Mity o the-wescie

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy wierzysz, że kościół daje jakiś bonus?


  • W sumie głosujących
    672
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Opcja szukaj nic nie znalazła-jeżeli był taki temat to sorry-można usunąć.
Dodam, ankietę pt:" Czy wierzysz, że kościół daje jakiś bonus-może średnio związane z tematem, ale go trochę ubarwi ;)
Tak, więc jestem ciekaw, jakie mity, wy słyszeliście na temat the-westa :D
NIE MUSZĄ BYĆ ZWIĄZANE Z KOŚCIOŁEM
Ja osobiście słyszałem, wiele mitów na temat kościoła:między innymi ten, że trzeba się pomodlić przed rozbudową miasta, bo w tedy lepsze itemy są w sklepie-ale może ktoś z was słyszał o jakiś mniej znanych? Niekoniecznie dotyczących kościoła.
Autor anonim [fragment artykułu z ETW]
[...]Jako nowicjusz często słyszałem jakieś dziwne mit-porady, które w późniejszym czasie okazywały się nieprawdą. Jednej nawet uległem… Kiedyś ktoś mi napisał, że mogę się poruszać szybciej po mapie jak zdobędę „doping” do osła w postaci marchewki, niestety nie chciał powiedzieć skąd go wziąć. Przytłoczony tym faktem postanowiłem napisać zapytanie do supportu skąd mam wziąć ten doping. O jakże wielkie zdziwienie musiało być administracji na widok mojego ticketa. Co ciekawe odpowiedź była w pełni profesjonalna bez żadnych żartów. Takich kawałów jak ten słyszałem więcej… Kiedyś ktoś mówił coś o studni życzeń, że należy do niej przyjść z ćwierćdolarówką i wówczas dostaniemy jakąś nagrodę niespodziankę. Na jednym forum kiedyś widziałem nawet ciekawy temat… odnośnie zadanych nam obrażeń podczas wykonywania prac. Wątek dokładnie dotyczył „doznanego udaru” podczas pracy. Gracz zadał pytanie, co zrobić by zniwelować szanse kolejnego wypadku podczas pracy… odpowiedz, jaką otrzymał „to aby poszedł do General Store i zaopatrzył się w krem z filtrem który należy mieć przy sobie”. Pomijając fakt że owy gracz w to uwierzył, to fantazja ludzka nie zna granic. Ale czemu się dziwić w końcu dopiero zaczynał grę, a porady niektórych graczy nie zawsze były prawdą. [...]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja słyszałem, że jak się pomodlisz przed pojedynkiem zadasz więcej obrażeń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a JA slyszalem ze jak sie pomodlisz to bedziesz trafial podczas bitew o forty :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. slyszalem ze lepsze itemy wypadaja po modlitwie (w to nie wierze), a takze lepiej idzie w pojedynkach (nie wiem nie sprawdzalem) ale nie mozna modlic sie czesciej niz raz na miesiac
2. slyszalem ze gdy wykopie sie miecz hernanda to spada szczescie w znajdowaniu przedmiotow (w to wierze. zdobylem miecz i moje szczescie spadlo diametralnie. wczesniej znajdowalem srednio 1 przedmiot na dzien, po zdobyciu trzy przedmioty na miesiac. ostatnio miecz zniszczylem jakis tydzien ale dalej nic nie znalazlem wiec wydaje mi sie ze to klatwa na stale)
3. przypuszczam ze modlitwa koscielna moze cos dac jesli pomodli sie w pelnym zestawie spiocha (daje on +1 do modlitwy) ale ciezko sprawdzic gdyz nikt chyba jeszcze nie ma pelnego (ja mam narazie 3 czesci i uwazam ze niezle wyfarcilem)
4. slyszalem ze jak sie czesto modlisz to masz potem pecha (nie wiem nie sprawdzalem)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja SERIO słyszałem że po zniszczeniu miecza dostaje się nowy quest (dawno)
Było też że jak się modlisz i idziesz coś kupić za ponad 8000$ to daje sekretny bonus
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tez SERIO slyszalem to co pisalem =p ale zniszczylem miecz i poki co zadnych questow nie ma. z tym przedmiotem to ciekawe ale cos nie wydaje mi sie. kiedys sproboje. ale rozumiem ze nie pisze ze cos daje? tylko tak na "nie widzieli a uwierzyli"?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja słyszałem że ma być koniec świata.
A co do kościoła to daje lepsze przedmioty.
Porównywałem 2 miasta(na 11 i 9 0tego na 9 już nie ma) które budował brat.
1 z modlitwą drugie bez.
I to z modlitwą (11 świat) ma dużo lepsze przedmioty :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja słyszałem że ma być koniec świata.
A co do kościoła to daje lepsze przedmioty.
Porównywałem 2 miasta(na 11 i 9 0tego na 9 już nie ma) które budował brat.
1 z modlitwą drugie bez.
I to z modlitwą (11 świat) ma dużo lepsze przedmioty :p

Mógł to być zwyczajny zbieg okoliczności. trzeba by było sprawdzić na np. 5 światach.

Ja słyszałem, że jak pomodlisz się przed pracą to przynosi więcej expa, kasy, masz większe szczęście i miejsze zagrożenie, ale za bardzo w to nie wierze. Nie wiem jak wy, ale ja w całej histori mojej gry nie pomodliłem się ani razu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja modliłem się dla medali :p Tez w to nie wierze...
 
Ja slyszalem ze daje medale ^^
Co najwyzej z setem spiocha - kto wie, moze juz ktos na pl TW odgadl, tylko nie chce sie podzielic? :confused:
O ile sie nie myle, juz dosyc sporo jest pelnych setow sposzka :]
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Ja sam znalazłem kilka możliwe, że "podejrzanych" rzeczy:
1. Poczta- na co jest poczta w miście? To jest to samo jak wiadomości. Może dla realności.
2. Dwa puste budynki. Pierwszy za bankiem a drugi obok grabarza.
3. Puste miejsce pomiędzy grabarzem a pustym budynkiem.
4. Cmentarz za kościołem.
5. Drzewka. Jedno obok kościoła, drugie obok GS. Co dziwne chyba ich wcześniej nie było ale czemu tylko dwa, tam jest więcej miejsca na nie. Jeszcze wogóle za miastem nie widać ani jednego drzewka są tylko kaktusy.
6. Modlitwa- Za dużo się modlisz= Masz większego pecha= Lepsze itemy po rozbudowie sklepu. Sprawdziłem na własnej skórze:)

To chyba tyle znalazłem!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja słyszałem, że jak modlisz się przed rozbudową rusznikarza to więcej rdzy wpada
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słyszałem że jak trochę powędkujesz to lepsze itemy lecą :p
Ale nie sprawdzałem.Po prostu ktoś mi tak mówił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podobno jak nie zbudujesz grabarza masz same precyzyjne i ostre rzeczy ;p
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Nie wierzę, że kościół daje jakiś bonus, bo bez modlenia na 2 świecie
na 10 lvl'u rusznikarza miałem same prec. i ostre bronie!



 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wierzę, że kościół daje jakiś bonus, bo bez modlenia na 2 świecie
na 10 lvl'u rusznikarza miałem same prec. i ostre bronie

Też, nie wierzę, że kościół daje bonusy typu:
lepsze itemy, mniejsze zranienia, lepsza zarobki, większe hity etc
Ale od, kiedy pojawił się zestaw śpioszka i znamy, bonus przy 6 itemach, który daje tajemniczy bonus +1praying [modlitwa], to zacząłem się zastanawiać czy kościół coś może dawać i doszedłem do wniosku, ze to bardzo możliwe-mam nadzieję, ze, kiedyś to odkryjemy ;]
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
No kościół musi coś tam dawać,ale jednoznacznie trudo powiedzieć co.Ja myślę,że daje coś do pojedynków i bitw fortowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja słyszałem że jak się pomodlisz to szybciej energia wzrasta

może się odezwać jakiś admin czy założyciel gry co naprawdę daj kościół bo myślę już spory czas od nowego roku :(:(:(:(:(:(:(

//połączono Gah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się wydaje że to jakaś jedna wielka lipa z tym kościołem.
Szukałem 1 część kartki(nadal szukam) i za każdym razem przed nastawieniem 2h gaszenia pożaru czy transportowania ustawiałem modlitwę.Żadnych zdumiewających efektów nie zauważyłem typu lepsze szczęście czy coś.Przedmioty nawet jak wpadały to nic szczególnego.Może przy rozbudowie miasta jak się pomodli to daje lepsze bronie itp. ale wykorzystywanie kościoła przy pracach to strata czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry