Migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30601
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
powiem tak, mam na dano jagodziarza.

ilośc luda zarejestrowanego: 1800 os.

ruch praktycznie zerowy

jeśli twt zgadza się na utrzymywanie takiego serwa to jest to cios w grających. Bo ja szczerze jeśli miałbym tam pojedynkowicza, albo nie daj boże fortowca to tylko bym się wnerwiał, że jestem tak olewany brakiem możliwości przejscia,

Wiadomo że jak wchodzi nowy świat to wiele osób się tam loguje, jednak są światy jak np klon, gdzie sporo osób ma wysoki lvl i w miarę się jakoś to holuje, ale dako to kompletny trup. Nawet jak ktoś tam bryłkuje to nie weim po co
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry, że trochę nie na temat, ale czy można gdzieś sprawdzić liczbę graczy online na danym świecie?
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
Sorry, że trochę nie na temat, ale czy można gdzieś sprawdzić liczbę graczy online na danym świecie?


Nie można sprawdzić ile jest graczy online ale można sprawdzić ile jest zarejestrowanych : wchodzisz ranking -> dajesz strzałke na ostatnią stronę -> ostatni gracz. - to ci pokaże ile jest zarejestrowanych pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
To wiem, ale chodziło mi o liczbę online. Ale skoro się nie da, to trudno ::):
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie można sprawdzić ile jest graczy online ale można sprawdzić ile jest zarejestrowanych : wchodzisz ranking -> dajesz strzałke na ostatnią stronę -> ostatni gracz. - to ci pokaże ile jest zarejestrowanych pif paf

I tu się mylisz bo ranking nie pokazuje kont które poprzez nieaktywność zostały "uśpione" ale nadal istnieją przez co w IG widnieje w statystykach większa ilość graczy na poszczególnych serwerach niż w rankingach widocznych dla graczy.
 

DeletedUser32376

Gość
Gość
Arizona

według mnie najlepiej zrobić Migrację na Arizonę bo gram tam wielu dobrych graczy i fortowców i na Arizonie są też ciekawe pojedynki i bitwy o forty

Stif32 przestan, Arizona sie konczy tak samo jak inne stare swiaty, wiekszosc miast zamieszkalych przez 1 osobe a reszta to miasta widma, 1 bitwa o fort dziennie, gdzie na maly ciezko komplet uzbierac. Moim zdaniem powinni pozostawic max 3 swiaty, jeden bez full premium i 2 full premium. Kto powiedzial ze na swiecie maja byc 2 koalicje fortowe, niech ich bedzie 4 - 5 to bitew bedzie do wyboru kilka. Inna sprawa, ze konta nawet te zablokowane na stale nie sa kasowane tylko pozostaja jak duchy jakies i nabijaja ilosc graczy - potem taki swiat ma "srednie zaludnienie" ;)
Reasumujac, migracja tak, ale z naciskiem na pozostawienie 3 swiatów z naprawde duza liczba graczy. Wg mnie tylko taka radykalna zmiana cos da.
 

DeletedUser

Gość
Gość
migracja tak, plus powinni zlikwidować możliwość mienia jagodziarzy na różnych światach. powinno się grać na jednym i koniec. bo tak to dochodzi do tego że jakieś 30% na każdym świecie to jagodziarze
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ja tak za bardzo nie rozumiem jak by ten postulat o jedno konto na gracza wprowadzić w życie... Ograniczenie jednej postaci na konto to rozwiązanie łatwe, ale już to by jedna osoba nie miała 4 kont (zamiast jednego konta z 4 postaciami), to jak zrobić?
Zaraz by wyskoczyły osoby że to przecież mama / tata / siostra / córka / syn i cała rodzina inna.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Ja tak za bardzo nie rozumiem jak by ten postulat o jedno konto na gracza wprowadzić w życie... Ograniczenie jednej postaci na konto to rozwiązanie łatwe, ale już to by jedna osoba nie miała 4 kont (zamiast jednego konta z 4 postaciami), to jak zrobić?
Zaraz by wyskoczyły osoby że to przecież mama / tata / siostra / córka / syn i cała rodzina inna.

Niech sobie grają, ale zakazać wymian :kak:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Niech sobie grają, ale zakazać wymian :kak:

Dawniej wymiany były zakazane a i tak istniało obejście na to :)
Co już raz zostało dozwolone to raczej wątpliwe jest aby znieść możliwość korzystania z tego.

Jak dla mnie nie tędy droga, aby wprowadzać x nowych ograniczeń.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Dawniej wymiany były zakazane a i tak istniało obejście na to :)
Co już raz zostało dozwolone to raczej wątpliwe jest aby znieść możliwość korzystania z tego.

Jak dla mnie nie tędy droga, aby wprowadzać x nowych ograniczeń.

Można dołożyć cenę maksymalną wystawianych rzeczy i maksymalną wysokość przelewu :kak:

Im mniej graczy (odpadają jagodziarze) tym lepiej dla migracji :D
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Można dołożyć cenę maksymalną wystawianych rzeczy i maksymalną wysokość przelewu :kak:

Im mniej graczy (odpadają jagodziarze) tym lepiej dla migracji :D


Proponuję pisać w temacie danego serwera na którym grasz, na Dakocie raczej nie masz postaci, nie licząć 11lvl. :))
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Proponuję pisać w temacie danego serwera na którym grasz, na Dakocie raczej nie masz postaci, nie licząć 11lvl. :))

Gram aktywnie na Dakocie i nie jest z nią dobrze. Ewidentnie brakuje świeżej krwi, która jest tak bardzo potrzebna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram aktywnie na Dakocie i nie jest z nią dobrze. Ewidentnie brakuje świeżej krwi, która jest tak bardzo potrzebna.

twoja aktywna gra polega na spamowaniu na salonie, zresztą jak na innych światach. Jak można grać aktywnie mając 11 lewel. 11 lewel to się wbija w godzinę spamerze jeden.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ok Kyniu, rozumiem że chcesz teraz wprowadzać x nowych ograniczeń tylko żeby osoby pouciekały z gry, ale nawet dwa już wspomniane to pikuś do obejścia - co za problem wysłać 10 przelewów zamiast 1?
Limit na targ - gracze przestaliby z niego korzystać i dogadywaliby się między sobą odnośnie wymian czy sprzedaży.

Jak dla mnie Dakota jest serwerem który mógłby jeszcze sporo a to sporo trzymać, tylko że trzeba mu (podobnie jak i u większości światów) napływu nowych graczy, całkowicie nowych - którzy to mogliby nie jedno namieszać w sytuacji "politycznej" i gospodarczej świata.
 

DeletedUser

Gość
Gość
inno samo powiedziało że west to martwy projekt i nie będzię inwestować w reklamę.

Więc tak wygląda rozwijanie gioer z potencjałem.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Ok Kyniu, rozumiem że chcesz teraz wprowadzać x nowych ograniczeń tylko żeby osoby pouciekały z gry, ale nawet dwa już wspomniane to pikuś do obejścia - co za problem wysłać 10 przelewów zamiast 1?
Limit na targ - gracze przestaliby z niego korzystać i dogadywaliby się między sobą odnośnie wymian czy sprzedaży.

Jak dla mnie Dakota jest serwerem który mógłby jeszcze sporo a to sporo trzymać, tylko że trzeba mu (podobnie jak i u większości światów) napływu nowych graczy, całkowicie nowych - którzy to mogliby nie jedno namieszać w sytuacji "politycznej" i gospodarczej świata.

Samotnik już to skomentował odnośnie reklam. Jeśli chodzi o ograniczenia to:
a) cena maksymalna dla liści tytoniu powinna być ustawiona na jakieś 200$ czyli ich realną wartość
b) maksymalna wartość przelewu jednego dnia ustawiona na 5k :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry