Miejsce zamieszkania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10321
  • Data rozpoczęcia

Miejsce zamieszkania

  • Na farmie

    Głosy: 106 17,4%
  • Bym wędrował i nie miał stałego mieszkania

    Głosy: 241 39,5%
  • W mieście

    Głosy: 212 34,8%
  • Gdzie indziej (gdzie?)

    Głosy: 51 8,4%

  • W sumie głosujących
    610
Status
Zamknięty.

DeletedUser17718

Gość
Gość
Chciałbym być poszukiwaczem przygód, sam bym chodził po świecie ... itp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakiś czs w mieście dopóki nie uzbierałbym kasy na najlepszą strzelbe i rewolwer u rusznikarza, i najlepszego konia od mojego przyaciela ranczera i wyruszył w prerie a mieszkałbym w jaskiniach i szałasach.A żywiłbym się mięsem ze upolowanych zwierząt i równierz bym z dzierał z nich trofea. Może po paru latach bym dołączył do jakiejś grupy bandytów i napadałbym na powozy pocztowe na pociągi itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mieszkał bym na farmie.Był bym żołnieżem.Mam nadzieje że przeżyje xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wolałbym zamieszkać w mieście, ponieważ byłyby tam dla mnie lepsze warunki do życia (no ja myślę :D) i mógłbym być żołnierzem, który odpierałby ataki innych miast i ochraniał lud :D;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mieszkałbym na farmie z dala od innych i tylko czasami przyjeżdżał do miasta na zakupy :D
 

DeletedUser13772

Gość
Gość
Ja bym był Rewolwerowcem, szukał bym zarobku oraz nowych wyzwań
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wybrał bym życie w jakimś miasteczku które od czasu do czasu trzeba bronić przed najeźdźcami, oczywiście byłbym żołnierzem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym być łowcą głów i polować na bandytów dla dolarów:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bym był Indianinem i toczył walki z białymi kolonizatorami.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale kowboje to paserze bydla =p raczej nie ruszlai sie z domu. sama nazwa wskazuje "cowboy-chlopiec od krow". kim bym byl? hm.. chyba chcialbym otworzyc saloon i byc barmanem. ale to gdyby nie wyszla mi kariera poszukiwacza zlota :)
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Byłbym łowcą przygód i nie miałbym stałego mieszkania
 

DeletedUser

Gość
Gość
bym był w badzie najeminków i ciągle byśmy jezdzili na koniach i zabijali ludzi :D
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Ja bym mieszkał w mieście i zajmował sie pochówkiem ludzi i wyrobem trumien. Byłbym graberzem i zbijał na tym fortune:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Byłbym poszukiwaczem przygód, kręcąc się bez celu w poszukiwaniu bogactwa. I przyjaciół :D.
 

DeletedUser18336

Gość
Gość
Założył bym plantację bawełny i zgarniał dolary :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jaaa...
dawał w pysk komuś na zlecenie za $.
Dobra na serio to... wolę XXI wiek
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zostałbym szarlatanem (konowałem) i starałbym się leczyć ludzi za pomocą chemii. (prawdopodobnie, jakby mi coś nie wyszło to dorobiłbym się nawet listów gończych i stryczka)
 
Status
Zamknięty.
Do góry