Napad na bank

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    799

DeletedUser20630

Gość
Gość
ewentualnie można jakieś inne napady na bank zrobić ale nie od razu żeby ktoś tracił całą kasę co odkłada jeśli był by inny podział kasy wtedy jakoś może by to przeszło a tak to raczej wątpliwe po to zrobili bank żebyś schował kasę chyba ze zrobią jakiś ukryty schowek:) powiedzmy 50% kasy można by schować przed napadem gdzieś:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19474

Gość
Gość
Szacun dla kolegi Jestem na TAK . Urozmaiciło by to gre ale mam jedno ale . Ludzie którzy pakują wszystko w r/o mają lipe lipe moze by cos z tym pokminic :D:D Dopracowac żeby r/o tez miały jakies znaczenie
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
ewentualnie można jakieś inne napady na bank zrobić ale nie od razu żeby ktoś tracił całą kasę co odkłada jeśli był by inny podział kasy wtedy jakoś może by to przeszło a tak to raczej wątpliwe po to zrobili bank żebyś schował kasę chyba ze zrobią jakiś ukryty schowek:) powiedzmy 50% kasy można by schować przed napadem gdzieś:)


Następny co nie umie czytać. Odniosłem wrażenie, że nie zauważyłeś dużego napisu w punkcie IV. Widać też, że nie przeczytałeś gwiazdki na końcu punktu III.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
nie bo nawet nie będzie dało sie schować kasy bo napadną będzie dużo bitew między miastami nie nie nie
//poprawiono ortografię


A czy na dzikim zachodzie dało się bezpiecznie chować kasę? no właśnie że nie! oglądałeś kiedyś westerny? bardzo częstą rzęczą w nich jest RABOWANIE BANKU!! miasto na dzikim zachodzie niebyło bezpiecznym schronieniem.

Wielki głos na tak :)
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
Oczywiście jestem na tak, ponieważ wiele miast, które są rozbudowane na max i mają dużo pieniędzy w kasie miejskiej, a po co mają tam leżeć?? :p
Poza tym, na dzikim zachodzie było wiele takich napadów, więc gra będzie jeszcze bardziej realistyczna :)
Napracowałeś się i masz Wielkiego plusa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeczytałem tylko pomysł. Nie chciało mi się czytać 4 stron komentarzy, więc napiszcie, jeśli to co teraz napisze zostało już napisane.

Mój pomysł to:
1. Atakujący może coś rąbnąć ze sklepu. Szansa na zdobycie jakiegoś ubrania/naszyjnika/butów/broni/wierzchowca zależałaby od Chowania Się, jak, że musimy się zaczaić i wtedy włam i kradzież :D:D:D:D

2. Autorze pomysłu! Popraw trochę mapkę, bo taka trochę niedopracowana...

3. Trochę zmienić nagrody specjalne dla klas - dlaczego żołnierz ma najgorszą premię ?! Ja bym właśnie żołnierzowi dał talon na Luksusowy Apartament, bo normalnie musi płacić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej na tak:)
Gościu podziwiam Cie za takie pomysł:D:D
Sam zaproponowałem, aby było coś takiego, ale wiedziałem jak to przedstawić, więc zostawiłem, ale Tobie wyszło całkiem nieźle:)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Twoja mapka przedstawia bitwę w mieście z wybudowanym hotelem itp, a jak obrabować bank, jak nie było by hotelu?? Pomysł niedopracowany i żądam jego dopracowania, bo inaczej dam minus!
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Twoja mapka przedstawia bitwę w mieście z wybudowanym hotelem itp, a jak obrabować bank, jak nie było by hotelu?? Pomysł niedopracowany i żądam jego dopracowania, bo inaczej dam minus!


Wprowadziłem drobną poprawkę.

-W przypadku braku budowy jakiegoś budynku w jego miejscu będzie znajdował się uniemożliwiający przejście płot, przez który nie można strzelać.
 
Ten twój pomysł to arcydzieło i jestem oczywiście za wprowadzeniem tego w życie tylko jest mały zgrzyt.Jak to bardziej doświadczeni userzy ode mnie mówią (a raczej piszą) pomysł jest zbyt ambitny, a i był przedstawiany na różnorakie sposoby.Piękne, cudo tylko jest to pomysł tzw.DUŻY czyli ogromny, z masą grafiki i takie pomysły lądują w koszu,Aż łezka się w oku kręci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepiej by było żeby tylko mieszkańcy miasta obrońców mogli bronić się a mieszkańcy miasta atakującego atakować i nikt inny bo wiadomo każdy wybrał stronę ataku by dostać trochę doświadczenia i dużo $$$ no i morze by zabierano 50% bo wiecie sami trochę głupio wszystko stracić w kasie miejskiej sam kiedyś tam miałem 14.000$
//połączono, Weronika
jaj sorry już to doczytałem tera tylko by 50% zabierano:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7098

Gość
Gość
lepiej by było żeby tylko mieszkańcy miasta obrońców mogli bronić się a mieszkańcy miasta atakującego atakować i nikt inny bo wiadomo każdy wybrał stronę ataku by dostać trochę doświadczenia i dużo $$$ no i morze by zabierano 50% bo wiecie sami trochę głupio wszystko stracić w kasie miejskiej sam kiedyś tam miałem 14.000$
//połączono, Weronika
jaj sorry już to doczytałem tera tylko by 50% zabierano:D:D:D


Dla wielu graczy doświadczenie jest ważniejsze od pieniędzy. Poza tym bitwy bez sojuszy byłyby dosyć nudne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym poprawił plan ataku i umki ale ogólnie super!!!!
na 99.9% tego nie wprowadzą ;)
 

DeletedUser23517

Gość
Gość
Wielkie NIE bo nie mam zamiaru kasy tracić :mad:
Nie po to ją tak długo zbierałem żeby ktoś inny mi ją zabrał :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A takie pytanie. Można by było dropnąć jakieś bronie szlacheckie czy tylko te które są w sklepach:?:
Zdecydowanie na tak
 

DeletedUser23517

Gość
Gość
Dał bym na tak gdyby okradano kase miasta a nie graczy :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak,w większości westernów są napady na miasta :) A skoro to jest gra w tym klimacie również powinno być to możliwe :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobre

jestem na tak! wiem pomysł kosztowny ale nowy cel dla niektórych pif paf :traper: :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł Zajefajny . Ale można by było zrobić ze jak bedzie sie w banku ( na terenie) to za kazda ture miasto traci 1000 kasy niewazne od ilosci osob tylko od znaczenia czy ktoś jest i jak by stal onp 5 tur a miasto mialo by 4993 to by wtedy sei kaczył napad i tyle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo na tak fajne urozmaicenie i koniecznie inne umiejki niż na fortach żeby nie było nudno:p pif paf
 
Do góry