Nieoficjalny Manager Mode #3 !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się z Misiatym zgodzę co do aukcji:)
A tak btw- jeśli mamy taką sytuację, że nie ma 1 osoby z tabeli- wtedy wybiera ta, która jest aktualnie najwyżej ofc?:)
A kiedy będzie ten drugi dzień meczowy? Tzn, którego dnia tygodnia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wło ma troche racji.. Nie lepiej kto pierwszy o okreslonej godzinie napisze PM ten ma prawo wyboru pierwsze? Czy cos takiego? Bo jeden pauzuje, drugi nie pauzuje i te miejsca są troche na wyrost.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Willek, ale spójrz na to z innej strony- każdy kiedyś pauzował. Więc równie dobrze osoba pauzująca może być wykluczona z danej aukcji, żeby nie było narzekań na miejsce w tabeli
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeden kiedys pauzowal, drugi kiedy indziej, ale czesc pauzowala przed ta innowacja i beda zawsze, a ci, co teraz beda pauzowac beda mieli byc wykluczenie? Czemu? Bo tak sie terminarz ulozyl?:) Nie wiem jak to Misiek rozwiazesz, ale chyba propozycja Wlo byla lepsza...:) I nie chodzi o to, ze bede jednym z pierwszych:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będzie jakaś gazetka? Kiedy następna kolejka? Czy wraz z gazetką będą te oferty od innych klubów?:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mecze w sobote o 20:00 i w niedziele o 20:00 również.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam to ja JagaFan05. Niestety doszło do sytuacji, że mnie wylogowało z forum i zapomniałem hasła i e-maila na który zakładałem konto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupujący: Master777 (Tottenham)
Sprzedający: mic22 (Arsenal)
Piłkarze: Van Persie (86) za Yaya Toure (85) + 7 mln
Potwierdzenie: Master potwierdzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I jeszcze jeden:

Kupujący: ja
Sprzedający: Master
Zawodnik: Raul Albiol (82)
Kwota: 13 mln
 
Status
Zamknięty.
Do góry