Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11008

Gość
Gość
Dobrze, dobrze a gdzie można sprawdzić nieoficjalne wyniki indywidualne? Jednak wg tego co było wrzucane po każdej bitwie nie pokazuje indywidualnych wyników a jedynie klasowe.
Nagroda klasowa w jakiej formie zostanie aktywowana? Poprzez produkt do eq (gracz uruchamia kiedy mu pasuje) czy w momencie ogłoszenia wyników bonus postaci jest automatycznie uruchamiany?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Dobrze, dobrze a gdzie można sprawdzić nieoficjalne wyniki indywidualne? Jednak wg tego co było wrzucane po każdej bitwie nie pokazuje indywidualnych wyników a jedynie klasowe.
Nagroda klasowa w jakiej formie zostanie aktywowana? Poprzez produkt do eq (gracz uruchamia kiedy mu pasuje) czy w momencie ogłoszenia wyników bonus postaci jest automatycznie uruchamiany?

Aktualnie pracuję nad ostatnimi trzema światami gry (s17 - s19), gdy tylko podliczę statystyki nastąpi weryfikacja wyników przez drugą osobę (Darius II).

Po każdej bitwie publikowane były "logi" oraz aktualizowana karta wyników ogólnych klas.

A jeżeli chodzi o premium - najprawdopodobniej zostanie włączone dla każdego gracza o tej samej porze (lecz tutaj głos musi zabrać Etriel, gdyż to ona jako CM decyduje o tym).
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Oficjalne wyniki zwycięzców, ewentualne mecze dogrywkowe zostaną ogłoszone najpóźniej w środę 18 marca 2015 r.
Musimy sprawdzić wszelkie naruszenia regulaminów, jak również Wasze zgłoszenia.

A nieoficjalne indywidualne wyniki można poznać?

Chyba lepiej jak gracze wcześniej je poznają i zgłoszą swoje zastrzeżenia niż znów od środy będzie sprawdzanie od początku.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
A nieoficjalne indywidualne wyniki można poznać?

Postaram się to dzisiaj do końca ogarnąć, zostały 3 światy więc może się uda.
Co do publikacji - publikacja dopiero po weryfikacji, aby nie było problemów ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Postaram się to dzisiaj do końca ogarnąć, zostały 3 światy więc może się uda.
Co do publikacji - zapytam się naszej Etriel, czy wypada i czy można publikować ;) (zeedytuję posta potem).

chyba lepiej ogłosić nieoficjalnewyniki i dać szansę nam na ewentualne odwołania teraz, niż po ogłoszeniu oficjalnych.Zaoszczędzi to czasu i niepotrzebnych przepychanek.
 
Kolega Bartosz wprowadził Was w błąd, trochę nieświadomie.

Nagrody będą rozdane indywidualnie, po ogłoszeniu wyników, gdy wszystko sprawdzimy. Nie ma sensu pokazywanie nieoficjalnych wyników. Każdy będzie mógł je sam sprawdzić i odwołać się od wyniku, jeśli uważa, że został popełniony błąd podczas naliczania pkt.

Co za tym idzie - nie rozdam nagród w jeden dzień, licząc ilość graczy i ilość światów. System otrzymywania nagród zostanie ogłoszony wraz z wynikami.

Jak wiemy, każdy może popełnić błąd, a Bartosz86 bardzo się stara dawać Wam informację na bieżąco.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
chyba lepiej ogłosić nieoficjalnewyniki i dać szansę nam na ewentualne odwołania teraz, niż po ogłoszeniu oficjalnych.Zaoszczędzi to czasu i niepotrzebnych przepychanek.

I o to mi chodzi właśnie.

Gorzej jak rozdacie nagrody a komuś sie przypomni po tygodniu że został oszukany bo np. nie miał czasu grać.

I co wtedy ? Jeden gracz dostał bryłki ale wydał to jak mu je odbierzecie ?

Albo jeśli któryś gracz otrzyma konto premium i częściowo z niego skorzysta.
 
I o to mi chodzi właśnie.

Gorzej jak rozdacie nagrody a komuś sie przypomni po tygodniu że został oszukany bo np. nie miał czasu grać.

I co wtedy ? Jeden gracz dostał bryłki ale wydał to jak mu je odbierzecie ?

Albo jeśli któryś gracz otrzyma konto premium i częściowo z niego skorzysta.

Proszę przeczytać ze zrozumieniem mój post. Są tam odpowiedzi na te pytania.
Podpowiem, jeden post wyżej od Twojego.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To ja ogłaszam że jeśli wygram jakaś nagrodę to niech support ją przeznaczy dla osób które tak bardzo wspiera w psuciu zabawy. O ile wcześniej nie bede miał bana w grze za co pięknie z góry dziękuje .
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Środowy wieczór.Dostaniemy jakąś odpowiedź co będzie na cheyenne w związku z taką samą ilością pkt wojaków i zawadiaków?
Czy indywidualne osiągnięcia będą liczone do regulaminowych 5 walk?
Czy będą brane pod uwagę również statystyki z dogrywki,jeśli taka będzie?
 

DeletedUser31601

Gość
Gość
"mecze dogrywkowe zostaną ogłoszone najpóźniej w środę 18 marca 2015 r"

1:52 godziny zostalo ;)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Za momencik zostaną opublikowane nieoficjalne informacje.
Link do ogłoszenia - Click.

Uprzedzam Was, że też jestem człowiekiem - czasem mogą się mi zdarzyć błędy (a na pewno coś będzie) - dlatego jak tylko coś znajdziecie - piszcie od razu ticket w tej sprawie (musi być ze względów formalnych) z adresowaniem do mnie, a patrzę i poprawiam.

Z góry dzięki ;)

PS. Arkusze sam też zweryfikuję, ale niestety praca obecnie ogranicza mi czas na TW.

PSS. Już dodałem przekierowanie do "clicka".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30808

Gość
Gość
Yyyyyyy.. Click nie działa :gwizd:

O już działa - dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4691

Gość
Gość
Moim zdaniem wyniki, jeśli chodzi o blackfoot są kontrowersyjne a czyjaś nieudolność spowodowała ogłoszenie wyników na szkodę dla żołnierzy, jako że brak było sprecyzowanego regulaminu odnośnie tych mistrzostw i możliwości z góry wykluczenia osób, które można, by podejrzewać o próby sabotażu należało sytuacje potraktować bardzo indywidualnie odnośnie zaistniałego oszustwa oraz sprawdzenie od sedna czemu do takich wyżej wymienionych kontrowersji doszło i, które osoby są bezpośrednio, za to odpowiedzialne. Mistrzostwa jakiekolwiek to przede wszystkim zasady fairplay oraz uczciwa i sprawiedliwa gra(walka). Jedynym rozsądnym wyjściem, na które w obecnej sytuacji w miarę idzie się zgodzić to przeanalizowanie oszustwa w postaci celowego ustawienia wyniku i wyeliminowanie osób biorących w tym udział z całego konkursu niezależnie od dalszych wyników.
Dodatkowo chciał bym wspomnieć, że proceder złośliwego i celowego flagowania podczas walk fortowych nie od dzisiaj budzi sporą kontrowersję pośród uczestników walk fortowych i poddaje pod wątpliwość regulamin gry, który powinien wszelkie próby złośliwego psucia rozgrywek fortowych, czy też przygód dość jasno precyzować, nie mniej jednak nic się z tym nie robi i pojawiają się gracze upośledzeni, którzy kpią z administracji, regulaminu i wszystkich innych i robią takie właśnie rzeczy czując się bezkarnie.

@EDIT Ludzie opamiętajcie się gracz Jaszczura od 2012roku był a właściwie przyszedł na swoją pierwszą i jedyną bitwę fortową.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
No fajnie to ja podtrzymuje to co napisałem wcześniej .

Rezygnuje z nagrody i przekazuje ją w ręce supportu aby nagrodził tymi bryłkami osoby które wypaczyły wynik rywalizacji podczas ostatniej bitwy na Blackfoocie pomiędzy Żołnierzami i zawadiakami.

No i oczywiście podziękowanie dla całej ekipy Supportu która tak wspaniale wspiera osoby które robią wszystko aby popsuć innym zabawę-grę.
 
Rozumiem oburzenie dotyczące BlackFoot, lecz jeśli przyznalibyśmy pkt tak jak w przypadku wygrania poprzez rundy, nie byłoby to sprawiedliwe.
Rozumiem, znaczącą przewagę, ale rozgrywka jeszcze mogła potoczyć się inaczej.
Tak czy inaczej, można było zrobić tylko na dwa sposoby - anulować całkowicie wyniki i rozegrać mecze ponownie, lub zrobić dogrywkę.
Rezultat byłby taki sam.

Ustawienia na BlackFoot (mowa o stronach atak/obrona) będą takie jak w ostatnim meczu. W każdych sportowych zawodach, podjęto by tą samą decyzję.
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Rozumiem oburzenie dotyczące BlackFoot, lecz jeśli przyznalibyśmy pkt tak jak w przypadku wygrania poprzez rundy, nie byłoby to sprawiedliwe.
Rozumiem, znaczącą przewagę, ale rozgrywka jeszcze mogła potoczyć się inaczej.
Szanowna Pani Cm chyba nie do końca rozumie oburzenie jak i pojęcie sprawiedliwości, ponieważ niesprawiedliwym jest przyznanie Zawadiakom dogrywki w chwili, kiedy to na ich i wyłącznie ich zlecenie perfidne działanie pojawia się gracz( nie grający fortowo od conajmniej 2 lat), który z góry wiadomo, że ma ustawić wynik, gdyby sytuacja wyglądała dla nich niekorzystnie co też się stało, poniżej załączam screena ostatniej rundy i niech mi Pani Cm przytoczy ewentualne scenariusze jak, inaczej ? mogła się potoczyć rozgrywka przez 17 rund, które zostały do wybicia Zawadiaków, gdyby nie ich podstawiony gracz http://zapodaj.net/169e6e505ac8a.jpg.html
rozumiem że pojęcie sprawiedliwości wobec oszustów jest priorytetem i przez jak wcześniej napisałem nieudolność uczciwie walczących można zignorować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
1. Screen jest niewidoczny
2. Co się stało/stanie z graczem to wew. sprawa supportu i regulamin zabrania nam omawiania publicznie naszych działań.
Przypuśćmy że mecz był ustawiony. Można mecz powtórzyć? można. I tak właśnie będzie najsprawiedliwiej dla obu stron. Macie kilka dni, aby zebrać swoje ekipy na wtorkowy mecz. Rozegracie, bez oszustw - zobaczymy kto będzie lepszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem, znaczącą przewagę, ale rozgrywka jeszcze mogła potoczyć się inaczej.

http://scr.hu/1usu/da7j6

Proszę Cię, Etriel....


No cóż. Wszystkie nasze żale zostały wylane wyżej. Jedyne co powinienem w tej sytuacji zrobić to zrezygnować z udziału w tym cyrku. Nie ma sensu tracić czasu na dowodzenie bitwami, o których wiadomo, że z góry są ustawione, a support 'nie ma jaj', żeby przeciwdziałać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry