Mity o the-wescie

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy wierzysz, że kościół daje jakiś bonus?


  • W sumie głosujących
    672
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja słyszałem że w 2012 adminom objawia się zjawa i mówi że jak zresetują TW to nie będzie końca świata. I oni resetują wszystkie postacie, INNOGAMES traci kontrole nad rozjuszonymi Polakami potem przyjechał konwój traktorów i zaorali autostradę A1 :D

A tak na prawdę to słyszałem że jak się modlisz to Admini oszczędzą Twoją postać i jej nie zresetują :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie to działa, wcześniej się modliłem nie regularnie, teraz staram się regularnie i znajduje [statystycznie]więcej przedmiotów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podobno można przekroczyć 99 lvl, jeżeli skończy się wszystkie dostępne zadania, oczywiście łącznie z ukrytymi. Dopiero wówczas na pasku doświadczenia symbol "0/0" zmienia się na wartość liczbową i można znowu iść z poziomem w górę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy to prawda że na becie można kupić zestaw śpiocha ?
 

DeletedUser19286

Gość
Gość
mi się wydaj że kościół daje tylko medale bo ja się 1000razy(na serio)modliłem i mi nic to nie dało tylko 3 medale
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się wydaj że kościół daje tylko medale bo ja się 1000razy(na serio)modliłem i mi nic to nie dało tylko 3 medale

No, tak, ale istnieje możliwość, że pomodlisz się 1000razy, a da Ci to coś tylko, kiedy masz jakąś decyzję zrobioną, założony set śpiocha lub coś w tym stylu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co jeżeli z jakimś produktem w ekwipunku pomodlimy się? Może jakaś sekretna misja czy coś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co jeżeli z jakimś produktem w ekwipunku pomodlimy się? Może jakaś sekretna misja czy coś.

Wiele podejrzeń było związanych z tym setem śpiocha-niestetey chyba tylko 2 osoby, go mają, a w 2osoby może być ciężko coś odkryć, bo to +1praying (modlitwa)-coś musi dawać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiele podejrzeń było związanych z tym setem śpiocha-niestetey chyba tylko 2 osoby, go mają, a w 2osoby może być ciężko coś odkryć, bo to +1praying (modlitwa)-coś musi dawać...

Mi się obiło o uszy ,że jeśli się prześpi w śpiochu dostaje się stary klucz ( nie pamiętam która część ale chyba 3 )
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nie ma przypadkiem tak, że modlenie w odpowiedniej częstotliwości zwiększa jakby pewien licznik, a gdy ten osiągnie maksimum dostajemy tajne zadanie? Dobrze, że West jest taki tajemniczy. To jedyna taka gra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
możliwe,że kościół zrobili po to,aby ludzie się zastanawiali :p
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Spróbujmy pomodlić się ze śpiewnikiem w wyposażeniu ;)
Ten przedmiot do tego pasuje ale sam nie testowałem. Nie jestem pewien jak dużo daje modlenie się. Ostatnim razem modliłem się i w ciągu 6h plądrowania zwłok nic nie znalazłem, dopiero w ostatnich 2h (czyli po 8h) znalazłem ledwo Kawałek ratki cz.2 :p Zdzierstwo, normalnie 3 razy pod rząd znajdywałem przedmioty(np. Brzytwa Figara, Szlachecka muszka, Buty pielgrzyma(damskie))
Tyle powiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się tak wydaje że może w kościele jest kilka % szans na jakiś bonus i jeśli się pomodlimy raz albo 100 razy i mamy szczęście np 1% szans jest to wtedy dostajemy jakiś bonus o którym wiedzą tylko developerzy.
To jest tylko moja wizja
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś słyszałem, że jak ktoś gra cały czas nowicjuszem to na 50 czy 60 levelu odblokowuje się dodatkowa klasa postaci, która ma bonusy ze wszystkich pozostałych klas ;)

A co do kościoła to być może jest tak, że na jednych modlitwa działa, a na innych nie. A może musi być spełniony dodatkowy warunek? Może np. trzeba się modlić w niedzielę, może trzeba mieć jakiś produkt w ekwipunku albo wykonać wyznaczone questy, wygrać określoną liczbę pojedynków...Można tak wymyślać bez końca. Jedyne co nam pozostaje to przypuszczać i sprawdzać wszystkie możliwości po kolei. Bo wątpię w to, że kiedykolwiek zostanie nam to ujawnione :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry