Modlitwa

  • Rozpoczynający wątek Jarek606
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26

Gość
Gość
Chyba daje Ci to co w życiu. Może będziesz miał po modlitwie dobry dzień i znajdziesz dobry przedmiot. Tylko nie zapomnij dać na tacę :D

A tak wogóle to nie ten dział :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a moim skromnym zdaniem to to jest tylko tak zrobione dla bajeru i w niczym nie pomaga

pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
fakt zły dział - albo obojętnie w którym by nie był mod i tak temat zamknie...

Modliłem się kilkanaście razy - zero profitów dostałem z tego...
Ale w kościołach na 1lv może już tak jest, że bardzo mały % szans jest...

A może faktycznie to jest tak dla picu - bo to strasznie dziwne, że admini nawet nie podali żadnego przykładu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
:)

napisali ze efekty modlitwy nie sa znane. wiec albo daje to cos albo nic. do puki nie sprawdzisz nie wiesz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja po modlitwie znalazłem przedmiot podczas pracy a wskaźnik szczęścia był zerowy
 

DeletedUser624

Gość
Gość
ja po modlitwie znalazłem przedmiot podczas pracy a wskaźnik szczęścia był zerowy

Ja i bez modlitwy przy zerowym poziomie szczęścia znalazłem przedmiot w czasie pracy.

Cóż, pewnie zbyt szybko nie będzie nam dane się dowiedzieć co zyskujemy dzięki modlitwie i czy cokolwiek zyskujemy.
Może coś na niemieckim forum piszczy na ten temat, ale ja niemieckiego nie znam więc osobiście się nie dowiem.

Jak narazie pozostają nam domysły...
 

DeletedUser994

Gość
Gość
"Skutki modlitwy są tajne i nie są przekazywane nikomu. Nawet support nie zna skutków modlitwy."

Jak komuś po polsku mało to służę uprzejmie:
de - "Der Nutzen von Beten ist geheim und steht weder hier in der Hilfe noch im Forum. Auch über das Supportsystem wird dir auf die Frage keine Antwort gegeben."
ang - "The consequences of praying are secret and will not be revealed by anyone. Even the support people do not know the answer. "
cze - "Následky modlitby jsou tajné a nebudou nikým odhaleny. Ani lidé na supportu ti nedají odpověď."
rus - "Смысл молитвы — секретен и ты об этом не прочтёшь не в помощи, ни на форуме. Служба поддержки тоже не ответит на этот вопрос. "
esp - "La utilidad de rezar es un secreto y no se explica ni en la ayuda ni en el foro. Tampoco el equipo de soporte te dará respuesta."
swe - "När du ber så är allt hemligt och inget kommer att gå ut till andra. Inte ens supportfolket vet något om dina böner. "
rom - "Avantajul rugăciunilor este secret şi nu-l vei găsi nici în ajutorul jocului şi nici pe forum. Nici prin sistemul de suport nu vei primi răspuns la această întrebare."
tur - "Dua nın faydaları sırlıdır. Ne yardımda nede forumda yazılı. Supporttan da bunun hakında bir bilgi alamazsınız."

Niestety - obecnie jest to wyjaśnione tylko w tych wersjach językowych. :rolleyes:

Tak na marginesie - my jako jedni z niewielu (oprócz Czechów i chyba Szwedów jeśli dobrze rozumiem) mamy wyjaśnienie bazujące na wersji angielskiej. Wersja niemiecka (a w ślad za nią rosyjska, hiszpańska, rumuńska i turecka) mówią wprost, że wyjaśnienie skutków modlitwy nie znajdzie się ani w pomocy ani na forum... może gdyby u nas też to napisać, to uniknęlibyśmy kilkunastu pytań na forum dziennie? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser624

Gość
Gość
Czyli wszystko wiadomo a w zasadzie nic :)

Modlitwa to modlitwa, jak w życiu, nie wiesz czy Ci pomoże :)

Ps. dziękuję kmic za wyjaśnienie wielojęzykowe :p
 

DeletedUser149

Gość
Gość
a wogóle do jakiego Boga się modlimy w tym kościele?
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Skutki modlitwy są tajne i nie są przekazywane nikomu. Nawet support nie zna skutków modlitwy."

Jak komuś po polsku mało to służę uprzejmie:
de - "Der Nutzen von Beten ist geheim und steht weder hier in der Hilfe noch im Forum. Auch über das Supportsystem wird dir auf die Frage keine Antwort gegeben."
ang - "The consequences of praying are secret and will not be revealed by anyone. Even the support people do not know the answer. "
cze - "Následky modlitby jsou tajné a nebudou nikým odhaleny. Ani lidé na supportu ti nedají odpověď."
rus - "Смысл молитвы — секретен и ты об этом не прочтёшь не в помощи, ни на форуме. Служба поддержки тоже не ответит на этот вопрос. "
esp - "La utilidad de rezar es un secreto y no se explica ni en la ayuda ni en el foro. Tampoco el equipo de soporte te dará respuesta."
swe - "När du ber så är allt hemligt och inget kommer att gå ut till andra. Inte ens supportfolket vet något om dina böner. "
rom - "Avantajul rugăciunilor este secret şi nu-l vei găsi nici în ajutorul jocului şi nici pe forum. Nici prin sistemul de suport nu vei primi răspuns la această întrebare."
tur - "Dua nın faydaları sırlıdır. Ne yardımda nede forumda yazılı. Supporttan da bunun hakında bir bilgi alamazsınız."

Niestety - obecnie jest to wyjaśnione tylko w tych wersjach językowych. :rolleyes:

Tak na marginesie - my jako jedni z niewielu (oprócz Czechów i chyba Szwedów jeśli dobrze rozumiem) mamy wyjaśnienie bazujące na wersji angielskiej. Wersja niemiecka (a w ślad za nią rosyjska, hiszpańska, rumuńska i turecka) mówią wprost, że wyjaśnienie skutków modlitwy nie znajdzie się ani w pomocy ani na forum... może gdyby u nas też to napisać, to uniknęlibyśmy kilkunastu pytań na forum dziennie? :)

ja znam rosyjski moge wyjasnic ale dopiero za jakies 1,5 godziny:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
przeczytałem , że czesta modlitwa nie daje pożytku, więc sam modlitwa musi coś dawać... z resztą admini mówili, że mają dla nas niespodzianki :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe jaka jest ta niespodzianka, jednak jest troche tajemniczosci w tej grze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za każdym razem, gdy po modlitwie wrzucałem min 1h pracy, to znajdowałem przedmiot.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja jak pisalem wczesniej tez znalazlem przedmiot po modlitwie ale modlilem sie 15min a prace wykonywalem 30 min przy szcześciu 0%
 

DeletedUser246

Gość
Gość
ja sie modlilam i nic hm do jakiego Boga nie wiem ale pamietac dr, Quenne czy jak to sie tam pisze monotonny serial o lekarce akcja prawie jak na dzikim zachodzie moze nawet bez prawie bo indiancy byli sklep byl poczta tez u nas chyba lekarza nie ma ale za to grabarz wiec po co lekarz no i co do kosciola to pastor byl czyli do boga amerykaskiego chyba mam nadzieje ze nie do Busza :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
xD ja tam myślę że to jest kościół wszystkich wiar xD Modlisz się do kogo ci wygodnie xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry