Napad na bank

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    799

DeletedUser7098

Gość
Gość
nie bo nawet nioe będzie dało sie schować kasy bo napadną będzie dużo bitew fortowych i między miastami nie nie nie

Jak nie będzie się dało schować kasy ? Kasa prywatna jest bezpieczna. Pieniądze idą tylko z kasy miejskiej. Poza tym jeżeli masz dobre miasto to wasza kasa będzie bogata dzięki wpływom z innych miast. Mimo wszystko dziękuje że jako jedyny uzasadniłeś odpowiedź.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł... pokazało by to zgranie miasta... i gra stała by się bardziej ciekawa... na tak
 

DeletedUser11430

Gość
Gość
jestem na tak co prawda podobne będzie do fortów ale pomysł przemyślany i jest fajny
obrabować bank jakiegoś innego miasta będzie fajnie bęzie western :D
na tAK...
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
TAK!!!!

Jestem na bardzo duże TAK. Świetnie opracowane, wprowadziło by to dużą realistykę w grze no bo na Dzikim Zachodzie napady to była normalka:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11191

Gość
Gość
ale i tak tego nie wprowadzą było już dużo takich pomysłów
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Zdecydowanie TAK! Ciekawy pomysł, dużo roboty miałeś :D, dobry sposób żeby zabić nudę... Na TAK! :D
 

DeletedUser6753

Gość
Gość
Stane tu w obronie słabszych miast bez sojuszów...
Bo np taka czołówka w pojedynkach wybieże się nawet w 10 do słabszego miasta... to chłopcy nawet w 20 nie dadzą rady bo nie wiedzą "gdzie początek a koniec rewolwera"
Napad na bank na nie... bo będzie płacz i zgrzyt zębami
 

DeletedUser

Gość
Gość
6 Godzin to za mało, powinno być 12-18 godzin i kosztować 1500$ albo 2000$. Ale poza tym na tak.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Stane tu w obronie słabszych miast bez sojuszów...
Bo np taka czołówka w pojedynkach wybieże się nawet w 10 do słabszego miasta... to chłopcy nawet w 20 nie dadzą rady bo nie wiedzą "gdzie początek a koniec rewolwera"
Napad na bank na nie... bo będzie płacz i zgrzyt zębami

Dziękuję za uzasadnienie. Ale zauważ że napisałem. że ktoś mógłby wymyślić powód dla którego miasta trzymałyby kasę w banku. Ja opisałem tylko mechanizm bitwy. Takie słabe miasteczko, raczej nie będzie walczyło o górną pozycję w rankingu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do premii poszukiwaczy przygód, czyli ten darmowy pokój na maksymalnym poziomie jest bez sensu bo Ci którzy są w mieście to i tak mają go za darmo, a przecież jak na nas ktoś napada to chyba mu nie użyczymy hotelu :) a co do poprzedniej wypowiedzi to dobrze by było ustawic coś takiego jak w pojedynkach, że np. 5-8 tys. mniej to nie można atakowac miasta..... :) ogólnie pomysł bardzo mi się podoba
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak, jeżeli chcesz aby ktoś przeczytał twoje posty to nie rozpisuj się tak. Niektórzy lenie widząc dłuższy tekst niż 5 linijek od razu są na nie. :p Było już wiele takich propozycji ale ta jest chyba najlepiej dopracowana, kilka poprawek i wg. mnie mogłaby wejść w życie (choć wszyscy wiemy, że tak się nie stanie). Głosuję na tak.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak. Wszystko jest wprost świetnie przemyślane, naprawdę byłoby to chamstwem, gdyby to nie znalazło miejsca w The-West. Jeszcze raz: Na Tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetne! Dobrze zorganizowane wszystko plan jest dobry ;) lepsze to niż nic :)
NA wielkie TAK!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
jha mam tylko takie pytanie: czy te wynagrodzenie dla atakujących jak wygrają będzie z kasy miejskiej czy z tych pieniędzy co są w banku i są pieniędzmi graczy?
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
jha mam tylko takie pytanie: czy te wynagrodzenie dla atakujących jak wygrają będzie z kasy miejskiej czy z tych pieniędzy co są w banku i są pieniędzmi graczy?

To będzie kasa " znikąd". Taki miły prezent.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Pomysł fajny..............bardzo fajny..................świetny..................genialny............a wręcz ZA...ISTY. Super rozbudowany, wszystko opisane no po prostu CACY.
Jak by każdy pomysł był tak rozbudowany to Ministestwo zrobiło by to lekturą obowiązkową.
Jestem na wielkie TAK
 

DeletedUser13529

Gość
Gość
jeszcze tylko żeby to wprowadzili i niektórzy się od kompa nie odlepią. super pomysł wielkie TAK
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Pomysł fajny, nie wiem czy ktoś zauważył, ale...

VI Ważne umiejętności
Dla atakujących
dowodzenie- bonus do ataku i do obrony
celowanie- większa szansa trafienia
unik-większa szansa na uniknięcie trafienia
zaskoczenie- bonus do ataku
wytrzymałość- bonus do obrony

Dla obrońców
dowodzenie- bonus do ataku i do obrony
celowanie- większa szansa trafienia
unik-większa szansa na uniknięcie trafienia
zakładanie pułapek- bonus do ataku
taktyka- bonus do obrony
To co zaznaczone, mi nie pasuje... to w końcu atakujący ma bonusy do obrony i odwrotnie, czy jak to jest?
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Pomysł fajny, nie wiem czy ktoś zauważył, ale...


To co zaznaczone, mi nie pasuje... to w końcu atakujący ma bonusy do obrony i odwrotnie, czy jak to jest?

Chodziło mi o bonus typu: bonus do ataku- większa ilość zadawanych obrażeń/większa szansa trafienia, bonus do obrony- mniejsza ilość otrzymywanych obrażeń/mniejsza szansa otrzymania trafienia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogromne TAK. Pomysł świetny.Widzę,że włożyłeś w to bardzo wiele pracy i trzeba to potraktować poważnie.Urozmaiciło by grę,ale może 1 atak na miasto co miesiąc ? Bo tydzień wydaje mi się za dużo na ciągłe atakowanie...
 
Do góry