Mapa drogowa 2014 (Raport The West 2/2014)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
Witajcie!
Ostatnio obiecałem przedstawić mapę drogową tak szybko, jak będzie gotowa. Zaprezentujemy ją zamiast Raportu The West w tym miesiącu, ale jesteśmy przekonani, że okaże się równie interesująca.To, co widzicie niżej, to najbardziej optymistyczny wariant, ale jesteśmy przekonani, że uda nam się wprowadzić większość zmian jeszcze w tym roku. Mamy już opracowane koncepcje większości zaplanowanych nowości, nad częścią z nich rozpoczęliśmy już prace, a jedną z nich - podniesienie maksymalnego poziomu - wprowadziliśmy już na serwery. Nie wszystkie zmiany zostały już dokładnie rozplanowane, tak więc nie możemy udostępnić Wam wielu szczegółów. Postaramy się to jednak zmienić od razu, jak dopracujemy nasze pomysły.

Oprócz tego w 2014 roku będą na Was czekać dziesiątki nowych zadań i eventów. Nie są one szczegółowo oznaczone w poniższej mapie drogowej, ale są one dla nas ważnym elementem gry, który będziemy zawsze rozwijać. Tak więc nie martwcie się, nowej zawartości na pewno nie zabraknie.

Jak zawsze plany mogą się zmienić, z części ze zmian możemy zrezygnować lub wprowadzić nowe. Uważamy, że wraz z tą mapą drogową będziemy w stanie przesunąć grę na wyższy poziom zabawy, jakości i różnorodności. Jesteśmy bardzo podekscytowani i już nie możemy doczekać się zmian.

Czekamy na Wasze opinie, zachęcamy Was do zadawania pytań i dzielenia się tą mapą z współmieszkańcami i sojusznikami.


Podniesienie limitu poziomu:
  • Podniesienie maksymalnego poziomu do 150.
  • Nowa zawartość (przedmioty, zadania, prace).
  • Odkrycie środkowej części mapy.

Sklepik premium
  • Wersja dla mniejszych rozdzielczości ekranu.
  • Kilka drobnych usprawnień.
  • Automatyczne zniżki i mechanizmy eventowe.
Fort eventowy
  • Kontrolowany przez członków TWT i Zespół Eventowy będzie używany do eventów fortowych i konkursów.
  • Możliwość włączenia kilku dodatkowych ustawień jak domyślna ochrona przed przejęciem, krótszy czas oczekiwania na bitwę, możliwość dodania NPC i specjalnych nagród.
  • Będzie zlokalizowany w środku mapy.
Instancje Multiplayerowe
  • Oparte na mechanice z bitew fortowych misje dla 5-20 graczy (np. polowanie na niedźwiedzie).
  • Specjalne nagrody.
  • Mogą być rozgrywane w trakcie wykonywania innych czynności w grze (pracy, spania w hotelu itd.).
Światy eventowe i przyspieszone
  • Limitowane czasowo światy eventowe.
  • Specjalne cele do osiągnięcia (ostatni żywy gracz, znalezienie danego przedmiotu jako pierwszy, osiągnięcie określonego poziomu).
  • Jeden świat eventowy na wersję językową i/lub jeden globalny świat eventowy.
Poprawki w rankingu
  • Zbalansowanie rankingu (przykładowo rankingu miast).
  • Nowe zestawienia (rzemiosło, bitwy fortowe, rozbudowa).
  • Rankingi czasowe.
System pojedynkowy
  • Porównanie różnych koncepcji.
  • Wprowadzenie już gotowego prototypu interaktywnego systemu pojedynków opartego na aktywnych umiejętnościach.
  • Zmiany w balansie pojedynków.
Tablica ogłoszeń
  • Rozwiązanie problemów szpiegów i graczy, którzy nie są zainteresowani pozostaniem w mieście.
  • Zwiększenie użyteczności i poprawa interfejsu.
Nowy styl forum
  • Już czas, nie?
  • Nowy wygląd forum
  • Aktualizacja vBulletin do wersji 5.1
Handel między graczami
  • Umożliwienie bezpośredniego transferu przedmiotów lub handlu między dwoma graczami.
  • Możliwość bezpośredniego handlu tylko z graczami z miasta lub znajomych.
Ulepszenia w rzemiośle
  • Podniesienie maksymalnego poziomu rzemiosła.
  • Więcej przepisów.
  • Zwiększenie funkcjonalności interfejsu.
Czas podróży (kolej)
  • Przyspieszenie czasu podróży na mapie.
  • Możliwe, że z użyciem stacji kolejowych do wybudowania w miastach.
Nowa strona główna
  • Nowoczesny wygląd.
  • Więcej informacji na temat gry.
  • Więcej zrzutów ekranu, grafik koncepcyjnych i filmów z gry.

Mapa drogowa to plan zmian na dany rok. Proszę nie pytać o konkretne daty wprowadzenia danych zmian. Nie dysponujemy takowymi, więc siłą rzeczy nie udzielimy odpowiedzi na takie pytania. Proszę również nie pytać administracji o szczegóły, np. na czym dokładnie będzie polegała dana zmiana, ponieważ wszystkie szczegóły znane na dzień dzisiejszy zostały podane wyżej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
1. Królestwo za nowy VB :p
2. Wreszcie mój handel p2p się doczekał ujęcia w planach
3. Instancje +
4. System pojedynkowy. Grzebią w matrixie? Już go gdzieś widziałem, ale nie... bądźmy dobrej myśli :)
5. Reszta może być. Chyba wszystko na plus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
Plany jak zawszę bardzo fajnie ale niestety zrealizowane będzie max 50 %
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Ogólnie wszystko na plus , ale czas pokaże ile tak na prawdę tych rzeczy wejdzie w życie w 2014 roku , najbardziej czekam na nowe instancje + zmianę w pojedynkach :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ciekawi mnie ta kolej i handel z graczami.
Zobaczymy.
No i czekam na te instancje.
Nowy wygląd? ważniejszy klimat
 
"Czas podróży (kolej)
Przyspieszenie czasu podróży na mapie.
Możliwe, że z użyciem stacji kolejowych do wybudowania w miastach."

W końcu się doczekałem. Ciekawi mnie też ten handel pomiędzy graczami ;)
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
jak zawsze jestem otwarty na wszelkie nowosci.oby tak dalej
 

DeletedUser

Gość
Gość
W mapie drogowej 2010 też mieli zmienić system pojedynków.

Jaką mamy pewność, że znów nie zostaniemy oszukani? Chcemy zmiany w pojedynkach od dawna i od dawna jest to olewane.
Mam nadzieje, że teraz już naprawdę to naprawią.

Bo ostatnio wróżka mi przepowiedziała, że pojedynki naprawią w aktualizacji ver. 472.005b
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te npc co kilku graczy bije tak jakw forcie np niedzwiedzia bedzie dobreńkie :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jaką mamy pewność, że znów nie zostaniemy oszukani?

Jak Cie ktoś oszukał to idź na policję, bo oszustwa są karane.
Oszukali Cię, bo nie udało im się wprowadzić czegoś co było w planach? Może jeszcze okradli i zgwałcili? Proszę Cię...
Z żadnej mapy nie udało się nigdy wprowadzić 100%, ale nie można pisać, że ktoś kogoś oszukuje. To jest plan a ile wykonają, tyle wykonają.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
ten kto liczy na aktualizacje pojedynkow znowu sie przeliczy, w inno sie juz z tego smieja pewnie , od poczatku gry obiecuja nowy system pojedynkow i co???? NICO

wola ładowac wszsystko w forty
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Światy eventowe i przyspieszone
  • Limitowane czasowo światy eventowe.
  • Specjalne cele do osiągnięcia (ostatni żywy gracz, znalezienie danego przedmiotu jako pierwszy, osiągnięcie określonego poziomu).
  • Jeden świat eventowy na wersję językową i/lub jeden globalny świat eventowy.

Jak to w miarę ma wyglądać ? Nowy świat np. tygodniowy i kto wbije większy lvl a potem jakieś nagrody na ,,stary" świat ? Czy dobrze to rozumiem ?
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Kolej - na plus. Jestem ciekaw na jakich zasadach to będzie. I czy np. beda stacje kolejowe przy takich punktach jak: Miasto Widmo czy Wioska Indiańska

Podniesie poziomu rzemiosła - jak najbardziej za :) nowe przepisy i lepsza zabawa, zwłaszcza gdy ktoś nie może skończyć zadania z zielonymi punktami bo już niestety ma max rzemiosła a wcześniej nie robił zielonych :)

Ranking- wreszcie zmiany na jakieś normalniejsze. Liczę że zostanie wprowadzony. Już trochę wkurzające jest patrzenie na ranking miast i topki maja tylko te które maja najwięcej rozbudowy a nabiły te pkt tylko przez boom z kościołem.

I kolejne urozmaicanie odnośnie multiplayera, sam jestem ciekaw tych zadanek dla wiekszej ilości graczy :) i co z nich będzie wynikało.

Zmiany, które mogą wejść odczuwam na dużego plusa. Coś się rusza i gracze, którzy znudzili się grą być może znajdą nowe chęci do dalszej gry :mel:
 

DeletedUser26570

Gość
Gość
W mapie drogowej 2010 też mieli zmienić system pojedynków.

Jaką mamy pewność, że znów nie zostaniemy oszukani? Chcemy zmiany w pojedynkach od dawna i od dawna jest to olewane.
Mam nadzieje, że teraz już naprawdę to naprawią.

Bo ostatnio wróżka mi przepowiedziała, że pojedynki naprawią w aktualizacji ver. 472.005b

i od tego czasu juz chyba ze 3 razy zmieniali pojedynki
,co Onufry - nasza alfa i omega ::D: - może potwierdzić lub zaprzeczyć

inna sprawa jak wielkie to były zmiany, ale że były to pewne jak to że "...sorry taki mamy klimat..."
 

DeletedUser16937

Gość
Gość
Pierwszy raz mogę szczerze powiedzieć ze nie mam żadnych zastrzeżeń do planowanych zmian. Tak trzymać :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jak to w miarę ma wyglądać ? Nowy świat np. tygodniowy i kto wbije większy lvl a potem jakieś nagrody na ,,stary" świat ? Czy dobrze to rozumiem ?

W pierwszym poście na dole na czerwono jest wytłumaczone dokładnie.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jak Cie ktoś oszukał to idź na policję, bo oszustwa są karane.
Oszukali Cię, bo nie udało im się wprowadzić czegoś co było w planach? Może jeszcze okradli i zgwałcili? Proszę Cię...
Z żadnej mapy nie udało się nigdy wprowadzić 100%, ale nie można pisać, że ktoś kogoś oszukuje. To jest plan a ile wykonają, tyle wykonają.

Zgodzę się z tobą Onufry, lecz jeżeli wiedzą lub są nie pewni wprowadzenia pewnej rzeczy, lepiej niech się z tym nie oferują. Ludzie na coś się napalą i później takie rozczarowanie skutkuje taki zarzutami jak nic nie robienie lub ignorowanie przez Inno pewnej formy gry.

I mam takie pytanko czy jest gdzieś jeszcze na forum zapowiedź 2013 roku ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Zgodzę się z tobą Onufry, lecz jeżeli wiedzą lub są nie pewni wprowadzenia pewnej rzeczy, lepiej niech się z tym nie oferują. Ludzie na coś się napalą i później takie rozczarowanie skutkuje taki zarzutami jak nic nie robienie lub ignorowanie przez Inno pewnej formy gry.

Pewnym nie można być niczego. Idąc tym tokiem rozumowania to najlepsza mapa drogowa byłaby taka:

"Coś wprowadzimy na pewno, ale co się uda tego jeszcze nie wiemy. Mamy kilka planów."

Po takiej mapie drogowej (mam jedną głowę i dam sobie ją uciąć) powstałyby posty "To powiedzcie chociaż co macie w planach". Zatem mówią co mają w panach a co się uda wprowadzić a co nie to pokaże czas. Nikt tego nie jest w stanie przewidzieć.

I mam takie pytanko czy jest gdzieś jeszcze na forum zapowiedź 2013 roku ?

Może gdzieś w archiwum ogłoszeń leży.
O jest: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=54055

9/13 weszło o ile dobrze policzyłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry