Napad na bank

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    799

DeletedUser

Gość
Gość
tak po środku bo np. miasta rozbudujące się - wyzywa je miasto dobre grabi wszystko i nie mają nic

a przemyśl jeszcze 100 rund żadne miasto tyle nie wytrzyma a po za tym dodał bym:
-żeby był taki napad na bank tylko 1 na dzień
-żeby dośw. leciało nie do normalnego tylko do punktów pojedynku w salonie
-żeby zawadiacy mieli bonus kasy i obrażeń
-żeby dostawało się też jakieś unikaty jak np. na BDB ;)
-i dostawało się jakiś przedmiot symbolizujący np.tytoń (to jest przykład)

podziwiam dużo się napracowałeś i napisałeś:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynek

NIE! Mamy już bitwy o fort. Po co więcej bitw? A tak by pomyśleć o miastach należących do niskich leveli. Ciężko zarabiają pieniądze na utrzymanie miasta, a my im po prostu zabieramy. WSTYD I HAŃBA.:&:
 

DeletedUser18005

Gość
Gość
Ta tak tak : ) Bardzoo fajny pomysł; ) Gra stała by się jeszcze bardziej ciekawa; ) Tak jak to było na dawnym dzikim zachodze; P Mi się podoba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł całkowicie skopiowany pare miesięcy temu był temat IDENTYCZNY
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i po co odkopujecie...?
Pomysł ciekawy i interesujący, wprowadzi wiele zamieszania, ale także ryzyka i rozrywki do gry. Na TAK
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
niezle, spoko pracy musiales w to wlozyc :p ale jak zawsze bonus pp sprowadza sie do snu cos na czym bazujesz juz z bonusow aktualnych, sa koszary juz obok miasta w ktorych wolalbym sie przespac niz w (po zwycieskiej nawet bitwie) hotelu lvl5. :)ale... ale jestem na tak :D
 

DeletedUser23171

Gość
Gość
Jestem na tak, ale radzę małą poprawkę.
W ataku mogą się ustawić tylko mieszkańcy miasta atakującego i jego sojuszu.
W obronie mogą się ustawić tylko mieszkańcy miasta broniącego i jego sojuszu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak

Jestem na Tak !!::D:::): Gościu Dzięki tobie The West Będzie Super :)

Czekałem aż ktoś wpadnie na taki pomysł :)
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
Ja tylko jeszcze raz porusze bonus pp, (bo sam nim jestem m.in :) zeby go zmienic, o ile to mozliwe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten pomysl mial by zmienic miasta w forty, co dla ludzi, którzy zyja spokojnie w miastach i nie wadza nikomu:?:
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
dlatego trzeba dopracowac pomysl, albo wprowadzic dla kazdego i pewna czesc bedzie pokrzywdzona, albo hmmm tak jakby miasta ktore wyraza na to zgode ? gdzies sie juz z taka opcja spotkalem ..
 

DeletedUser18102

Gość
Gość
Nie. Są miasta po 5 osób lub miasta graczy co dopiero zaczeli grać w the-westa. Nie mieli by szans się obronić.
 

DeletedUser25093

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry mi się podoba, ciekawie opisałeś. Na pewno urozmaici grę. Ale zastanawiam się nad:
1. Czy jeśli miasto broniące np. 1 godz. przed zużyje całą kasę (w kasie miejskiej) to atakujący odchodzi z niczym ?
2. Czy miasta z czołówki będą mogły atakować te słabsze (bo coś się nie doczytałem) ?
A nie podoba mi się:
1. To, że Um są bardziej pod fortowców i pojedynkowiczów, co może być nie uczciwe, bardziej proponuję niektóre niezbyt z tym powiązane.
2. długość bitwy, może ją trochę skrócić ?

//połączono posty - COCSOS

Ja tylko jeszcze raz porusze bonus pp, (bo sam nim jestem m.in :) zeby go zmienic, o ile to mozliwe

Bonus polega na tym, że dostaniesz karnet na spanie, nie musisz go od razu wykorzystywać możesz go wykonać gdzieś indziej ::P: Tak JA to rozumiem ::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ale mam pytanie jak się zaatakuję miasto lub bank to z banku bierze się całą forse z banku np.gracz taki i taki wpłacił 500.000$
to jak się ten bank właśnie zaatakuję to bierze całą forse i ta kasa co miała być np. na rozbudowę miasta to przepada
jak by tak było z waszymi miastami
ktoś atakuje twoje miasto i zabiera calutką forse i co kasa przepadła

jeżeli tak
to głosuję na nie

:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
genialne i tak opracowane ze każdy głąb by zrozumiał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze można zrobić to troszkę inaczej a bank okraść przyokazji :)
 

DeletedUser25339

Gość
Gość
Bardzo bardzo dobry pomysł. Teraz tylko modlić się żeby wszedł szybko w życie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezły pomysł tylko bym dodał że np atak w nocy to bonus więcej $ jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej na tak, ale limit agresorów powinien być równy ilości mieszkańców miasta. No i jednak trochę w tej kasie miejskiej zostać powinno, przynajmniej te 10 - 15%.
 
Do góry