Napad na bank

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    799

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze tylko lepsze by było gdyby atak wyglądał tak jak zaraz napiszę

Jest budynek Bank po lewej stronie jest tam max 50 miejsc dla mieszkańców i one stoją na banku a 40 atakujących po prawej stronie za budynkiem i nacierają się na siebie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Posiadam opuszczone miasto na pewnym świecie, większość graczy zakończyła grę, w banku posiadam 200.000$ ponad, zbierane trudem, a teraz wszystko ma odlecieć ? W mieście jest 4 graczy, nikt nie będzie bronić.

Z forum korzystają gracze aktywni, Ci którzy nie są zbyt aktywni stanowią 90% graczy, nie pchają się, lecz graję sobie spokojnie [również na premium]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24984

Gość
Gość
Genialnie, napracowałeś się, aby to wszystko wytłumaczyć. Pomysł dobry, bo zawsze można nabić dodatkowe pieniądze i dodatkowy exp, pzdr:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry ale widocznie nie widziałeś nowego wyglądu miasta jaki będzie w the wejście już w tym roku (dla niewiedzących o tym chodzi o to że każdy budynek można "przenosić" wedle własnej potrzeby i upodobań na dodatek miasto nie bezie oglądane jak zawsze lecz z góry co umożliwia leprze przenoszenie budynków np. krawca możemy dać na środku miasta a GS w prawy górny róg a rusznikarza przestawićza chotel)

co do pomysłu ogólnie doby lecz ile było by roboty przy zorganizowaniu bitwy w której budynki są w ogromnych odstępach od siebie i niema za czym się schować jedynym słusznym rozwiązaniem jest dodanie czegoś co robiło by za osłony np beczki wozy itd. wyglądało by to tak np na mapie są małe kwadraciki jedno osobowe wyglądały by jak mur wchodziło by się w nie i miało by się bonusy jak od baszty czy budynków w zwykłej bitwie o fort.

Tyle z mojej strony z poważaniem Strusiu ;;)
 

DeletedUser17012

Gość
Gość
jestem zdecydowanie za

chciałabym jednak, aby Napad Na Bank różnił się zdecydowanie od Bitwy O Fort
1) dużo mniej uczestników - max. po 10, raczej masowy pojedynek niż wielka bitwa
2) znacznie krótszy czas trwania od BOF
3) można zrobić NNB tylko w ukończonym mieście, lub w mieście, które spełnia pewne kryteria (jakie?)
4) jest limit łupów będący funkcją parametrów miasta
5) broń do NNB może być tak sama, co do BOF, ale powinny być wykorzystane inne umiejki (inaczej byłoby zbyt łatwo dla fortowców), np. (opisane atak/obrona): budowanie/zakładanie pułapek, zaskoczenie/taktyka itp.
6) bonusy postaci jak najbardziej, ale inne niż w BOF

pif paf
 
Extra pomysł. Na dzikim zachodzie były napady na bank, a chyba celem twórców jest upodobnienie gry do realnego życia na dzikim zachodzie. Jestem na tak!
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
A ja jestem na NIE!!
Dużo się napisałeś ale to wcale nie znaczy, że Twój pomysł jest dobry!
Popatrz na forty - 70% osób to fortowcy. Prawie nie ma prawdziwych pojedynków.
Gdyby weszły jeszcze te napady na bank to pojedynki CAŁKIEM by wymarły...

Chcesz bitew to chodź sobie na forty!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja żołnierz nie zawadiaka to napady zostawiam zawadiaką pif paf

Albo co mi tam w końcu pojedynki to moja pasja :D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
TAK

Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, ale mam nadzieję, że napad na bank będzie inny niż bitwa o fort, bo po co by była taka druga bitwa.
 

DeletedUser24734

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry ale jak każdy z tych "wielkich projektów" nie zostanie wprowadzony:kak:
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Cóż, poprosiłbym administrację o zastanowienie się nad wprowadzeniem
tego pomysłu. Pojedynki zostaną i tak niedługo odnowione, a tak zmiana
mogłaby zwiększyć zmianę w następnych aktualizacjach,


pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
bez sensu

to będzie zabójcze dla małych miasteczek... Na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie na tak, ale na przykład limit 200 miejsc różnicy w rankingu miast.
A poza tym duży+
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Plan w paincie cudo o_O
A co do pomysłu to an 100% się napracowałeś nad nim więc masz u mnie : tak dużego zielonego plusa prosze..
+

Jestem na tak chodź wprowadził bym kilka poprawek ale nie napisze jakich bo idę oglądać TW ale co tam drobny zarys...

1. Są miasta które posiadają po 180k$ i taki jeden atak mógł by spowodować dużo dużych czerwonych -
2.Ilość osób zmniejszył bym ją...
3.Na tyle z mojej strony

Jestem an tak

Pozdrawiam
dawodi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry