Miejsce zamieszkania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10321
  • Data rozpoczęcia

Miejsce zamieszkania

  • Na farmie

    Głosy: 106 17,4%
  • Bym wędrował i nie miał stałego mieszkania

    Głosy: 241 39,5%
  • W mieście

    Głosy: 212 34,8%
  • Gdzie indziej (gdzie?)

    Głosy: 51 8,4%

  • W sumie głosujących
    610
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Rozważnym,doświadczonym traperem żyjącym w chacie obok lasu,wybierającym się do miast w sprawie sprzedaży futer,a kiedy trzeba wykorzystać swe umiejetności w słusznej sprawie(bandzie koniokradów trochę namieszać,popytać pare osób dla szeryfa itd.) nie wahać się ni chwili.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zdecydowanie bandytą. Nie jakimś tam pojedynkowiczem, czy poszukiwaczem przygód. Napad na pociąg / dyliżans / na bank. Potem za zarobioną kase kupić sobie ranczo w jakiś terenach gdzie rzeki i kopalnie są bogate w złoto, wynająć rewolwerowców, farmerów, zacząć uprawiać bydło i szukać złota i zostać największym bossem w mieście. Potem wieczorami bym siadał z jakimiś 10 moimi ludźmi w saloonie i tak jak na tych filmach jak ktoś wejdzie to wszyscy się na niego gapią xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chyba mieszkałbym pośrodku dużego lasu, polując na zwierzęta, od czasu do czasu wpadałbym do okolicznego miasta, co może rok przemieszczałbym się z miejsca na miejsce... Np. o kilkaset kilometrów...
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
Był bym Indianinem mieszkającym w swoim tipi i zabijał blade twarze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm .... W moim przypadku to rancho :) Ściganie koniokradów z wykałaczką w zębach ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W forcie

W forcie bym mieszkał szalonym zawadiaką i terroryzował mieszkańców pobliskich miast :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja bym chciał sobie podróżować po całym świecie ... zawsze o tym marzyłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym został jakimś westmanem :D i spróbował przyłączyć się do jakiegoś plemienia Indian :p
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Ja mieszkałbym w mieście. ;) Polowałbym na zwierzęta w pobliskim lasku, ale czasami też bym komuś dołożył(szczególnie po whisky :D).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zwykłym farmerem który ma blisko do miasta i który ma problem z Indianami (mieszkał bym z całą rodziną i ponad 20h pola bym miał:D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zostałem poszukiwacem i dlatego błąkam się po świecie aby dojść do...
ale tymczasowo osiedliłem się w mieście (myśle ze zostanę tam na dłużej:0)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli mogę trochę pofantazjować - to zdecydowanie wybrałbym wioskę idniańską. Życie wśród Indian Lakota (równiny) w tepe przy ognisku, pod gwiazdami i przy śpiewach lakockich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
farmer :D hodował bydło i konie :D a w weekendy napadałbym na banki w mieście ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym był traperem i podróżował po całym świecie.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA bym wędrował, pojedynkował się i zarabiałbym pieniądze:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym była poszukiwaczką przygód i nie miała bym stałego miejsca zamieszkania:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na prerii i szukać przygód (oraz naiwniaków do rabunku) xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry