Manager Mode - European Elite

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zaległy mecz 8 kolejki:

Chelsea - Lyon 1:3
Sneijder 90 - Klose 54, 78, De Rossi 62

Fenomenalne widowisko w Londynie, wiele strzałów, świetnych akcji (głównie Lyonu) i... kompromitacja Chelsea. Celne podanie w wykonaniu The Blues to już był postęp...

Jak padły bramki?
1:0 - Jedna z najlepszych akcji, jakie dotychczas widziałem w MM. Gourcuff podał do Toulalana, ten znalazł w polu karnym niepilnowanego Klosego, ktory nie dał szans Cechowi.
2:0 - Lopez podał do kompletnie niepilnowanego De Rossiego. Chelsea nie pomogła nawet interwencja Cecha.
3:0 - Klose sam na sam po podanie Gourcuffa i wszystko jasne.
3:1 - Gol na otarcie łez po ładnej akcji Chelsea. Podawał Drogba, Cesara z najbliższej odległości pokonał Sneijder.

8 kolejka:
Zenit - Porto 0:3
Bayern - Real 0:2
Chelsea - Lyon 1:3

Zaraz wrzucę tabelę.

tabelap.jpg


Dzisiaj ok. 18:30 9 kolejka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niet, premia była tylko z okazji aukcji.

Zapraszam na Spikerię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
9 kolejka:

Ajax - Chelsea 2:0
Pedro Leon 24, Sulejmani 73

Ajax dość sensacyjnie łatwo ograł Chelsea, które osłabione szybką kontuzją Drogby zostało praktycznie bez ofensywy.

Jak padły bramki?
1:0 - Suarez świetnie dośrodkował na skraj pola karnego, a Leon przyjął piłkę na klatkę i uderzył nie do obrony.
2:0 - Fatalny błąd obrony Chelsea - Sulejmani miał pół pola karnego tylko dla siebie i skorzystał z tego prezentu. Wcześniej kilka świetnych podań wymienili Leon i Higuain.

Lyon - Porto 1:0
Klose 69

Sensacja w Lyonie. Lider przegrał z ostatnim w tabeli, aczkolwiek odmienionym Lyonem. I przegrał niezasłużenie.. wróc. Zasłużenie. Falcao do spółki z Pato robili wszystko, by Porto przegrało. Portugalczycy oddali ok 15 strzałów, z czego połowa powiina wpaść do bramki. No, ale jeśli pudłuje się ze skraju pola bramkowego albo z 9 metrow mając pełno miejsca w polu karnym to nie można marzyć o zwycięstwie. Dwie bramy mogły wpaść z dośrodkowań, ale najpierw Cesar wybił uderzenie Hulka, a później Gourcuff trafił w poprzeczkę. Mimo wielu niecelnych strzałów Portowców bohaterem meczu Cesar.

Jak padła bramka?
1:0 - Briand dośrodkował z linii końcowej, a Klose wbiegl w pole karne i uderzył nie do obrony.

Real - Zenit 3:0.

tabelats.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I wynik sparingu:

Lyon 0-1 Bayern '30 Gomez

Jak padla bramka? Gomez minal 3 obroncow i nie dal szans dla Cesara.

Brawo bawaria ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedy następna kolejka?:)
Aa, właśnie- dlaczego nie ma już 11 kolejki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lyon - Real 1:0
Klose 54

Porto - Ajax 1:0
Hulk 30

Bayern - Zenit 3:0

tabelafb.jpg


Strzelcy: 4 - Garcia, Adebayor, Klose.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Kupujący : Misiek
Sprzedający : mic222
Zawodnik : Higuain/Emanuelson
Kasa : 22kk
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szau, mimo tego, ze Cie lubie, oraz kibicuje Twojej druzynie, to raczej watpie aby tak sie stalo:D. Jesli wygram z Toba (co bedzie niebywale trudne) w nastepnej kolejce, to juz chyba nawet cud nie da Ci zwyciestwa;p. (Wtedy bedzie 8 pkt straty do mnie). No ale wszystko sie moze w sumie zdarzyc, moi pilkarze na pewno wyjda na boisko aby wygrac;p. Szykuje male zmiany w skladzie;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Will, nie zapominaj, że my wszyscy "graliśmy" już z Zenitem, a sho nie, więc jest 3 punkty do przodu. Jeśli Lyon utrzyma dobrą formę do końca sezonu to zdobędzie mistrzostwo, co do tego nie mam wątpliwości. Real i Bayern są chyba zbyt nieregularne by wygrać ligę, Porto ma straszne problemy ze skutecznością i może nawalać w kluczowych momentach.. Tyle, że w przypadku OL marsz po mistrza potrwa pewnie do pierwszej wpadki, bo strata była duża.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przesadzaj juz tak z tym mistrzem:). To, ze Lyon ogral Ciebie i Porto, nie znaczy ze ogra mnie ;). Ja mam kilka asow w rekawie ;]. Pozatym ciezko teraz mowic o zwyciestwie, skoro z kolejki na kolejke zmienia sie lider.

@edit

A kiedy mecze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej w piątek.

No właśnie, lider co chwile się zmiena, a tymczasem Lyon systematycznie wygrywa, jeśli przebije się do pierwszej trójki i utrzyma formę to wyprzedzi wszystkich. Lyon ma bardzo korzystny terminarz, pauzuje w ostatniej kolejce po meczu z Zenitem, jeśli do końca rundy zdobędzie 6 punktów to strata do prowadzącego wyniesie co najwyżej 4 punkty. Wszystko okaże się w piątek :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale Lyon nie gral jeszcze ze mna;), a na 3 nasze mecze tylko jeden remis padl ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry