Modlitwa

  • Rozpoczynający wątek Jarek606
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser149

Gość
Gość
może jak złoże mu ofiare z jakiegoś gracza to mnie posłucha:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wracajac do tej modlitwy moze ktorys z adminow udzieli nam malej podpowiedzi??
 

DeletedUser624

Gość
Gość
a wracajac do tej modlitwy moze ktorys z adminow udzieli nam malej podpowiedzi??

Jakiej podpowiedzi?? Kmic wyjaśnił wszysto, wystarczyło wątek przeczytać od początku...

"Skutki modlitwy są tajne i nie są przekazywane nikomu. Nawet support nie zna skutków modlitwy."

Jak komuś po polsku mało to służę uprzejmie:
de - "Der Nutzen von Beten ist geheim und steht weder hier in der Hilfe noch im Forum. Auch über das Supportsystem wird dir auf die Frage keine Antwort gegeben."
ang - "The consequences of praying are secret and will not be revealed by anyone. Even the support people do not know the answer. "
cze - "Následky modlitby jsou tajné a nebudou nikým odhaleny. Ani lidé na supportu ti nedají odpověď."
rus - "Смысл молитвы — секретен и ты об этом не прочтёшь не в помощи, ни на форуме. Служба поддержки тоже не ответит на этот вопрос. "
esp - "La utilidad de rezar es un secreto y no se explica ni en la ayuda ni en el foro. Tampoco el equipo de soporte te dará respuesta."
swe - "När du ber så är allt hemligt och inget kommer att gå ut till andra. Inte ens supportfolket vet något om dina böner. "
rom - "Avantajul rugăciunilor este secret şi nu-l vei găsi nici în ajutorul jocului şi nici pe forum. Nici prin sistemul de suport nu vei primi răspuns la această întrebare."
tur - "Dua nın faydaları sırlıdır. Ne yardımda nede forumda yazılı. Supporttan da bunun hakında bir bilgi alamazsınız."

Niestety - obecnie jest to wyjaśnione tylko w tych wersjach językowych. :rolleyes:

Tak na marginesie - my jako jedni z niewielu (oprócz Czechów i chyba Szwedów jeśli dobrze rozumiem) mamy wyjaśnienie bazujące na wersji angielskiej. Wersja niemiecka (a w ślad za nią rosyjska, hiszpańska, rumuńska i turecka) mówią wprost, że wyjaśnienie skutków modlitwy nie znajdzie się ani w pomocy ani na forum... może gdyby u nas też to napisać, to uniknęlibyśmy kilkunastu pytań na forum dziennie? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiem ze wyjasnil ale moze jednak administracja pracuje nad tym lub cos w tym stylu
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Wypadałoby pogłowić się samemu nad tą "zagadką", a nie o wszystko adminów wypytywać... Trochę samodzielności i pomysłowości nikomu nie zaszkodzi... ;)
 

DeletedUser624

Gość
Gość
wiem ze wyjasnil ale moze jednak administracja pracuje nad tym lub cos w tym stylu


Proponuję poczytać trochę ze zrozumieniem.

"Skutki modlitwy są tajne i nie są przekazywane nikomu. Nawet support nie zna skutków modlitwy."

...

Tak na marginesie - my jako jedni z niewielu (oprócz Czechów i chyba Szwedów jeśli dobrze rozumiem) mamy wyjaśnienie bazujące na wersji angielskiej. Wersja niemiecka (a w ślad za nią rosyjska, hiszpańska, rumuńska i turecka) mówią wprost, że wyjaśnienie skutków modlitwy nie znajdzie się ani w pomocy ani na forum... może gdyby u nas też to napisać, to uniknęlibyśmy kilkunastu pytań na forum dziennie? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakiś gracz tutaj albo na angielskim the west napisał że po modlitwie dostał 1 pkt doświadczenia. A Vhaeraun napiosał:

Bonusy z modlitwy nie sa opublikowane. Polecam modlic się jak najczęściej

Byc moze nie modliles sie dusza lecz patrzyles tylko na zyski.Musisz to robic czesto i bardziej zarliwie.

Skutkow modlitwy nawet support nie zna

więc sam nie wiem co o tym myśleć:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wogóle do jakiego Boga się modlimy w tym kościele?

ludzie...ale wy jestescie ynteligentni...
w kosciele modlisz sie tylko do Boga
kosciol, czyli miejsce gdzie sie modla chrzescijanie; Bog z duzej litery a wiec nasz Bog, stworca swiata i ludzi, ojciec Jezusa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z modlitwą jak w życiu modlisz się i masz nadzieję że coś wymodlisz, jak się uda to się modlisz dalej a jak kilka razy nic się nie wydaży to przestajesz sobie zawracać tym głowę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie to to tylko pozwala dojść do miasta żeby móc wpłacić na szczytny cel (czyt. kasę miasta)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie modliłem chyba z 10x i nic mi to nie dało... Niewiem po co jest ten kosciół moze przy kolejnym poziomie bedzie cos dawał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja podejzewam ze poki co ten kosciol to tylko taki bajer i nie wprowadzili jeszcze skutkow modlitwy
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czy to zbieg okolicznosci, ale sie pomodlilem i po pracy ktora po modlitwioe wykonalem znalazlem dwie skory (garbowanie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja dostaje co chwila mlotki przy naprawi plotow a nie trafiam na welne podczas pracy z owcami a dwa razy sie tylko modlilem w ciagu gry. W tej grze jest zbyt duza losowosc by stwierdzic ze modlitwa cos daje
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie...ale wy jestescie ynteligentni...
w kosciele modlisz sie tylko do Boga
kosciol, czyli miejsce gdzie sie modla chrzescijanie; Bog z duzej litery a wiec nasz Bog, stworca swiata i ludzi, ojciec Jezusa.

Eee, ty wiesz ile jest religii na swiecie? chcesz z tego gre religijną uczynić? Zachod zachodem ale to jest gra, i każdy modli się do kogo chce.
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Weronika :) generalnie masz rację, ale skoro cytowany przez Ciebie kolega był łaskawy zaakcentować słowo "kościół" to chyba właśnie o to mu chodziło, że kościół wskazuje jednoznacznie na JEDNĄ religię. Bo "każdy modli się do kogo chce", ale wyznawcy innych religii niż chrześcijaństwo nie robią tego w kościele ale w rozmaitych meczetach, cerkwiach czy synagogach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry