Nowa gra InnoGames - GREPOLIS

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mi ta gra "pachnie" Age of mitology... powaznie, grafika bardzo podobna, w tej grze podobnie jak w tamtej mozna sie modlić do bóstw i wtedy dostaje sie tam jakieś bonusy :)
Nie chce oceniać gry po przyszłowiowej okładce ale dla mnie to jest zabawa na pare tygodni i tyle... w AOM grałem moze 2-3 tyg i skonczyłem, tutaj pewnie bedzie podobnie... no chyba ze tworcy gry dodadza jakiś element ktory spowoduje ze gra bedzie niesamowicie grywalna :)

Edit: tutaj sa screeny z Age of Mitology http://www.gryzonie.pl/grykomputerowe/227/Age-of-Mythology/202/screen-by-gryzonie.htm
a tutaj z Grepolis http://www.grepolis.de/

Podobieństwo jest wrecz udeżajace :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1170

Gość
Gość
Zdecydowanie klon Ikariama - widać to chociażby po mapie świata/wyspach, jeszcze obrazki bogów rodem z RPG... No ale zobaczymy, chodź jestem nastawiony sceptycznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lipa w plemonach nie ma czegoś takiego jak rasy no i widze ze koelsie z innogames poszperali w wikipedii wolnej encyklopedii żeby nie wejsc na cieniasów i demeter dac pioruna jako moc mozę giekra być fajna no cóz pożejemy zobaczymy

azon no nie ale żeby np. wiedziec że cyklopi psaują do posejdona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Widać przecież na Screnach !


Chłopaczku nie rozśmieszaj mnie zobaczyłeś screena i już myślisz że ta gra jest najlepsza na świecie? Screen to reklama ma pokazać że w grę warto zagrać a co w grze jest się zobaczy..
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
Chłopaczku nie rozśmieszaj mnie zobaczyłeś screena i już myślisz że ta gra jest najlepsza na świecie? Screen to reklama ma pokazać że w grę warto zagrać a co w grze jest się zobaczy..

Ja zagrałem w battleknighta bo mi sie screeny podobały jak sie zarejestrowałem to pograłem 15 minut a potem się śmiałem przez pół godziny bo takie głupie
 

DeletedUser

Gość
Gość
lipa w plemonach nie ma czegoś takiego jak rasy no i widze ze koelsie z innogames poszperali w wikipedii wolnej encyklopedii żeby nie wejsc na cieniasów i demeter dac pioruna jako moc mozę giekra być fajna no cóz pożejemy zobaczymy

Myślisz, że aby wiedzieć czego opiekunem jest Demeter oraz co jest jej atrybutem trzeba koniecznie korzystać z Wikipedii? Myślę, że w IG pracują dość rozgarnięci ludzie i nie o wszystką pytają google czy też Wikipedię.

Gra rzeczywiście wygląda mi na klon Ikarim (zwłaszcza te wyspy), które niespecjalnie lubię. Zagram na pewno, ale tylko z czystej ciekawości bo tematyka naprawdę dość ciekawa. Szkoda, że nie ma jakiejś dobrej gry politycznej/RTS/RPG w czasach rzymskich...
 

DeletedUser

Gość
Gość
lipa w plemonach nie ma czegoś takiego jak rasy no i widze ze koelsie z innogames poszperali w wikipedii wolnej encyklopedii żeby nie wejsc na cieniasów i demeter dac pioruna jako moc mozę giekra być fajna no cóz pożejemy zobaczymy

pomyliłem plemiona z travianem

osobiście jestem wielkim fanem takich gier grałem we wszystkie części AoE i AoE Mythologies w ikariam gram prawie 2 lata
zszokowała mnie ocena Onufry np. pierwsze zdjęcie statku (pomijając fakt w tamtym okresie grecy lubowali się w ozdabianiu budowli statków itd. a statek zamieszczony na obrazku jest trochę klockowaty) do tego najprawdopodobniej statki tego typu albo nie liczyły się na polu bitwy (albo nie istniały lecz była to tylko plotka powstała przez mieszkańców ludu przybrzeżnego którzy widzieli płonące statki po bitwie z grekami i porównali go do smoka ziejącego ogniem) głównym atutem greków były szybkie statki zaopatrzone w ogień grecki którym rzucali w statki przeciwnika a potem podpalali przy pomocy płonących strzał
 

