Nowa gra InnoGames - GREPOLIS

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Też spróbuję. Ale dopiero jak będzie po polsku albo chociaż po angielsku
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja mam takie pytanie do Onufrego, bo chyba on się w tym najlepiej orientuje. Kiedy mniej więcej powstanie pierwszy polski świat, albo chociaż angielski?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Ja myślę że około za rok bo jest napisane że pod koniec roku wyjdzie swiat niemiecki, a angielski myślę że o wiele później jak gra się rozwinie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
gra jest totalnie nastawiona na zysk dzięki realnej kasie możesz wszystko zaczynając od tego że możesz polepszyć siłę i obronę swoich żołnierzy a kończąc na tym że dzięki temu możesz szybciej przejmować inne wioski
gra bardzo słabo rozbudowana do tego grafika która miała być jej atutem szału nie robi.
ocena 4/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
spróbuję jak będzie po angielsku, ogólnie ikariam nie podobał mi się, ale to nie ikariam:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedy ta gra ma wejść ?

Jeśli się nie mylę trzeba znaleźć opiekunów gry a to trochę zajmie na pewno zagram. przypomina Ikariam czasem gry ale też plemiona ponieważ jest strategiczna lubię takie gry więc zagram. W polskiej wersji językowej powinna przynajmniej wyjść gdzieś w styczniu. Ja zarejestrowałem się na tym podanym linku ale nie lubię języcznych gier dlatego czekam na polską wersję. trzeba zrobić nowy temat i zebrać informacje o tej grze przydało by się nam na starcie. Czy wie ktoś ?że w tej grze można robić jakieś grupy graczy coś jak w plemionach (plemię) w T-W miasto ???? mi się w tej grze nie podobają wyspy mapę trzeba zmienić i przerobić na większe wyspy anie na Australia i Oceania wyspy wielkości ziarnka piachu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@up
A ja już mam 9 lvl :D

A co do grgy to jabym może pograł ^^ ale te nowe grafiki trzeba lepszego neta i kompa mieć na to wszystko :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam grałem, ale po nie niemiecku... :) coś jak plemiona i ikariam w jednym :). może zrobimy sojusz na polskim serwerze z FTW? :)
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
już można robić konta ... potrzeby do koszar są takie jak na plemionach ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarejestrowałem się na becie i powiem że gra podobna do Ikariam ze względu na wyspy. Ale bardzo podoba mi się grafika tej gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj pojawiła się reklama gry. Jest już oficjalna wersja?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zaczekam na wersję polską. Nie mam zamiaru rejestrować się na becie, wersji niemieckiej, angielskiej itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie doczytalem, na razie szukaja CM-a do gry. Jeszcze troche poczekamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się przed chwilą zarejestrowałem i nawet całkiem całkiem ta gra. Czekam na polską wersję, bo niemieckiego nie umiem i narazie wyczuwam co gdzie jest .:D
I nie wiem gdzie freie bevolkerung znaleźć bo mi potrzebne do rozbudowy senatu i lager ( cokolwiek to by nie było)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry