Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
nawet kiedy swiat jest zdominowany przez zawadiakow, to ciezko liczyc na ich wygrana :gwizd:

wszystko zależy od zgrania ekipy ::)): a na tych walkach (mówię o Arizonie) jednak zgrania u zawadiaków nie było. Poza tym jednak różnica w Hp zrobiła swoje. Większość zawadiaków grało pod siebie, dla topek obrażeń nie dla wygrania walki. To o czym tu pisać :)
 
Dogrywki są już wywołane. Proszę wybaczyć, ale po wczorajszym dniu zaspałam wywołanie bitew.

Można już się zapisać.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie pamiętam czy to na spotkaniu czy gdzieś tu na forum Etriel wspominałaś że na dogrywki osoby nie będą mogły zakładać ulepszonych rzeczy?

Czy to jest nadal aktualne bo część osób jest zdezorientowanych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No jasne... A gdzie czas na wysłanie massówki z taktyką? Na zebranie składu? Co z tymi, którzy logują się tylko rano przed pracą, żeby wysłać offa? Jak tu się nie wkurzać? Gdy napisałem wczoraj w tym temacie o braku bitwy przeczytały to dwie osoby z TWT, dlaczego nie było żadnej reakcji? Czy tylko Ty Etriel jesteś odpowiedzialna za wszystko? Dlaczego Twoi 'współpracownicy' nic nie robią? Nie mają jak się z Tobą skontaktować?
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Jakie będą konsekwencje dla tych którzy się nie dostosują do ubrania z przed aktualizacji ?
 
No jasne... A gdzie czas na wysłanie massówki z taktyką? Na zebranie składu? Co z tymi, którzy logują się tylko rano przed pracą, żeby wysłać offa? Jak tu się nie wkurzać? Gdy napisałem wczoraj w tym temacie o braku bitwy przeczytały to dwie osoby z TWT, dlaczego nie było żadnej reakcji? Czy tylko Ty Etriel jesteś odpowiedzialna za wszystko? Dlaczego Twoi 'współpracownicy' nic nie robią? Nie mają jak się z Tobą skontaktować?

Oczywiście, że robią. Ale forty wywołuję ja i Darius. Fakt, ja zapotniałam wczoraj, zaspałam do czego się przyznałam.
Ale na taktykę było wiele dni.

a co z indywidualnościami serwera którzy i tak wiedzą swoje ?
Trzeba ich namówić na to.

Jakie będą konsekwencje dla tych którzy się nie dostosują do ubrania z przed aktualizacji ?
Myślę, że najdotkliwszą karą, będzie rozebranie ich przed walką. Obecność będą mieć, ale osłabną. Oczywiście, rozebranie tylko z ulepszeń.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ja tam bym im też zabrał fortówki na czas bitwy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że robią. Ale forty wywołuję ja i Darius. Fakt, ja zapotniałam wczoraj, zaspałam do czego się przyznałam.
Ale na taktykę było wiele dni.


Darius był wczoraj wieczorem na forum. Nie rozumiem jak mógł przegapić wątek, za który jest odpowiedzialny? Mniejsza z tym. Już się przyzwyczaiłem.

Taktykę na bitwę nigdy nie pisze się w przód. Można planować, ale jest wysyłana dopiero po podpaleniu fortu.

No nic, utrudniliście nam zadanie, ale damy radę.
 
Tak, ale zawsze chcecie aby Wam ogłaszać 48h wcześniej bo musicie się przygotować. Ogłoszenie o bitwie (data i godzina bitwy) były podane w zeszłym tygodniu. Dokładniej 6 dni temu.
 

DeletedUser13226

Gość
Gość
Bardzo bym chciała aby (raczej etriel) wyjaśniła nam wszystkim jakim prawem osoby z topką za wsparcie u bobów a uczęszczające też na bitwy swojej klasy postaci otrzymały nagrodę?
Według regulaminu jaki stworzyliście pisze jasno:
Zasady wsparcia dla klasy budowniczych/robotników:
- wspierać może każda inna klasa
- gracze, którzy wspierają nie mogą uczestniczyć w meczach swojej klasy
Także ja się pytam skąd nagrody dla osób, które chodziły na bitwy gdzie popadnie?
Mało, że nazbierali obligacje za swoje bitwy, dodatkowo za bitwy u bobów, to jeszcze takich nagradzacie bryłkami. W tym momencie naprawdę współczuję bobom a także osobom, które skupiały się na wygraniu jakiejś topki swojej klasy, a co za tym idzie, by nie łamać regulaminu rezygnowały z bitwy dla bobów..
 
Lista osób nagrodzonych jest oficjalna. Można zgłaszać zastrzeżenie, jeśli pomyliliśmy się w sporządzaniu wyników, a weryfikowały je 3 osoby. Z tego co widzę, osoby nagrodzone nie brały jednocześnie udziału w swojej klasie oraz jako wsparcie.

