Napad na bank

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    799

DeletedUser20052

Gość
Gość
Lepiej by było, gdyby automatycznie każdy członek atakowanego miasta zostawał przenoszony do miasta i automatycznie brał udział w bitwie, nie musiałby się sam się "rejestrować" w walce.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Temu pomysłowi także przyznaję prestiżową nagrodę: Wielkie czerwone TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko głupio , że jak jest atak to jest automatyczne budzenie ;/
Bo jak ktoś omdlał ;P
Ale dużo i ciekawie napisałeś a pomysł sam w sobie dobry ;]
A więc na TAK ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest bardzo fajny, dopracowany, interesujący. Zawsze zastanawiałem się nad takim pomysłem, aby napisać go na forum, ale zawsze widziałem więcej minusów niż plusów. Po twoim przedstawieniu tego projektu jestem bardzo za.
P.S. Wygląd graficzny bitwy i ustawienia lepiej pozostawić administracji.

Duży uśmiech dla ciebie... :)
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Lepiej by było, gdyby automatycznie każdy członek atakowanego miasta zostawał przenoszony do miasta i automatycznie brał udział w bitwie, nie musiałby się sam się "rejestrować" w walce.


Niekoniecznie np. osoby chwilowo nieaktywne z dużą ilością pieniędzy na 100 % nie chciałyby omdleć i wszystko stracić. Poza tym z rejestracją związane jest ustawienie. Gdzie umieszczane by były automatycznie przydzielone osoby ?
 

DeletedUser20128

Gość
Gość
Musiałeś się przy tym napracować :)
Pomysł mi się podoba

 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrze ze ktoś odnalazł dość zależały temat.Ogólnie ciekawy mogli by to wprowadzić (nie czytałem wszystkich postów) ale cena napadu mogło by być nieco wyższa ale ogólnie wszystko ładnie opracowane i dobrze dopracowane.
Wreszcie by się przydało zakładanie pułapek zawadiaków.
Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co jeśli atak odbędzie się na misto które nie ma ani hotelu, ani grabarza i ani jednego sklepu??? jak wyglądała by plansza i gdzie będą startowali atakujący??? jak na razie to NIE

edit: czekam na odpowiedź!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
fajne tyle niech się używa broni wybranej pojedynkowej lub fortowej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł jestem zawadiaką i wiem że ludzie dają wszystko do banku:) poza tym fajnie by było tak napaść ale tylko co tydzień cena 1000 a i miasto z 100000000000.ptk by nie mogło zaatakować miasta z 1.ptk nie chce ataków co dziennie kiedyś trzeba zrobić przerwę w atakach by mieszkańcy napełnili bank:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra robota kolego.Napracowałeś się przy tym bardzo :D
Tylko czy coś pozytywnego z Twojej pracy wyniknie,to się okaże.
Chodzi mi o taką właśnie aktualizację...
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Pomysł dobry, styl walki można upodobnić do walki fortowej

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... tak czytałem wszystkie posty w tym wątku. I teraz okazuje się coś takiego. Bitwy o fort są dosłownie codziennie, a napady na bank to niby czym się różni? Tylko mapka inna, lecz reszta taka sama...

Jeśli już, to radzę to zmienić w ten sposób (to tylko sugestie):
- w obronie 5, w ataku 7 ludzi (szeryfów nie było więcej jak 5, a 7, bo siedmiu wspaniałych)
- bonusy budynków podobnie jak w fortach, im bardziej rozbudowany, tym wyższy bonus (lecz same bonusy mniejsze niż w fortach)
- ograniczenie do 6h - bzdura kompletna... nocne ataki to byłby standard! kto gra 24h w TW? niby piszę, że 5 osób ma bronić, ale skąd te 5 osób znaleźć o 2 w nocy?
- Zamiast PŻ, będzie nam zabierać energię. Analogicznie jak w fortach, tylko że będziemy trafić energię. I powiedzmy zrobić tak, że każdy strzał trafiony, to 10 energii zabrane. W ten sposób każdy przetrwa do 10 tur, więc nikt w pierwszej turze nie padnie. I nikt nie omdlewa. Więc można sobie za energię powalczyć w mieście, a później za PŻ powalczyć w forcie. Na tym zyskają mniej aktywni gracze. Atak na miasto o 18, później spacerek i o 21 w forciku walczymy.
- nagrody - proponuję okradanie 1/3 kaski zgromadzonej w skarbcu miejskim, analogicznie jak w pojedynkach. Jednak z pewnym ograniczeniem. Każdy mógłby zyskać nie więcej niż 1500 kaski (w fortach max 1500 expa).
- nagrodą za walkę - 0 doświadczenia, i dla strony wygranej - możliwość zdobycia losowego przedmiotu aktualnie będącego w sklepach (a czemu nie? w fortach też można).
- umiejętności w ataku: zaskoczenie/celowanie/jazda konna
- umiejętności w obronie: taktyka/unik/zakładanie pułapek (aby nie robić z tego bitew fortowych, dać szansę pojedynkowiczą, ale również poszukiwaczom!)
- budynki - podwójny bonus dla budowniczych (ich też nie osłabiajmy)

Jak coś jeszcze mi się przypomni, to napiszę :) Pamiętajmy - to ma być dla kaski, a nie dla expa!

EDIT: oczywiście sama Twoja koncepcja - jestem na tak :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł fajny i można by było co do kieszeni włożyć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie TAAAK Jednak nie jestem pewien czy administracja pozytywnie rozpatrzy ten ciekawy pomysł :/
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Zmieniłem czas do 12 godzin. Teraz powinien być odpowiedni.

Proszę o uzasadnianie czemu głosujecie na NIE. Swój głos rozumiem, głosy 0,1,2,3 postowych (chyba połowa głosów na nie) jestem w stanie zrozumieć, głosy osób, które nie umieją czytać i sądzą, że ich własny majątek przepadnie też rozumiem, ale głosy osób z większą ilością postów i "Pomocnej Dłoni" nie rozumiem.
 
Do góry