Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
od zawsze tak bylo, ze nawet jesli twt chcial cos zorganizowac to bardzo szybko malkontenckie komentarze na forum wybijaly mu to z glowy

nikt nie lubi tyrac w pocie czola i dostac jeszcze wyrzuty na pysk



swoja droga to niezly hardcore liczyc statystyki recznie zamiast ogarnac do tego jakis programik
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bartosz odwaliłeś kawał roboty z podliczaniem tego wszystkiego jednak trudno mi zrozumieć że 3 osoby które to sprawdzały nie zauważyły że te same nicki pojawiają się i w swojej klasie postaci jak i przy wsparciu dla bobów.

Etriel nie spiesz się na spokojnie wszystko sprawdź jeszcze raz.

Nawet niech gracze teraz posprawdzają Swoje światy i zgloszą uwagi.


PS. Wczoraj na BF na powtarzanej bitwie Etriel spisała się bardzo dobrze, czuwała i nie pozwoliła aby znów ktoś wypaczył wynik.

Sorry Pawlito ale mimo Twojej współpracy z pewną osobą która Ci przekazywała rozkazy żołnierzy nie udało się drugi raz wypaczyć wyniku. A już pisanie "a tak liczyłem że Jaszczura pójdzie na flagę " .
Choć gram bobem to dziękuje Etriel za wczorajsze nadzorowanie bitwy.
Gra się fair .
 
Witam o poranku,

Jak zawsze rano mam, jestem pełna zapału i kolejnych pomysłów.

Co do statystyk, to wielki ukłon w stronę Bartka ale też Arnne i Darka , który w dużej mierze zarządzał podliczaniem i podzielił obliczenia między siebie a Bartka.

Co do samego liczenia, nie do końca jest to ręczne, choć ktoś musiał zrobić żmudną i monotonną pracę, czyli przygotować arkusze, sprawdzać czy nie ma błędów itd...

Jak to się stało, że nikt nie zauważył błędu. Nie chcę nikogo usprawiedliwiać ale 8 tygodnie przed arkuszami wywołuje zmęczenie. Ja dzięki temu wiem, co należy usprawnić następnym razem. Uczymy się na własnych błędach.

A tak już na spokojnie i całkiem szczerze, jeśli się znajdzie błąd, to czemu o nim nie napisać? Naprawdę to pomoże, bardzo pomoże... marudzenie już nie bardzo.

Jeśli chodzi o mecz na BF w dniu wczorajszym, to jest to przykład, czemu warto ufać naszym decyzjom. :gwizd:


Ja Wam życzę miłego dnia. Dziś nagrody rozdane zostaną na kolejne dwa światy. Przed rozdaniem jeszcze raz sprawdzimy.
 

DeletedUser30808

Gość
Gość
Czy nagrody na Huronie zostały już rozdane? Czy moze jeszcze coś jest sprawdzane?
 

DeletedUser30808

Gość
Gość
No cóż Wasze liczenie przypomina parodię z ostatnimi wyborami - szkoda.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Podpinam się pod pytanie wyżej w stosunku co do świata blackfoot
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Liczenie liczeniem ale nagrody na huronie powinny być w środę, a mamy sobotę. Rozumiem, że z tym liczeniem może być sporo zachodu, ale już nie przesadzajmy ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wszystko będzie rozdane . Chyba wolicie żeby było sprawdzone jak należy niż jakieś cuda się działały.

Bo potem będzie afera że amba fatima było i ni ma.
 

DeletedUser30808

Gość
Gość
Nagrody na Huronie miały być dane w środę - minęła środa,czwartek ,piątek - dziś sobota wieczór - cóż jeszcze zostało do sprawdzenia?
 

DeletedUser30079

Gość
Gość
Słyszałem że pisali nicki wszystkich graczy obecnych na bitwach i teraz będą losowali je z urny, lecz człowiek któremu powierzyli to zadanie jest niepiśmienny i tam nie pracuje. Tak słyszałem. Fail za failem w nowych rządach nie wpływa na pozytywną opinię, a post Onufrego (O ile jeszcze istnieje) o powiązaniach uczuciowych mnie dość rozbawił, o zdziwieniu nie było mowy, jak ktoś nie widział to mam setkę kopii, zapraszam na Huron :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Spokojnie. Dostaniecie nagrody. Dotrzymywanie terminów nie jest delikatnie mówiąc najmocniejszą stroną naszego TWT więc trochę cierpliwości wskazane.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Na cheyenne nagrody premium postaci otrzymało kilku zawadiaków.
Mistrzostwa wygrali żołnierze.Czy te premki dla zawadiaków są błędem czy to za jakieś specjalne osiągnięcia?
Nadmienię,że wojaki jeszcze nic nie dostali ;)
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
Na cheyenne nagrody premium postaci otrzymało kilku zawadiaków.
Mistrzostwa wygrali żołnierze.Czy te premki dla zawadiaków są błędem czy to za jakieś specjalne osiągnięcia?
Nadmienię,że wojaki jeszcze nic nie dostali ;)

Dokładnie.
Domagamy się swoich premek :p
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Widzę cisza,nikt z twt się nie wypowie?
Mamy rozumieć,że nagrody już zostały odpowiednio rozdane i koniec tematu? :oops:
 
Nagrody zostały rozdane, zostały dosłownie trzy osoby (robotnicy), z którymi próbujemy się skontaktować.

Jeśli ktoś uważa, że nie otrzymał nagrody, musi do nas (do supportu) napisać. Sprawdzimy i jeśli faktycznie została ta osoba pominięta, to otrzyma nagrodę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry