Manager mode v.9

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Transmisja to jedyna opcja, bo podczas pisania na ircu automatycznie mi fife pauzuje niestety, mimo odpalenia jej "zawsze na wierzchu".
czat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Próbowałeś dodać FIFĘ do steama i komentować przez przeglądarkę na steamie? Ja tak robiłem w MMach i było dobrze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj odbyły się 3 sparingi:
Silesia Katowice(Mic) 2:2 Santos(Will)
Mecz był całkiem wyrównany, Santos nieznacznie przeważał w środku pola ale mimo wszystko nie potrafił zamienić wszystkich sytuacji na bramki. Chociaż należy pamiętać, że do 60 minuty przegrywali 0:2.
FC Wajku(Wajku) 2:1 Victoria Podlasie(Songo)
Wynik meczu otworzył dość szybko Ozil z rzutu wolnego, później piłkarze Songa zrobili to samo, co nasza reprezentacja w meczu z Grecją- dwie bramki dla ekipy Wajka strzelił Lewandowski.
Ku chwale Króla Juliana(sholder) 1:2 Pingwiny z Madagaskaru(Spal).
Do przerwy 0:2 dla Spalettiego dzięki trafieniom Robina van Persiego, Hummels nie potrafił sobie poradzić z kryciem tak klasowego zawodnika. Kilkakrotnie sytuacje 1na1 miał Rooney, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem. W 67 minucie gola kontaktowego strzelił Gerrard z wolnego, a w doliczonym czasie gry Stekelenburg uratował wygraną, broniąc atomowe uderzenie Gomeza.
Aukcje jutro po sparingach(będzie szybciej, czas połowy zmniejszony z 10 do 6 minut, więc spokojnie się wyrobimy). Mecz na ircu z tradycyjną, tekstową transmisją(przy Szpakowskim się dowiedzieć, kto jest przy piłce to naprawdę trzeba mieć łeb...).
Sparingów nie grali Misiek i Murchin, więc jeśli chcą, to jutro rozegram dodatkowo ich mecz(może być w tym składzie), ale najprawdopodobniej bez live.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to wszystko trwało długo za długo.
a dzisiaj o której jest aukcja i na jakim czacie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, dzisiaj na ircu. Będzie szybciej(połowa 6, a nie 10 minut), i chyba najpierw będzie aukcja- w końcu chyba wolicie przetestować nowych, nie?;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak. Na ircu dzisiaj, link w pierwszym poście.
Songo, wyślij mi rezerwowych na pw.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dopiero od jutra moge czynnie brac udzial w aukcjach itd.;]. No no, przewaga w srodku byc musi, ale wiem kogo nalezy egzekwowac do gry. A bramki kto strzelal/xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aukcje:
Fabregas do Mica
Schurrle do mnie
Vermaalen do Miśka
Toure do Mica.
Marchisio do Miśka
Spary:
KcKJ 2:3 Victoria
Silesia 1:1 Deportivo
i mecz "kolejki"
PzM 0(1):0(3) reprezentacja Polski(3 100% akcje miał zezol, tj Balotelli:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie wiem jak można 3 setki zawalić - do tego dwa to były loby i słupek i poprzeczka:) czuje że Mario sobie odpocznie na ławce:)

kiedy kolejne spary i aukcja?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj o 21 na pewno będą spary, a jak będzie z aukcją- nie wiem. Za tydzień zaczniemy z ligą już raczej.
Jutro zaś(jak to w nmmach) będzie trening(każdy dodaje 1 ovr jednemu piłkarzowi, no chyba, że nie chce;))
 

DeletedUser

Gość
Gość
byłoby miło gdyby się terminarz jakiś pojawił - chociaż orientacyjny , a to co ważniejsze to do 1 posta:)
a w ogóle gramy jak? każdy z każdym 2 razy? jakiś puchar?
będzie jakaś gazetka:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Terminarz zrobię, pamiętam o tym. Tak, każdy gra z każdym po 2 razy, co daje 14 kolejek. Puchar? Może po lidze. Gazetki nie wykluczam, ale raczej jedynie w formie pisemnej- fotoszop zardzewiał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli będą min. 4 osoby, przeprowadzimy dzisiaj aukcję przed sparingami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry, że mnie nie było dzisiaj ani wczoraj, ale jakoś nie mam teraz głowy do czasu i zagapiłem się. :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spary:
Victoria Podlasie(songo) 1:3 FC Betoniarki(murchin)
Ku chwale Króla Juliana(ja) 1:1 Silesia Katowice(mic)
Pingwiny z Madagaskaru(Spal) 0:1 Reprezentacja Rosji:)
Aukcje:
Cavani do murchina
Ronaldinho do murchina
Dzagoev do murchina
Zapata do mnie
Jovetic do songa
Dzisiaj, tak jak zapowiadałem na ircu, jest trening- można dodać któremuś z zawodników 1ovr.
+1 Gerrard
Ponadto, najprawdopodobniej w środę ruszymy z ligą.
Schemat transferów na przykładzie moim i murchina:
kupujący: murchin
sprzedający: ja
zawodnik: schurrle
cena: 8mln
skrin/później potwierdzi druga osoba
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry