Michael Jackson

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

...


  • W sumie głosujących
    138
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
lol...

Kto to jest Michael Jackson??? :(

wiesz co to jest wikipedia?
no co jak co ale mnie to mocno rozśmieszyło:D

:confused:

Cooo? Jaka Wikipedia? (To jakaś strona o Jacksonie) Daj linka, proszę...

koleś robisz se jaja? www.wikipedia.pl

internetowa encyklopedia

tam wpisz michael jackson

i wćiśnij enter :D

P.S. To jest żart?

Dzięki :)
______

Dawno nie widziałem takiej rozmowy na forum. Ciężko się nie uśmiechnąć:D:D:D
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
Czy ten Michael Jackson, czy jak mu tam...
...był komunistą?
MJ_Star.jpg

Pięcioramienna czerwona gwiazda...?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neoqueto to już nie było śmieszne ,więc nie próbuj na siłę :(
Henio nie rób z siebie debila ,widać ,że płynie w tobie krew prawdziwego dwunastolatka powtarzającego "żal ,lol ,jaki daun !? ,żal o lol" =]

Btw. Moje ulubione piosenki to Smooth Criminal ,Thriller ,Billie Jean ,Dirty Diana ,Give in to me ,oraz earth song =]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
On bez wątpienia był ze Śląska, a dokładniej z Sosnowca, profesorowie z Lichenia udowodnili, że jest to miejsce kultu szatana. Skąd oni to wiedzą? To dziecinnie proste!!!

Otóż profesorowie z Lichenia byli na ekspedycji w Biskupinie, gdzie odkryto zapiski "Starożytnych Polaków", a konkretnie model globusu pewnego geografa(niestety globusy były wtedy płaskie), wg tego globusa równoleżnik 33,3 krzyżuje się z południkiem 33,3 dokładnie w miejscu, gdzie obecnie leży Sosnowiec, wniosek? 33,3+33,3=66,6 <--- Liczba bestii... :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To juz czaje o co chodzilo w teledysku Thriler :p i slyszalem,ze MJ z Lucyferem na "ty" jest o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwisz się że 12-sto latkowie są postrzegani jako wrogowie publiczni na wszystkich forach? Popatrz jaki niektórzy prezentują poziom, ja osobiście nie generalizuję, bo miałem przyjemność być z jednym być w mieście, ale był nieziemsko bystry i obyty jak na swój wiek, ale widać po nim było, że podczas gdy rówieśnicy bawili się pokemonami, on czytał książki.

Nie zawsze wiek jest wyznacznikiem inteligencji
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się "Thriller" podobał najbardziej jeśli już i trochę "Bad".
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
czytaj regulamin

Prosze o nie prowadzenie "glupiej" dyskusji, zanim napiszesz przeczytaj pierwszy post i odpowiedz to o co byles proszony, zastanow sie czy na pewno chcesz napisac cos do poprzedniej dyskusji (calkowiecie niepotrzebnej), na powyzsze wypowiedzi mozemy lekko przymknac oko (taryfa ulgowa) ale od teraz juz posty niezgodne z regulaminem (glownie obrazy itp) beda karane, pozdrawiam
btw. tyczy sie to wszytskich uztkownikow wypowiadajacych sie w tym temacie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja go nie słuchałem i uważam, że dobrze się stało z głupim pajacem (to jest moja opinia nikogo nie chcę obrażać) teraz kolej na DODE, i Wiśniewskiego :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja go nie słuchałem i uważam, że dobrze się stało z głupim pajacem (to jest moja opinia nikogo nie chcę obrażać) teraz kolej na DODE, i Wiśniewskiego :D

1. Nie porównuj Jacksona do Dody!!!
2. Możesz wyjaśnić swój post?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlamnie najlepsza jego muza to Billy Jean i taka jedna ..:eek::p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze: Nie cierpię ludzi, którzy kochają dzieci inaczej (podkreślam nie urzywam wulgaryzmów).

A skąd wiesz jaki był?

Tyle to można było przeczytać na Pudelku albo Bravo Girl. Przecież z wszystkich zarzutów oczyścił go NIEZALEŻNY sąd więc należy przyjąć że nikogo nigdy nie molestował, prawda?

Więc nie powtarzajmy głupich plotek bo jeśli z nich czerpiesz swoją wiedzę to zaraz uwierzysz w porwania przez UFO i w Talibów w małej polskiej wsi...

Trudno mi wybrać ulubioną piosenkę Jacksona bo jego styl zmieniał się z biegiem lat. Na pewno "Black or White" ma swój urok. Lubię też "History". Thiller akurat mi do gustu nie przypadł...

EDIT: Dlaczego Dangerous jest dwa razy w ankiecie? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
EDIT: Dlaczego Dangerous jest dwa razy w ankiecie? ;)

sorry pomyliłem się.

Ja napisałem co zaznaczam ale nie wyjaśniłem. Więc zrobię to teraz.

Smooth criminal i beat it mają niepowtarzalny rytm. No i to solo gitarowe w Beat It- dla mnie najlepsze w historii muzyki.
Billie Jean też ma doskonały rytm i świetnie się przy niej tańczy.
To są moje ulubione. A lubię jeszcze mnóstwo innych. Najbardziej D.S i Remember The Time.

P.S. Niektórym użytkownikom, którzy pisali w tym temacie radzę poczytać o dzieciństwie i chorobie. Polecam także piosenkę They Don't Care About Us. On nie był pedofilem. A to, że zapraszał dzieci do domu nie znaczy, że nim był. W ogóle takie rozumowanie jest wg. mnie chore. Co prawda operacje plastyczne zrobiły z niego dziwadło, ale nikt się ich kiedyś tak bardzo nie czepiał jak "molestowania" dzieci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry