Migracja

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31587

Gość
Gość
Świat jest w dobrej kondycji. Gram na nim aktywnie. Więc więc, ze migracja nie jest potrzebna. Temat do zamknięcia.
 
Posty łamiące regulamin zawsze zostaną usunięte. Postarajcie się wiec trzymać głównego tematu w wątku.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Świat jest w dobrej kondycji. Gram na nim aktywnie. Więc więc, ze migracja nie jest potrzebna. Temat do zamknięcia.

Jeżeli ty to nazywasz dobrą kondycją, to chyba nigdy nie grałeś na porządnym serwerze... To, że ty grasz aktywnie nie znaczy, że świat jest w dobrej kondycji... I kim jesteś by mówić jaki temat jest do zamknięcia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli ty to nazywasz dobrą kondycją, to chyba nigdy nie grałeś na porządnym serwerze... To, że ty grasz aktywnie nie znaczy, że świat jest w dobrej kondycji... I kim jesteś by mówić jaki temat jest do zamknięcia?

Meldrag widze iż Ty też nie grasz chyba aktywnie, bo byś wiedział,że nasz bożyszcze ma 7 lewel :)
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Meldrag widze iż Ty też nie grasz chyba aktywnie, bo byś wiedział,że nasz bożyszcze ma 7 lewel :)

Mam ciekawsze rzeczy do roboty w grze niż śledzenie każdego lowlevelu w rankingu ;) przecież na cheyenne trzeba za 8 grać, żeby jakoś to wyglądało...

Szkoda, że w przygodach gracze z cheyenne są w plecy, bo nie mają tyle szansy uzbierać set wyjętego... Raz w tygodniu pojawia się na targu skrzynka z przygód i kosztuje ok. 200k, podczas gdy na innych światach chodzą po 50k i jest ich pełno...
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szkoda, że w przygodach gracze z cheyenne są w plecy, bo nie mają tyle szansy uzbierać set wyjętego... Raz w tygodniu pojawia się na targu skrzynka z przygód i kosztuje ok. 200k, podczas gdy na innych światach chodzą po 50k i jest ich pełno...

Może jest taki ruch, że skrzynie znikają błyskawicznie? Tylu aktywnych graczy kupuje skrzynie, ponieważ chce skompletować zestaw. To może świadczyć o dużej aktywności na serwerze i zasobności portfela jego mieszkańców.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Może jest taki ruch, że skrzynie znikają błyskawicznie? Tylu aktywnych graczy kupuje skrzynie, ponieważ chce skompletować zestaw. To może świadczyć o dużej aktywności na serwerze i zasobności portfela jego mieszkańców.

Próbujesz być zabawny?
Niezwykle często pojawiasz się na przygodach i z nich szybko wychodzisz, więc powinieneś mieć jako takie pojęcie ile osób z jakich światów naparza... Reprezentacja cheyenne to jakieś 3-4 osoby...
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Próbujesz być zabawny?

Nie. Próbuje wyjaśnić tą sytuację. Skoro skrzynie są drogie można na nich dobrze zarobić. To raczej pozytywny aspekt przygód, który sprawia, że Che staje jest atrakcyjnym serwerem dla nowych graczy.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Nie. Próbuje wyjaśnić tą sytuację. Skoro skrzynie są drogie można na nich dobrze zarobić. To raczej pozytywny aspekt przygód, który sprawia, że Che staje jest atrakcyjnym serwerem dla nowych graczy.

Dla nowych graczy? Masz namyśli starych graczy z innych światów, którzy wykorzystują fakt słabej kondycji czajnika by wydoić trochę dolców i wymienić na swój świat... Zakłada taki konto niskolevelowe by mieć pewność, że zryty system doboru drużyn przydzieli go do lepszego teamu i sobie siedzi na saloonie lub banku a kasa leci...
Tylko takim cwaniakom cheyenne może się wydawać atrakcyjny, bo gracze, którzy już na nim grają po prostu odpuszczają... Tu średniego fortu już nie można obstawić nawet z przewagą offów...
 

DeletedUser28072

Gość
Gość
Gram na tym świecie od tej daty co mam tutaj konto zarejstrowane a nawet wcześniej. Na tym świecie już gra garstka osób... Nie da sie normalnej bitwy fortowej rozegrać na średniaku bo nigdy nie będzie kompletu. Po co to trzymać?
Przenieście nas gdzieś gdzie można godnie pograć i wydać $ na baryłki!

A ty Bandyto to wcale nie grasz tutaj a sie wypowiadasz!

Pozdrawiam
Kaziczek23
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Gram na tym świecie od tej daty co mam tutaj konto zarejstrowane a nawet wcześniej. Na tym świecie już gra garstka osób... Nie da sie normalnej bitwy fortowej rozegrać na średniaku bo nigdy nie będzie kompletu. Po co to trzymać?
Przenieście nas gdzieś gdzie można godnie pograć i wydać $ na baryłki!

A ty Bandyto to wcale nie grasz tutaj a sie wypowiadasz!

Pozdrawiam
Kaziczek23

Świat się trzyma dobrze. Migracja nie jest potrzebna. Jestem zadowolony z gry na BF. Znam wielu graczy, którzy chwalą sobie ten świat i nie chcą zamknięcia świata. Wiele osób ciężko pracowało nad rozbudową miast i nie chcą niepotrzebnej migracji, której oczekuje garstka graczy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Świat się trzyma dobrze. Migracja nie jest potrzebna. Jestem zadowolony z gry na BF. Znam wielu graczy, którzy chwalą sobie ten świat i nie chcą zamknięcia świata. Wiele osób ciężko pracowało nad rozbudową miast i nie chcą niepotrzebnej migracji, której oczekuje garstka graczy.