DeletedUser

Gość
Gość
No po screnach widać, że sporo ściągnięte od Ikariama(wg. mnie średnia gra)

hmm napewno się zarejestruje i zobacze co i jak - może gra bedzie fajna ;) - ciekawi mnie czy jeśli ta gra bedzie juz działać w polsce(po polsku) to czy na forum tej gry będą Ci sami admini co tutaj :p

A na Plemionach są ci sami admini? Jeśli tak to pewnie w nowej grze też.
Ale szczerze wątpię. Za dużo pracy by mieli z 2-3 grami jednocześnie...

Ikariam to dno !!
NIe porównujcie ikariam z tą grą !
Grafika super i jest 200 razy lepsza od ikariam !

Widać przecież na Screnach !

Po pierwsze - na tych screenach prawie nic jeszcze nie widać. Większość to obrazki które są tylko dla ozdoby (jak ten statek).
Po drugie - od kiedy grafika wyznacza to kiedy gra jest dobra a kiedy nie? Grafika to mały dodatek do grywalności. Jak gra jest kiepska to choćby ją zrobić w rzeczywistości wirtualnej to nic nie pomoże.


Myślę że będą gracze którzy na próbę zalogują się już na niemiecką wersję więc pewnie pierwsze relacje z gry już niedługo :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może beta-testerzy powiedzieli by nieco więcej ? ... o ile tylko mogą popuścić pary :rolleyes:

Na czym gra ma polegać... jej mechanika. Czy będzie to pływanie z wyspy do wyspy stateczkami wyładowanymi jakimiś potworkami ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spokojnie co będzie to będzie, co niektórzy widzę już by chcieli wiedzieć wszystko.

Co do gry na pewno się zarejestruję, im więcej ludków tym lepiej:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
uebersicht.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe czy już wyszła ale chyba nie bo bym se chętnie w to zagrał zobaczył to bo the westa i plemion nie skrzanili.Jak coś to bajcie znać jak już będzie ja też popatrze:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziś bodajże została otwarta wersja beta, mi niestety nie udało się zarejestrować, może komuś ta sztuka się udała i chciałby się podzielić informacjami na temat tej gry ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się udało zarejestrować :)
Z samego rana ;)
Pytajcie co chcecie wiedzieć, a postaram się odpowiedzieć na ile będę potrafił (bo języka niemieckiego nie znam :p )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się udało zarejestrować :)
Z samego rana ;)
Pytajcie co chcecie wiedzieć, a postaram się odpowiedzieć na ile będę potrafił (bo języka niemieckiego nie znam :p )

Pierwsze pytanie.
Czy grales w Ikariam?
Na pierwszy rzut oka Grepolis to podrobka Ikariama, tylko z gorsza grafika. Co o tym sadzisz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak grałem w Ikariama i nadal gram - rozrywkowo ;)
Gorsza grafika? Według mnie nie, jest bardziej realistyczna :)
Czy to podróbka?
Na pierwszy rzut oka może i tak, ale np. o surowce dbasz tylko sam, jest drewno, kamień i żelazo no i żywność. Rozbudowa budynków też jest ina - trzeba rozbudować jakiś, aby móc budować inne. dodatkowo nie ma miejsc na budowę - pojawiają się w wyznaczonych miejscach gdy zostaną zbudowane - tak jak w plemionach.
Temat gry jest podobny, ale przedstawiony trochę inaczej. Aby więcej stwierdzić trzeba będzie po prostu pograć dłużej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra bardzo zbliżona do plemion (www.plemiona.pl). Jeżeli ktoś miał przyjemność grać w plemiona z łatwością powinien połapać się w Grepolis;)

Póki co ciężko o jednoznaczną ocenę, bo wersja w jaką mamy przyjemność grać z pewnością jest inna od tej, którą zostanie uruchomiona wraz ze startem pierwszego normalnego świata gry.

Kilka screenów z gry:;)

senat.png

wyspa.png

wyspyp.png

polen.png

sojuszb.png

wyglad.png

raportkb.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA na pewno zacznę w to grac grafika jest bombowa ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry