Nowa klasa postaci

  • Rozpoczynający wątek Susekk
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba gdzieś to było, ale nie mogę znaleźć.
W którym dokładnie miejscy jest ten punkt gdzie trzeba dojść na końcu???
Gram na 3 serwerze. Może ktoś na tym serwie już zrobił i poda mi nazwę hrabstwa?

Zrobiłeś już zadanka u szeryfa?
Jeśli tak, to patrz w ogłoszenie Onufry'ego, tam jest dokładnie podana kratka ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem jak można było dać się nabrać! Przecież paladyn na dzikim zachodzie??? wystarczyło przejrzeć ranking i zobaczyć czy ktoś ma już tę klasę (ja tak zrobiłem :)) no ale szkoda, że nie dostaje się czegoś fajnego (np. bluzeczki w króliczki, która daje jakiś bonus) :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak21, caly ranking przeglądałes? :D:D Poza tym ten quest jest na Prima Aprilis a nie na wielkanoc :) Zadania wielkanocne przed nami :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
caly ranking przejrzec to nie lada zadanie.. chyba caly dzien i cala noc musialbym przegladac :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak21, caly ranking przeglądałes? :D:D Poza tym ten quest jest na Prima Aprilis a nie na wielkanoc :) Zadania wielkanocne przed nami :D

nie cały ranking tylko pierwszą 20! na pewno 1 z nich miałby już paladyna xD ale powinni dać jakąś nagrodę za wykonanie tych zadań paladyna :( a tak to dostaje się tylko jakąś głupią odznakę, a mogliby dać coś śmiesznego (np. okulary z wąsami które dodają charyzmy xD)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te twoje pomysły na itemy mnie rozbrajają [-.-]
Sam jestem top 16 (moze 15 :D) i wiem, ze na tym poziomie NIE opłaca sie robic tego zadania :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie cały ranking tylko pierwszą 20! na pewno 1 z nich miałby już paladyna xD ale powinni dać jakąś nagrodę za wykonanie tych zadań paladyna :( a tak to dostaje się tylko jakąś głupią odznakę, a mogliby dać coś śmiesznego (np. okulary z wąsami które dodają charyzmy xD)

Chyba odejmują xD :D

Czyli, że teraz już wiadomo o co chodzi, ale trzeba przyznać, że ten numer był dobry :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
oO mam pomysł!

te okulary z wąsem mogłyby być noszone w ekwipunku jako przedmiot i dawać:
- 1 charyzma
+ 3 sprawność
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te okulary z wąsem to mogą dawać taki bonus:

-3 unik (dla przeciwnika)
-3 celowanie (dla przeciwnika)
 

DeletedUser

Gość
Gość
walka bronią białą, honor, modlitwa, odwaga to wszystko bardziej pasuje do rycerza z głębi średniowiecza niż dziki zachód
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm podacie avka tego palatyna(jak w ogóle jest?)?Bo jak będzie jakiś "krzywy"...:D
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
ZROBIŁEM!!! :D
Zleceniodawca pojaiwa się jak podejdziecie do wędkowania koło białej kropki.
Epilog zadania nie inny jak, PRIMA APRILIS!!! :D
Ukończyłem to na s2 więc zapraszam do zobaczenia medalu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłeś już zadanka u szeryfa?
Jeśli tak, to patrz w ogłoszenie Onufry'ego, tam jest dokładnie podana kratka ;)

Właśnie jeszcze nie i chce się dowiedzieć, w którym dokładnie miejscy jest to na końcy, żebym się jakoś powoli zbliżał i zdążyć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już wiem co to daje medal i exp z zadań i dajesz się nabrać hahhahah ! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry