Nowa gra InnoGames - GREPOLIS

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie jakoś nie przekonuje. Wydaje mi się, że to będzie klon Ikariama. A niestety ta tematyka jakoś mnie nie pociągnęła. Tylko jeśli zostanie wprowadzone tam coś innowacyjnego to może skuszę się do gry.

Ale nie wiem jak to będzie, ponieważ niezbyt ciekawią mnie strategie przeglądarkowe :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obrazki w linku, który podał Bukimi, który prowadzi do linku, który podał Onufry są ultra-super-mega-giga. Chyba będę grał, jak mi pozwoli czas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarejestruje się na pewno, jeśli ta gra będzie tak samo dobra jak Plemiona i TW to INNOGAMES zgarnia całą pulę (RPG, Strategia, i hybryda tych dwóch:))
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja się skuszę sprawdziłem chyba już wszystkie gry więc i tej nie zaszkodzi
ale ciekawe będzie można się zarejestrować?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Obrazki w linku, który podał Bukimi, który prowadzi do linku, który podał Onufry są ultra-super-mega-giga. Chyba będę grał, jak mi pozwoli czas.

Graficzka jest znakomita, poważnie. Mam okazję sobie w to pykać i miło się klika oglądając takie obrazki. Klimacik tez wciąga. Na dole widać fajne jednostki od bogów :p



mist.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie podrobka Ikariama.
Znaczy bardzo dobra gra :)
Zagram na pewno

Nie przypominam sobie by w Ikariamie można było wybierać bogów. Widać że motywem gry jest mitologiczna starożytność więc gra zapowiada się dość ciekawie :) trzeba będzie spróbować zagrać w nią ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przypominam sobie by w Ikariamie można było wybierać bogów. Widać że motywem gry jest mitologiczna starożytność więc gra zapowiada się dość ciekawie :) trzeba będzie spróbować zagrać w nią ;p
no widzisz można sobie wybrać bogów na każdej wyspie masz świątynie jednego z bóstw

grafika jak na przeglądarkę to ładna
ogólnie pomysł ciekawy jest szansa że ino przejmie sporo graczy z ikariam wszystko zależy od tego czy gra będzie miała np. konnice bardzo popularną w tamtych czasach której brakuje w ikariam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13360

Gość
Gość
Zobaczymy jak to będzie działało wszystko... :)

Jeżeli czas pozwoli to sprawdzę się na becie i jak się spodoba, to na 1 świecie polskim ( jeżeli będzie ) ;)

Z językiem wielkich problemów nie będzie, coś tam umiem poszprechać :p

Onufry, jest jakaś dokładniejsza data otwarcia bety ? Oprócz tego "niedługo" ? :) Tzn. kiedy można się tego spodziewać ? Tydzień, miesiąc, dwa ? Ewentualnie jakiś newsik by się przydał na forum :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no widzisz można sobie wybrać bogów na każdej wyspie masz świątynie jednego z bóstw

Tam się nie wybiera bogów, tylko są artefakty bogów które dają bonus a to jest różnica.


Onufry, jest jakaś dokładniejsza data otwarcia bety ? Oprócz tego "niedługo" ? :) Tzn. kiedy można się tego spodziewać ? Tydzień, miesiąc, dwa ? Ewentualnie jakiś newsik by się przydał na forum :)

Odpowiem za Onufrego, na dzień dzisiejszy nie jest znana dokładna data uruchomienia projektu gdyż jest w fazie testów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiem za Onufrego, na dzień dzisiejszy nie jest znana dokładna data uruchomienia projektu gdyż jest w fazie testów.

Kiedy ta gra ma wejść ?

Nie wiadomo dokładnie.

Onufry w szoku jestem że jesteś taki cierpliwy i nie zbeształeś tego filipfox'a.

No graficzka wygląda "miło" ale grafika to imho najmniej ważna rzecz. Dla mnie najważniejsza jest miodność gry .... i czas jaki trzeba przy niej spędzać żeby coś znaczyć ... czyli jeśli umiem korzystać z mózgu, znam się troszkę na matematyce, umiem korzystać z opcji Szukaj (oraz umiem czytać ze zrozumieniem) do tego mam kogoś takiego jak Ors w TW i w końcu jestem w miarę aktywny (ale nie siedzę ciągle przed grą) ... to moje królestwo (czy co tam się będzie miało) powinno być "niezłe" ... to wtedy gra ma potencjał :cool: i pewnie jak mi narzeczona nie wystawi walizek za drzwi to sprawdzimy to cudo :rolleyes:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeszcze raz odnośnie dat i terminów napiszę i proszę już o to nie pytać.
Na dzień dzisiejszy nie są znane żadne konkretne daty. Dobrze wiecie, że to nie jest kwestia otwarcia nowego świata w TW, tylko całkiem nowy projekt. O wszystkich newsach związanych z grą, będzie informować oczywiście. Póki co czekamy cierpliwie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tam się nie wybiera bogów, tylko są artefakty bogów które dają bonus a to jest różnica.

Cóż. Różnica jest chociaż aż taka gigantyczna to bym nie powiedział.
Wiadomo że IDENTYCZNA ta gra nie będzie ale może okazać się bardzo podobna a to już nie będzie takie zachwycające.

Z wyborem bogów to będzie jak z wyborem "rasy" lub "narodu" którym gramy? Na to wygląda co także nie będzie innowacją.
Standardem jest że w każdej grze mamy do wyboru kim chcemy grać i wiążą się z tym unikalne bonusy i jednostki.

Póki nie wiemy więcej trudno dokładnie się o tej grze wypowiedzieć.
W Ikariam trochę grałem ale w końcu zrezygnowałem bo ma kilka poważnych błędów (moim zdaniem):
- możliwość dosyłania posiłków w czasie bitwy powoduje że walki przeciągają się w nieskończoność
- rozkład zasobów na wyspach wymusza kolejność stawiania budynków z bardzo dużą dokładnością. Jeśli czegoś nie postawimy na początku dość szybko może okazać się że braknie nam danego zasobu bez perspektywy zdobycia go w rozsądnym czasie.
- bez premium mało przyjazny interfejs

Ale Ikariam to nie będzie więc możliwe że też się skuszę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
na razie nie ma co oceniać gry na podstawie paru zdjęć

na zdjęciu mamy 4 bogów
Posejdon,Zeus,Hera i Demeter

ci bogowie mogą oznaczać wiele rzeczy np.
1.rasy (tak jak jest w plemionach)
2.jakieś specjalne magie i zaklęcia (bo w górnym rogu mamy niebieskie kwadraciki we wszystkich RPG oznacza mane)
3.w ikariam jest akademia gdzie wymyśla się rożne rzeczy możliwe że w tej grze za te unowocześnienia będą odpowiedzialni bogowie (to by tłumaczyło ten młotek przy nazwie boga )
-Posejdon(władca mórz i oceanów)-badanie Żegluga
-Zeus(władca błyskawic)-badanie Wojsko
-Hera (bogini niebios)-badanie Nauka
-Demeter(bogini płodności, rolnictwa i urodzaju)-badanie Gospodarka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No po screnach widać, że sporo ściągnięte od Ikariama(wg. mnie średnia gra)

hmm napewno się zarejestruje i zobacze co i jak - może gra bedzie fajna ;) - ciekawi mnie czy jeśli ta gra bedzie juz działać w polsce(po polsku) to czy na forum tej gry będą Ci sami admini co tutaj :p
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
Ikariam według mnie był do kitu ale Innogames jeszcze nie zepsuło ani TheWesta ani Plemion więc sie zobaczy na pewno sie zarejestruje i potem ocenie;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry