jakbys wbil to pewnie zmienilbys lopeza, ktory gola trafil;].


Arago i Misiek - dzieki, znacznie ulatwiliscie mi zadanie. Teraz was rozgromie i lider.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam praktycznie dobranych wszystkich pilkarzy do pierwszej 11. Tzn waham sie miedzy dwoma pozycjami, a tak to mam idealny sklad. Taki jaki chcialem; ].
 

DeletedUser

Gość
Gość
O to chodzi, że ze mną:). Taryfy ulgowej nie bd ; >


Kiedy mecze mic?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szau, wiedzialem, ze to powiesz. My z micem czekalismy na Cb, nie wbiles - trudno;]...

A więc tak- pisałem zarówno Tobie, jak i tu na forum, ze o 18 mi mecze nie pasują, za to mi pasuje godzina 20.Mic stwierdził, ze nie może rtozegrać o 20 meczy, a o 18 byłem poza domem. Trudno...

To już muszę szykować coś na ciebie ;]
Powodzenia Misiek;] Mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda wygrać z Willkiem;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To raczej mi mozna tak mowic;P. Wymienilem polowe skladu i mam 1 miejsce; o. Szau, o 19 cos czekalismy, wszystko ustawione bylo pod Ciebie.. mowisz tak, jakby to byla moja wina:S

Kiedy i o ktorej mecze mic?
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- nie mówię, jakby to była Twoja wina. Pisałem Wam, że będę dopiero o 20, więc nie wiem, czemu narzekasz, że czekaliście...:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może rozegram dzisiaj mecze o 18, jeśli nie to jutro.

EDIT: Mecze jutro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ajax - Bayern 0:1
Ganso 80

Real - Chelsea 1:0
Ibrahimovic 43

Lyon - Zenit 3:0

tabelauj.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Postaram się rozegrać ostatnią kolejkę ok. 18.

EDIT: Mecze rozegram jednak jutro, tuż po nich rozpocznę rozgrywki pucharowe. Zacznę pewnie nieco wcześniej niż zazwyczaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mecze pucharowe, mógłbyś to jaśniej opisać? Tzn, przebieganie pucharu itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry