Mity o the-wescie

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia

Czy wierzysz, że kościół daje jakiś bonus?


  • W sumie głosujących
    672
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Słyszałem, że w 2000 też miał być "koniec świata":eek:, a Majowie nie zdążyli przedłużyć sobie kalendarza, bo myśleli, że pożyją dłużej.;) I słyszałem, żemispacjaniedziała:rolleyes:

Nie wierze, że modlitwa ma jakieś ukryte bonusu, ale wierze, że jak stałem się 666 w rankingu Sprawności to widziałem Lucyfera zamiast głowy wilka przy pracy
.
Co do +1 modlitwa to mam taką teorię, że modląc się 1 naliczy nam jakbyśmy się pomodlili 2 razy.:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesli modlitwa dawała by jakiś bonus to pewnie twórcy gry przedstawili by to w opisie gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
(...)
Można tak wymyślać bez końca. Jedyne co nam pozostaje to przypuszczać i sprawdzać wszystkie możliwości po kolei. Bo wątpię w to, że kiedykolwiek zostanie nam to ujawnione :)

a z DBS-em jak było?

a żeby nie było OT to wiecie co ja wam powiem?
kiedyś słyszałem na tym forum o podkowie że dodaje szczęście. To tak jak bym powiedział że np. jak mam cygara to mam większe szczęście :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a z DBS-em jak było?

a żeby nie było OT to wiecie co ja wam powiem?
kiedyś słyszałem na tym forum o podkowie że dodaje szczęście. To tak jak bym powiedział że np. jak mam cygara to mam większe szczęście :D

Też to słyszałem a teraz na 12 serwie w mieście się sprzeczamy czy kościół coś daje xD :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja słyszałem , że jak w piątek od 22 do 22:30 założysz poduszke to pojawia ci się sekretny quest (nie sprawdzałem)
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Ja slyszlem ze ktos posiada wyatt's eye buntline, ale to na niemieckim servie...
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Ja slyszlem ze ktos posiada wyatt's eye buntline, ale to na niemieckim servie...
ale to jest temat o mitach a nie o tym,kto jaką broń posiada...
Gdzieś słyszałem, że jak ktoś gra cały czas nowicjuszem to na 50 czy 60 levelu odblokowuje się dodatkowa klasa postaci, która ma bonusy ze wszystkich pozostałych klas ;)

A co do kościoła to być może jest tak, że na jednych modlitwa działa, a na innych nie. A może musi być spełniony dodatkowy warunek? Może np. trzeba się modlić w niedzielę, może trzeba mieć jakiś produkt w ekwipunku albo wykonać wyznaczone questy, wygrać określoną liczbę pojedynków...Można tak wymyślać bez końca. Jedyne co nam pozostaje to przypuszczać i sprawdzać wszystkie możliwości po kolei. Bo wątpię w to, że kiedykolwiek zostanie nam to ujawnione :)


ale to pewnie nowy avatar musiał by być,a ja nigdzie tak nie widziałem:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe , to tylko ploteczka. Ja słyszałem , że jest Maczeta Lincolna od 82 lvla i trzeba mieć kompas w ekwipunku i zadanie jest od 15:24 do 17:31.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe , to tylko ploteczka. Ja słyszałem , że jest Maczeta Lincolna od 82 lvla i trzeba mieć kompas w ekwipunku i zadanie jest od 15:24 do 17:31.

Wątpię.Maczeta to broń Meksykanów a Lincoln to prezydent.The West ma pewnie wiele więcej tajemnic.
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Ja WIeże wkońcu po coś musi byc ten kosciol moze ma jakies ukryte zastosowanie ;) Kto Wie d;
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kościół to jedna wielka zagadka ;/
Wierzyłem, że nic nie daje ale teraz zdałem sobie sprawę, że od tak by kościoła nie wprowadzali.
Musimy kombinować ;P
Może trzeba coś mieć w eq lub musi być jakaś godzina lub dzień :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hehehe mam tak samo jak Rudzik, w sensie że potrzebuje 1 części kartki :p. Myślę, że kościół dali dla zmyły :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kościół to jedna wielka zagadka ;/
Wierzyłem, że nic nie daje ale teraz zdałem sobie sprawę, że od tak by kościoła nie wprowadzali.
Musimy kombinować ;P
Może trzeba coś mieć w eq lub musi być jakaś godzina lub dzień :)

W sumie, jeżeli kościół coś daje to bez podpowiedzi ze strony administracji, nie uda się odkryć raczej nic, bo możliwości jest zbyt wiele...:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ufff... Ostatni Gwóźdź

Ufff... Ostatni Gwóźdź TAKI MEDAL DOSTAŁEM :eek:





Budowanie na 100% :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja słyszałem że jak pomodlisz się 2 razy, to (100%) ci wpadnie to co masz w pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam wierzę w to,że kościół coś daje(ale co???).Jest kilka możliwości:
1.Więcej ekspa kasy i szanse na przedmiont.(NIE)
2.Lepsze przedmioty w sklepie(sprawdze to ale chyba TAK)
3.Zdobywasz zestaw śpioszka i idziesz się modlić a potem spać(tego nikt nie próbował)i pojawia się quest z 3 starym kluczem(lub coś innego)
4.medale

Mam nadzieję,że do grudnia odpowiedź znajdziemy ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry