Miejsce zamieszkania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10321
  • Data rozpoczęcia

Miejsce zamieszkania

  • Na farmie

    Głosy: 106 17,4%
  • Bym wędrował i nie miał stałego mieszkania

    Głosy: 241 39,5%
  • W mieście

    Głosy: 212 34,8%
  • Gdzie indziej (gdzie?)

    Głosy: 51 8,4%

  • W sumie głosujących
    610
Status
Zamknięty.

DeletedUser22056

Gość
Gość
Gdybyśmy byli na dzikim zachodzie chciałbym podróżować i od czasu do czasu wpadać do jakiś miast by gdzieś popracować i posprzedawać jakieś znalezione, lub zdobyte rzeczy, ew. coś pokupować :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Byłbym kawalerzystą.Bronił swojego miasta.mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :rolleyes:marzenia.......Jak na the west.Bronił bym go własnymi rękoma pif paf strzegł bym go.
 

DeletedUser247

Gość
Gość
ja bym usiadł na dachu ze skrzynką naboi i w trakcie bitwy wszystkich bym wystrzelał ze snajperki;D
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
Ja wybrałem drugą opcję. Wędrowałbym zarabiał i utrzymywał się z handlu wymiennego oraz zwyczajnego handlu. Zawsze się interesowałem handlem.
 

DeletedUser21269

Gość
Gość
Był bym podróżnikiem szukającym tego czego nikt inny nie znalazł .
Świat byłby moim domem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mieszkał bym z żoną i dziećmi na farmie, miał bym stado bydła i zatrudnionych kowbojów (może paru indian). A był bym żołnierzem armii północnej Stanów Zjednoczonych i walczył z południem/indianami :D Ale pomażyć se można...


::P: ::DD: Gram między innymi w the-westa bo bardzo się interesuję dzikim zachodem (głównie wojną secesyjną) :D
 

DeletedUser18766

Gość
Gość
Ja bym był kowbojem błądzącym po świecie i tam od czasu do czasu bym robił jakieś pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym był rewolwerowcem pif paf i bym podróżował w poszukiwaniu nowego przeciwnika marzenia::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja urodziłem się na farmie więc jednak wiem to, że bym mieszkał farmie

I bym jej pif paf bronił jak swojego domu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
byłbym samotnym zawadiaką o którym wszyscy słyszeli a ci co widzieli nie zdążyli już opowiedzieć... okradałbym wszystkich i kupiłbym sobie pro eq :D później poszedłbym do szamana i poprosił o reskilla na forty :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
pif paf ja bym był żołnierzem i walił w bitwach gzie popadnie aż bym się zbonił na cały świat
 
Status
Zamknięty.
Do góry