[migracja] Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co się orientuję, to kasowanie trwa co najmniej 5 dni, czasem to będzie np 6 dni tak jak kiedyś było w moim przypadku, ale to nie zależy już od nas:)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ustawiłem moją postać na S10 do usunięcia. Czy zawsze trwa to 5 dni (szok), czy jest możliwość, że wyleci szybciej? Czy admini mogą przyśpieszyć proces kasowania postaci?

Onufry? Proszę Cię o odpowiedź i ewentualne przyśpieszenie, jeżeli leży to w Twojej mocy ;)

Przykro mi, tyle to trwa. Próśb o przyspieszenie otrzymujemy sporo, niestety nie jesteśmy w stanie przyspieszyć nic. Tutaj warto wspomnieć, ponieważ sporo pytań też się pojawia o to, że kasacja trwa około 5 dni. Około dlatego, że konta są kasowane w nocy następującej po upływie 5 dni. Po co 5 dni? To jest wbrew pozorom bardzo przydatne, gdy ktoś zrobi nam głupi kawał, wejdzie na nasze konto i zleci kasację postaci. Zawsze mamy 5 dni na reakcję i cofnięcie niechcianego procesu. Niestety kij ma 2 końce i musimy czekać, gdy chcemy migrować a mamy postać na docelowym świecie.
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
Moje pytanie:
Czy jeżeli mam postać na Arizonie i w przyszłości wyjdą jakieś nowe światy, będę mógł emigrować z Arizony na ten nowszy świat?
I kolejne pytanie, czy jeżeli użyję migracji np. z Świata 2 na np. Blackfoot, to jak wyjdą jakieś nowe światy to będę np. mógł migrować z tego Blackfoota na ten nowy świat?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Migracja na nowy świat raczej nie wchodzi w grę. Jak widać obecnie migracji nie było nawet na Dakotę, która taka nowa już nie jest. Kiedyś gdy nowy świat się zestarzeje to kto wie, ale to jest wróżenie z fusów póki co.
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
Migracja na nowy świat raczej nie wchodzi w grę. Jak widać obecnie migracji nie było nawet na Dakotę, która taka nowa już nie jest. Kiedyś gdy nowy świat się zestarzeje to kto wie, ale to jest wróżenie z fusów póki co.

No tak, bo 120 lvl by były od razu na 1 miejscu, więc podejrzewam, że będzie tak, jeżeli kilka już osób zdobędzie najwyższy (120) poziom wtedy będzie możliwa migracja? Mam racje?

PS. Czy przy migracji osiągnięcia zostają, czy nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, bo 120 lvl by były od razu na 1 miejscu, więc podejrzewam, że będzie tak, jeżeli kilka już osób zdobędzie najwyższy (120) poziom wtedy będzie możliwa migracja? Mam racje?

PS. Czy przy migracji osiągnięcia zostają, czy nie?

Ja migrowałem i osiągnięcia mi pozostały. Dlaczego miałoby się je tracić?
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
Ja migrowałem i osiągnięcia mi pozostały. Dlaczego miałoby się je tracić?

Nie no, pymyślałem np. Jeżeli chodzi o osiągnięcie z pkt. przyjaźni, no bo zapraszasz graczy na świat np. Arizona i tam dostajesz pkt. przyjaźni a jak migrujesz, to przecież jesteś na innym świecie, na którym już nie grasz z tymi zaproszonymi osobami.. Nie wiem właśnie, czy dostaje się dalej za te osoby pkt. przyjaźni, jeżeli migruje się.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
onufry takie pytanie mam od znajomego który miał konta na 3 światach s4 s5 i s10. usunął postać na s10 i po 5 dniach skasowało idealnie przeniósł postać z s5 by nie tracić eq i włączył kasacje minęło 5 dni a właściwie 6 bo napisane był wczoraj że dziś o 15.02 zostanie usunięta postać a po północy napis zmienił się że kasacja będzie dnia poprzedniego :) takie małe niedociągnięcie zauważył ale nie o tym chciałem pisać :) znajomy troch się zmartwił bo kasacja postaci z s5 która była na s10 już jednak przebiegła i było by dobrze bo teraz chciał przenieść postać z s4 na s10 bo ma już ten świat wolny bez konta ale wyświetla mu się na s4 komunikat że niedawno postać migrowała na ten świat i musi trochę czasu upłynąć by znów mógł tam migrować. Pytanie :) ile to te trochę czasu?:) bo zablokował sobie teraz grę i nie może z nami wojować :)
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
a no ok doczytałem w temacie o migracji że 90dni ponowna migracja :) to się znajomy przejechał:)
 
Onufry, mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy jest jakiś sposób na przeniesienie pw do postaci np txt? Mam ponad 5000 postów z jedną osobą, to kawał historii ;) Nie, "kopiuj/wklej" nie wchodzi w grę ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jedynie na własną rękę jak chcesz. Z naszej strony nie ma możliwości.
 
Wielka szkoda...

Postać z S10 miała polecieć po 13, a dalej twardo stoi ;)
Edit:
no, poleciała ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29352

Gość
Gość
Ja mam takie pytanie moja postać ma 32lvl i nie moge jej przenieść można coś z tym zrobić bo do migracji pisze że trzeba miec 40lvl....
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
Chyba nikt nie napisał, że w nagrodę za migrację otrzymuje się tytuł "Obcy" i 75 obligacji ;)

o_O nie wiedziałem ^^ Ja tam nie zamierzam migrować, bo w sumie w Arizonie nie można ale jak będzie można w przyszłości, to się zastanowię ^^ Fajnie że napisałeś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Migracja

Witam, ja też mam jedno pytanie, wiem że już po migracji, ale umówiłem się z jedna osobą że przeniosę jej pieniądze ze świata który ma zostać kasowany na inny. Jako że jestem osobą co nie ma za dużo czasu na grę to napisałem niech wysyłam kase a ja ustawiam migracje i tak się stało że on wysłał mi 400k a mi na końcie nic nie przybyło. Czyżby stan postaci zapisywał się w trakcie kliknięcia "migruj"?
 
Status
Zamknięty.
Do góry