A co ma do tego ten świat ::DD:
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Ja Was nawet podziwiam za upór w trzymaniu swojego konta na tym świecie jeszcze. :p Już 2 lata temu, gdy startowało Iroquois to świat Cheyenne był światem wymarłym, a co dopiero musi być teraz... Zgroza...

Ale widocznie tak musi być - żeby migracja się udała to chyba liczba graczy musi do 100 spaść na określonym świecie. :D
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
A co ma do tego ten świat ::DD:

Już nie chciałem tego wytykać, że to rozmowa o Cheyenne a nie BF :) Ale masz ode mnie + za bezlitosne łapanie za słówka.

Ale widocznie tak musi być - żeby migracja się udała to chyba liczba graczy musi do 100 spaść na określonym świecie. :D

O migracji to chyba nawet CM (jeżeli źle piszę to możesz mnie @Etriel poprawić) nie decyduje, bo musi być decyzja "z góry".
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Bartosz86: Proszę czytać uważnie. Nie piszę o sporze kompetencyjnym kto o tym decyduje, a kto nie. Piszę o tym, że świat musi być w takim razie CAŁKOWICIE wymarłym światem [czyli ten spadek do 100 graczy], żeby jakiekolwiek kroki z tej, jak to określiłeś "góry" zostały podjęte. Jednak jak to support często zauważa w wypowiedziach jesteście "TYLKO" platformą pomiędzy graczami, a tą "górą". Więc skoro od 2 lat gracze mają ten sam problem i apelują o migrację - to powinniście o tym poinformować górę i lobbować w sprawie tych graczy. Nie wierzę, że takich rzeczy nie da się załatwić przez 2 lata, a nawet dłużej.

W końcu jeżeli klient [gracz] jest niezadowolony to przecież idzie do konkurencji. W tym wypadku zaczyna grać w inne gry - czy to INNO, czy konkurencyjnych firm. I w ten sposób poprzez złe zarządzanie i widocznie błędne działanie powyżej opisanej platformy The West jest grą coraz bardziej wymarłą.

Dziękuję za uwagę i polecam się na przyszłość. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bartosz86: Proszę czytać uważnie. Nie piszę o sporze kompetencyjnym kto o tym decyduje, a kto nie. Piszę o tym, że świat musi być w takim razie CAŁKOWICIE wymarłym światem [czyli ten spadek do 100 graczy], żeby jakiekolwiek kroki z tej, jak to określiłeś "góry" zostały podjęte. Jednak jak to support często zauważa w wypowiedziach jesteście "TYLKO" platformą pomiędzy graczami, a tą "górą". Więc skoro od 2 lat gracze mają ten sam problem i apelują o migrację - to powinniście o tym poinformować górę i lobbować w sprawie tych graczy. Nie wierzę, że takich rzeczy nie da się załatwić przez 2 lata, a nawet dłużej.

W końcu jeżeli klient [gracz] jest niezadowolony to przecież idzie do konkurencji. W tym wypadku zaczyna grać w inne gry - czy to INNO, czy konkurencyjnych firm. I w ten sposób poprzez złe zarządzanie i widocznie błędne działanie powyżej opisanej platformy The West jest grą coraz bardziej wymarłą.

Dziękuję za uwagę i polecam się na przyszłość. :)


problem w tym że nie ma konkurencyjnej gry w tym klimacie, inno to wie i skrzętnie wykorzystuje. Krótko mówiąc oni wiedzą że itak będziecie grać w mniejszym czy większym stopniu.

czyli mają nas w poważaniu
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Problemy z migracjami by nie było gdyby nie było możliwości grania na kilku światach jednocześnie. Do tego dochodzi ze teraz konta nie są usuwane a jedynie "usypiane"


Gdyby nie te dwie rzeczy to IG widziałoby dokładnie jakie ilości graczy pozostały na światach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wiem

17 mln lol

ale tak na poważnie, masz racje. Powinna być możliwość gry na jednym świecie, a nie zakłądania postaci na wszystkich, zarabiania a później przesuwania kasy na konto główne
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
problem w tym że nie ma konkurencyjnej gry w tym klimacie, inno to wie i skrzętnie wykorzystuje.

Muszę się przyznać że w dawnych czasach poszukiwałem "alternatywy" - ale jak wspomnieliście nie ma produkcji (a przynajmniej ja nie natrafiłem) która byłaby oparta na podobnej tematyce.


Z tego co pamiętam jest to liczba zarejestrowanych kont (albo postaci) ze wszystkich światów The-West'a - nie tylko w Polsce.

@Klaver7
Nie ja decyduję o czymś takim, dlatego nie chcę się wypowiadać na temat w którym nie jestem obeznany. Gdybyś chciał się dowiedzieć jakie wymogi musi spełnić świat aby włączyć z niego migrację to polecam pisać do CM (Etriel), która jest w tym temacie najlepiej poinformowana (osobiście nie wiem jakie są dokładne kryteria).

Pozdrawiam,
Bartosz86
 
Status
Zamknięty.
Do góry