Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Support podjął decyzję o powtórzeniu tego meczu. Od Was zależy jak się on potoczy. Chyba, że mamy zdyskwalifikować obie drużyny za takie działania?

Przeanalizujecie sobie, co dzieje się w takich sytuacjach na boiskach piłkarskich, stadionach sportowych, olimpiadach itd...

Powtórzenie meczu jest najlepszym rozwiązaniem, a skoro jesteście dobrzy - to wygracie. Nie będziecie mieć problemu.

Jestem wielką fanką sportu, często oglądam mecze piłkarskie i wiem kiedy sędzia daje czerwone kartki, a kiedy może być dyskwalifikacja drużyny.
Ba, po meczu może zostać cofnięta czerwona kartka, co powoduje że taki gracz może w następnym meczu wrócić na boisko. Oczywiście, najpierw sędzia musi przejrzeć materiały jakie ma do dyspozycji. (przykład z tego roku z angielskiej ligi, gdy bramkarz West Ham Unitaded - Adriane - otrzymał czerwoną kartkę, dyskwalifikującą go z gry w kolejnych meczach. Po zakończonym meczu, kartka została cofnięta i Adriane mógł wrócić na boisko.)

Tak więc Panowie, decyzja jest sprawiedliwa, mecz zostanie powtórzony, a przeszkody usunięte przez support. Trzymam kciuki za Was.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
1. Screen jest niewidoczny
2. Co się stało/stanie z graczem to wew. sprawa supportu i regulamin zabrania nam omawiania publicznie naszych działań.
Przypuśćmy że mecz był ustawiony. Można mecz powtórzyć? można. I tak właśnie będzie najsprawiedliwiej dla obu stron. Macie kilka dni, aby zebrać swoje ekipy na wtorkowy mecz. Rozegracie, bez oszustw - zobaczymy kto będzie lepszy.

Pytanko co w kwestii nagród za wygraną bitwę w tym przypadku.

- bitwa ta nadal jest zaliczana do konkursu więc czy za wygraną będzie 75 obligacji a za przegraną 25 + torby lekarskie ?

Jak to się ma do innych graczy.

- co jeśli teraz wygrają zawadiacy choć doprowadzili do dogrywki przez wypaczenie wyniku poprzedniej bitwy .



Trzeba nie mieć pojęcia o bitwach fortowych żeby domniemywać że byłby możliwy inny scenariusz niż wybicie zawadiaków.

Skoro ten beznadziejnie głupi regulamin zabrania Wam napisać w jaki sposób gracz może zostać ukarany to skąd gracze mają wiedzieć że został ukarany ?

Równie dobrze ja mogę innym graczom napisać że kupiłem sobie milion bryłek ale oni nie bedą wiedzieć czy to prawda bo im nie przedstawie dowodów.


Ps. Etriel co ma czerwona kartka do sprzedania meczu ? Za sprzedanie meczu jest dyskwalifikacja zawodnika a wynikiem meczu jest walkower i tak tez było w przypadku tej bitwy.

A podawany Twój przykład z czerwoną kartką dla bramkarza i cofnięciu mu jej dając możliwość gry w kolejnych meczach pokazuje to o czym pisałem wyżej . Nagradzajcie dalej osoby które psują grę innym.

Brawo Tak trzymać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pytanko co w kwestii nagród za wygraną bitwę w tym przypadku.

- bitwa ta nadal jest zaliczana do konkursu więc czy za wygraną będzie 75 obligacji a za przegraną 25 + torby lekarskie ?

Jak to się ma do innych graczy.

- co jeśli teraz wygrają zawadiacy choć doprowadzili do dogrywki przez wypaczenie wyniku poprzedniej bitwy .



Trzeba nie mieć pojęcia o bitwach fortowych żeby domniemywać że byłby możliwy inny scenariusz niż wybicie zawadiaków.

Skoro ten beznadziejnie głupi regulamin zabrania Wam napisać w jaki sposób gracz może zostać ukarany to skąd gracze mają wiedzieć że został ukarany ?

Równie dobrze ja mogę innym graczom napisać że kupiłem sobie milion bryłek ale oni nie bedą wiedzieć czy to prawda bo im nie przedstawie dowodów.

1. Będą standardowe nagrody za samą bitwę.
2. Decyzja została podjęta przez TWT anie przez jedną osobę. Sprawdzane były wszystkie możliwe opcje. A powtórka meczu jest po to, żeby odbył się bez przekrętów z żadnej ze stron.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
1. Będą standardowe nagrody za samą bitwę.
2. Decyzja została podjęta przez TWT anie przez jedną osobę. Sprawdzane były wszystkie możliwe opcje. A powtórka meczu jest po to, żeby odbył się bez przekrętów z żadnej ze stron.


ad1)Jakie opcje były sprawdzane ? Czy uda się komuś z zawadiaków zostac cudownie ocalonym ? Kto to sprawdzał ? Zawadiacy HP 23 tys , zablokowani ze wszystkich stron że nie mają gdzie uciec. 18 rund do końca i Wy twierdzicie że był możliwy inny wynik niż wybicie zawadiaków ?

Zróbcie ankiete na wszystkich światach wśród dowodzących i niech choć jeden przyzna że dałby radę wybronić się przed wybiciem.

ad2)Ale przekręt już był to po co powtórka ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Problem powstał z Waszej winy. Wprowadziliście produkt, który nie był gotowy. Chcieliście uatrakcyjnić forty, ale nie tędy droga. Były jakieś konsultacje z wybranymi wcześniej przedstawicielami sojuszy fortowych na serwerach? Interesowało Was jak w naszym odczuciu powinny wyglądać takie eventy? Oczywiście, że nie. Rzuciliście nam te bitwy jak rzuca się psu kość. Pozostawiliście wszystko losowi zamiast czuwać nad swoim niedopracowanym produktem.

Dla większości zaangażowanych w 'życie' serwera liczy się satysfakcja z wygranej fair play, a nie obligacje i inne pierdoły. Zrozumcie to w końcu.

Etriel, radzę wreszcie rozejrzeć się za kimś kto ogarnia forty i, z całym szacunkiem, podszkoli Cię w temacie, bo zaczynasz mówić jak Kaczyński o konopi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powiem krótko. Rozumiem, że Benny chciałbyś aby TWT nie miało żadnej inicjatywy? Żadnych pomysłów po za tym, co proponuje nam biuro?

Mistrzostwa to mój pomysł, aby dać Wam coś więcej niż codzienne klikanie. Dziś jest spotkanie na TSie aby porozmawiać co Wam się podobało, a co nie, co byście zmienili. Spotkanie zapowiadane już bardzo dawno temu, przy rozpoczęciu mistrzostw. Rozumiem, że dla Ciebie każdy członek TWT, który wraz ze mną organizuje imprezy dla Was jest nic nie wart i nie ma żadnej wiedzy na żaden temat? Ja jestem innego zdania. Są to osoby, które mają wielką wiedzę, które wraz ze mną wkładają każdą wolną chwilę w The West, i swoje serce w to co robią.

Mówiąc, że rzucamy Wam kość jak dla psa, dodajesz opinie, że nie chcesz więcej naszej inicjatywy. A dlaczego? Bo postanowiliśmy wczoraj po dłuższej dyskusji, że mecz na BF jest do powtórzenia, i nie jest to po waszej myśli. Ja zdania na ten temat nie zmienię. Będzie powtórzony mecz. Wygra lepszy. A skoro uważacie się za lepszych to wygracie bez problemów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarówno Ty, jak i ja chcemy poprawy obecnego stanu. W żadnym swoim poście nie napisałem, że pomysł jest wypaczony. Wręcz przeciwnie, samą inicjatywę i Twoje zaangażowanie w projekt popieram. Krytykuję jedynie produkt jaki zrodził się z tej inicjatywy. Nie po to, żeby ponabijać się z Was, a pomóc. Nie wzięliście pod uwagę wielu czynników i nie przewidzieliście problemów, które powstaną. Inna sprawa, że mogliście nie mieć odpowiednich narzędzi, by w pełni zrealizować swoje pomysły. Nie będę wchodził w szczegóły, każdy kto był choć na jednej takiej bitwie wie o czym piszę.

Po raz kolejny nie mogę się zgodzić z tym co napisałaś, zaczęłaś uogólniać. Są osoby w TWT, które szanuję ze względu na ich stosunek do graczy i praktyczną wiedzę. Oczywiście Wasza wczorajsza decyzja nie jest głównym powodem, dla którego to piszę. Była jedynie impulsem, który zmobilizował mnie do ustosunkowania się w tym temacie i wypisania spostrzeżeń moich oraz innych fortowców.

Tyle ode mnie. Powodzenia w dalszym rozwijaniu projektu :)
 
Będzie powtórzony mecz. Wygra lepszy. A skoro uważacie się za lepszych to wygracie bez problemów.

A co będzie, gdy kolejny wynajęty artysta zatańczy na fladze? Jest jakiś pomysł, żeby temu zapobiec, skoro nie mamy wpływu na to, kto dostanie się na bitwę? Znowu będzie powtórka?

Dla większości zaangażowanych w 'życie' serwera liczy się satysfakcja z wygranej fair play, a nie obligacje i inne pierdoły. Zrozumcie to w końcu.
 
Ostatnia edycja:
Beny, jeśli chcesz nam pomóc rozwijać projekt, chcesz uczestniczyć i wspierać to co polskie TWT robi, to zapraszam na dzisiejsze spotkanie. Dotyczy to każdego gracza The Westa. Po to robimy te spotkania, dlatego też napisałam w ogłoszeniu, że chcę aby to spotkanie dotyczyło fortów. Lubię forty, choć nie mam aż tyle czasu wolnego, by być tak często jak bym chciała.

Mała Koza, mamy pewien plan, aby to się nie powtórzyło. Aby on wypalił, nie możemy zdradzać szczegółów. Ale zawsze mamy też przygotowany plan B, na wszelki wypadek. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co będzie, gdy kolejny wynajęty artysta zatańczy na fladze? Jest jakiś pomysł, żeby temu zapobiec, skoro nie mamy wpływu na to, kto dostanie się na bitwę? Znowu będzie powtórka?

w sumie flaga to też jest taktyka ataku ::):
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Jestem zniesmaczony, iż w niniejszej dyskusji przedstawiciele sojuszu Looźny LiSiO nieustannie i bez żadnej podstawy atakują TWT, a zwłaszcza Etriel, która poświęciła masę czasu przy organizacji i przebiegu mistrzostw. I niezależenie od tego, czy był to udany projekt czy nie (co na siłę próbujecie tu udowodnić) - to już za samą inicjatywę należy jej gorąco podziękować.

Nie rozumiem również świętego oburzenia powtórką bitwy na BF. Oczywistym jest, że w powtórce znów wygrają żołnierze, bo mają przewagę HP, a HP to podstawa i żadne bonusy i krytyki nie uchronią zawadiaków od porażki na obronie fortu.
Żenujące są również jakiekolwiek próby wpłynięcia na TWT w celu "ukarania" gracza, który zakończył bitwę w ten, a nie inny sposób. Co Was to obchodzi ? Była to bitwa 2 klas o wygraną na BF, więc nie rozumiem zaangażowania boba w niniejszą dyskusję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zniesmaczony, iż w niniejszej dyskusji przedstawiciele sojuszu Looźny LiSiO nieustannie i bez żadnej podstawy atakują TWT, a zwłaszcza Etriel, która poświęciła masę czasu przy organizacji i przebiegu mistrzostw. I niezależenie od tego, czy był to udany projekt czy nie (co na siłę próbujecie tu udowodnić) - to już za samą inicjatywę należy jej gorąco podziękować.

Nie rozumiem również świętego oburzenia powtórką bitwy na BF. Oczywistym jest, że w powtórce znów wygrają żołnierze, bo mają przewagę HP, a HP to podstawa i żadne bonusy i krytyki nie uchronią zawadiaków od porażki na obronie fortu.
Żenujące są również jakiekolwiek próby wpłynięcia na TWT w celu "ukarania" gracza, który zakończył bitwę w ten, a nie inny sposób. Co Was to obchodzi ? Była to bitwa 2 klas o wygraną na BF, więc nie rozumiem zaangażowania boba w niniejszą dyskusję.

boczuś ty idź sobie pofejkuj na BF tam z 15 fortów lepiej::DD:
 

DeletedUser11008

Gość
Gość
Mistrzostwa mistrzostwami a wyniki wynikami... Co nie zmienia faktu, że jest tak jak myślałam (zostawie to dla siebie :p) :/ Liczyłam, że choć TOP 3 w każdej kategorii umieścicie, ale nawet i tu się przeliczyłam. Bo mimo wszystko każdy uczestnik powinien mieć dostęp do swoich rezultatów-ogólny indywidualny (skoro była rywalizacja grupowa(klasowa) i indywidualna) Już nie piszę o wynikach po 1. części bo nie o tym teraz mowa-ale warte zapamiętania na kiedyś tam...

Wyniki... Powoli nagrody zostaną przyznane a tu nadal wyniki są nie jasne. Weryfikacja rund trwa i trwa.. Gracze, którzy wspierali bobów jakimś cudem wpisani są w TOP-ki mimo, że Cyt. Etriel: "gracze, którzy wspierają nie mogą uczestniczyć w meczach swojej klasy" Teraz sie jeszcze okaże, że grupa wspierająca mimo dodatkowych obligacji (ze wsparcie+swoich bitew) otrzyma jeszcze nagrodę za wsparcie pff
 

DeletedUser

Gość
Gość
boczuś ty idź sobie pofejkuj na BF tam z 15 fortów lepiej::DD:

Dobrze powiedziane.

Looźny jedyny z nielicznych sojuszy ma swoje zdanie na różnorakie tematy,czasem uderzające wprost do ludzi TWT bo po to jest forum żeby napisać swoje zdanie na dany temat a nie siedzieć i udawać że wszystko jest OK.
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Ważne pytanie do mądrych głów, wygrałem w 2 kategoriach na iro i moje pytanie brzmi czy jak na koncie będę miał włączony urlop to dostanę moje bryłki czy nie? Bo nie wiem czy czekać czy odpalać już
 
Dostaniesz :) To chyba działa tak samo jak z np wiadomościami, gdy masz urlop to dostajesz wiadomości raporty itp :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem, że zawadiacy oddali bitwę walkowerem i dogrywka jest już zbędna?
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
Regulamin to regulamin, jest najważniejszy. W regulaminie nic na temat flagowania nie ma, więc jedynym UCZCIWYM rozwiązaniem jest dogrywka, a nie żadna powtórka, na życzenie żołnierzy. Jeśli już nawet TWT nie będzie przestrzegał WŁASNEGO regulaminu, to oznacza to totalny upadek Polskiej części tej gry.
Jedyna sytuacja, w której ta bitwa byłaby oszukana to, gdyby flagujący był czyimś multikontem, ale nawet o tym nie ma wzmianki w regualminie mistrzostw.

Tak czy inaczej dziękuje TWT za inicjatywę tych mistrzostw, bo była fajna zabawa :)
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
Nie rozumiem waszego bólu… Dogrywka przecież by się wam opłacała i mogliście znów zgarnąć 75 obligacji za wygraną. Ciężko liczyć na zwycięstwo zawadiaków, gdy świat zdominowany jest przez żołnierzy. No, ale woleliście się doszukiwać spisku uknutego przez zawadiaków, że niby wszystko było ukartowane, iluminati itp. A może po prostu akurat ten koleś, co poszedł na flagę mógł mieć taki zwyczajny kaprys? Regulamin tego nie zabrania, zupełnie nie przewidując takich sytuacji, co według mnie jest błędem. No, ale mówi się trudno za to wy spinacie się jakby od tego zależało całe wasze życie a przecież to tylko zwykła gra. ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
A widzicie podpaloną bitwę na jutrzejszą dogrywkę?


"""We wtorek 24 marca odbędą się dwie dogrywki:
BlackFoot - żołnierze vs Zawadiacy
Cheyenne - Żołnierze vs Zawadiacy

Czas: 20:30 """
 
Status
Zamknięty.
Do góry