Wystarczy napisać do nas wiadomość, żebyśmy sprawdzili świat X, osobe Y... bo waszym zdaniem.... Zdecydowanie taka wiadomość będzie dużo bardziej jasna, precyzyjna i milej widziana, niż wyczynianie napinki na forum, bez wcześniejszego sprawdzenia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25184

Gość
Gość
Co tu dużo szukać. Top uników wsparcia na arizonie na pierwszej bitwie BOB-ZOLN był po stronie żołnierzy, później osiągając topkę jako wsparcie dla przeciwników :D i nie tylko on ;) wydaje mi się, że w ogóle nie sprawdzaliście topki pod kątem udziału w bitwach na dwóch frontach. Gdybym wiedział, że regulamin nie będzie obowiązywał to też poszedłbym sobie pyknąć topkę do bobów jako wsparcie a do swojej klasy zdobyć dodatkowe 400 obli za bitwy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co tu dużo szukać. Top uników wsparcia na arizonie na pierwszej bitwie BOB-ZOLN był po stronie żołnierzy, później osiągając topkę jako wsparcie dla przeciwników :D i nie tylko on ;) wydaje mi się, że w ogóle nie sprawdzaliście topki pod kątem udziału w bitwach na dwóch frontach. Gdybym wiedział, że regulamin nie będzie obowiązywał to też poszedłbym sobie pyknąć topkę do bobów jako wsparcie a do swojej klasy zdobyć dodatkowe 400 obli za bitwy.

No raczej jakiś regulamin był i teraz support powinien sprawdzić dokładnie wsparcie dla bobów.
 

DeletedUser13226

Gość
Gość
Napisałeś "BOB-ZOLN" - w pierwszej chwili w ogóle nie zrozumiałam tego skrótu - Bob, jeszcze ok, ale od czego mamy polskie znaki i słowa?
Jeśli to było to szopika to proszę wybaczyć...
I nikt nikogo tu nie atakuje.. Pytanie na które chcieliśmy odpowiedzi.. To Pani zaczęła krzyczeć (używając dużych liter).
Wydaliście "patent" z dużymi błędami, co nie powinno mięć miejsca, A warto było po pierwszej części już wtedy napisać wyniki połowiczne. Może byłoby teraz mniej tego zamieszania.. A jeszcze mniej, gdybyście nie namieszali sobie ze wsparciem bobów...

PS. Proszę wybaczyć, ale nadal ma Pani błąd taki jak z jokerem..
Pistoleiro Ruiz był na swojej bitwie jakże i u bobów..
Tak samo yomanyo, nie wiem dlaczego dalej jest nie poprawiony..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11008

Gość
Gość
Kasować, kasować tak by nikt nic nie widział... A błędy jak były tak i są. Nie tylko na Arizonie ale i na reszcie światów-sprawdzać nie muszę. Trzy osoby sprawdzały wyniki i nikt błędów nie zauważył? Fuszerka by tylko mieć odhaczone i spokój. Świat 11 mówi sam za siebie (wystarczy zerknąć a wszystko dobrze widać), Arizona była rozpisana (ktoś dobroduszny wolał usunąć) Do tej pory Dakota, Huron i inne światy są weryfikowane w rundach online... A powoli nagrody rozdają :/

Etriel podejdź do tego na spokojnie. Nie spiesz się, nagrody jak ktoś ma dostać i tak dostanie. Daj sobie i adminom czas na rzetelne sprawdzenie tychże wyników raz jeszcze. Rozdanie reszty nagród odłóż na później-taka moja rada.

Cóż nie napisałam ticeta do supportu to pewnie i to zostanie olane tak jak i 2 ostatnie moje posty, które bądź co bądź uniknęły by zamieszania( o którym była mowa w kasowanych postach)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
wydaje mi się, że w ogóle nie sprawdzaliście topki pod kątem udziału w bitwach na dwóch frontach.
Trzy osoby sprawdzały wyniki i nikt błędów nie zauważył? Fuszerka by tylko mieć odhaczone i spokój.

Jesteście wspaniali, naprawdę...
Nie jestem zły, tylko po prostu bardzo się zawiodłem na Was - siedzieliśmy wiele godzin przy statystykach, abyście mogli być podsumowani i otrzymać nagrodę.
Tak, przyznaję się - to ja przygotowywałem podsumowanie indywidualne oraz łączny spis - który później był sprawdzany przez dwie inne osoby.

Tak też nie piszcie, że nikt tego nie sprawdzał - bo to bardzo chamskie zachowanie komentować sprawę o której... nie ma się pojęcia.

Cóż nie napisałam ticeta do supportu to pewnie i to zostanie olane tak jak i 2 ostatnie moje posty, które bądź co bądź uniknęły by zamieszania( o którym była mowa w kasowanych postach)

Nie został napisany ticket - nie mogę ponownie arkuszy sprawdzić aby nie było podejrzenia że przypadkiem komuś pragnę pomóc z wygraną.
Było ogłoszenie - było wyraźnie zaznaczone, że w przypadku błędu jakiegoś piszecie ticket do nas!
A wystarczyło zrobić jak gracz XXX - napisał tylko "Zweryfikujcie top uników na bf" - i już było pięknie.

Więc zamiast marudzić na forum (gdzie spędzacie więcej czasu), wystarczyłoby poświęcić te 15 sek. i napisać ticket.

Pozdrawiam,
Bartosz86.
 
Status
Zamknięty.
Do góry