[migracja] Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zapraszam na Cheyenne! Jako TOP1 Pojedynków chcę, aby konkretna elita dołączyła do nas!
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Celem migracji jest zwiększenie obsady. Żeby to osiągnąć trzeba jedne światy zamknąć a postacie przenieść na inne. Niby jaki sens miała by migracja gdyby była możliwość przechodzenia np. na świat 12 i jednocześnie odchodzenia stamtąd na inny serwer? Przecież to bzdura do kwadratu. Ścieżki migracji są jak najbardziej ok.

Maryno gotuj pierogi bo do tego się nadajesz...

Chyba oczywistym jest, że jeżeli możliwe by było wychodzenie z 11 i 12 świata to nie byłoby możliwości przechodzenia na temte 2 światy...

Nie pisałem tego bo chyba to jest oczywista rzecz i każda osoby, która myśli jest wstanie tą 1 rzecz zrozumieć przez przeczytanie mojego posta chociaż jeden raz.
 
Wiem, że pytanie już padło, ale chciałbym wiedzieć ile czasu, orientacyjnie, będzie możliwość przeniesienia postaci - tydzień, miesiąc, dłużej?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wiem, że pytanie już padło, ale chciałbym wiedzieć ile czasu, orientacyjnie, będzie możliwość przeniesienia postaci - tydzień, miesiąc, dłużej?

Nie ma ustalonego limitu żadnego. Jeżeli zostanie ustalony to poinformujemy wcześniej.
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
Moim zdaniem, każdy świat powinien mieć taką opcję, nawet te, które są już stare itp.

Pomysł z migracją bardzo mi się podoba! Super ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jesteśmy po pierwszych testach na jednym z rynków. Wypadły pomyślnie. W poniedziałek planujemy otworzyć migrację na kolejnym z rynków. Tam będziemy prowadzić obserwacje procesu przez tydzień lub dwa i jeżeli nie będzie żadnych problemów technicznych, to otworzymy migrację na pozostałych rynkach (w tym na rynku naszym polskim).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesteśmy po pierwszych testach na jednym z rynków. Wypadły pomyślnie. W poniedziałek planujemy otworzyć migrację na kolejnym z rynków. Tam będziemy prowadzić obserwacje procesu przez tydzień lub dwa i jeżeli nie będzie żadnych problemów technicznych, to otworzymy migrację na pozostałych rynkach (w tym na rynku naszym polskim).
sorry ale o czym Ty piszesz ? jakie rynki ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie, ale kiedy pojawi się jakiś zarys regulaminu dot. migracji?
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Możesz zdradzić jakie kraje cieszą się, albo i smucą migracją? Tak z czystej ciekawości pytam :) A tak przy okazji to nareszcie dostajemy jakieś konkrety, to mi się podoba :D
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
A .pl? :) No to ładnie, czekamy na wprowadzenie tego w Polsce. Mam pytanie, a co zrobicie z serwerami na których będzie dajmy na to mniej niż 1k graczy? Będziecie czekać aż system tych graczy usunie? Tak czysto hipotetycznie jak jakiś jeden koleś będzie grał aktywnie np. na s3 i będzie to robił będąc sam na serwie to co wtedy? :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Mam pytanie, a co zrobicie z serwerami na których będzie dajmy na to mniej niż 1k graczy?

Będzie? Na niektórych już jest.

Będziecie czekać aż system tych graczy usunie? Tak czysto hipotetycznie jak jakiś jeden koleś będzie grał aktywnie np. na s3 i będzie to robił będąc sam na serwie to co wtedy? :)

Czysto hipotetycznie to obecnie nie ma żadnych planów odnośnie wymarłych światów. Gdy tylko się jakieś pojawią, to o tym poinformujemy.
Można przypuszczać, że jeżeli przychód ze świata przerośnie koszty jego utrzymania to zostanie on zamknięty. To oczywiste chyba.
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Czysto hipotetycznie to obecnie nie ma żadnych planów odnośnie wymarłych światów. Gdy tylko się jakieś pojawią, to o tym poinformujemy.
Można przypuszczać, że jeżeli przychód ze świata przerośnie koszty jego utrzymania to zostanie on zamknięty. To oczywiste chyba.
To dziwne, wg. mnie jest to trochę nie przemyślane, po co migracja skoro pozostałe światy dalej będą istniały? Czyż nie chodzi o to by "pozbyć się" starych serwerów?
 
Status
Zamknięty.
Do góry