Nowa klasa postaci

  • Rozpoczynający wątek Susekk
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
E jak dojdę do skrzyżowania o 2 w nocy to będę miał ten medal czy nie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
E jak dojdę do skrzyżowania o 2 w nocy to będę miał ten medal czy nie ?

Obawiam się że nie. Ja skończę zadania 5 minut po północy. Mam nadzieję, że się załapię. A to wszystko przez gracza matrix1030 :mad:, który mnie uśpił i wyzerował całą energię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że powinniśmy dostać medale chociaż nie wykonamy tego zadania dzisiaj..
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wiem , że nie dziś ale mam nadzieje ,że zdobędę go ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh, ja niestety tez dojde jakos 30 min po polnocy, kurde no tez powinienem dostac medal...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wy tu dajecie się nabrać, a ja już zrobiłem 2/3 Questa Wielkanocnego na DE 9...:D
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
na becie jest wszystko pierwsze a były tylko chyba 2 questy z drewnem i eksplartacją :)
ej ale dla czego u nas tego nie wprowadzili :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wątpię żebyście dostali medal po północy. W końcu będzie już 2 kwietnia a więc po prima aprillis. Ja na jednym świecie odpuściłem bo dotarłbym o 00:40 więc sobie darowałem :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a oprócz tego medalu nie ma nic? bo nie wiem czy tyłek fatygować
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Jak nie chcecie nie musicie. Ja wykonałem,zdobyłem medal, zarobiłem expa i git.
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
Tym, którzy pobrali ostatnie zadanie przed północą powinni zaliczyć. Przez ten bug ze skrzyżowaniem polazłem nie na to skrzyżowanie co trzeba i teraz nie zdążę na czas dotrzeć na miejsce. Zabraknie mi dosłownie kilka minut.
 

DeletedUser15438

Gość
Gość
Dziś rano zakończyłem tą serię questów na świecie 1, większość wie jaka jest nagroda, reszta niech się domyśli :p Potem zacząłem robić je na innych światach :) Ale rano naszła mnie chęć na tego paladyna więc postanowiłem się trochę pobawić ^^

263c70is.png


Fajnie było zobaczyć jak się ludzie zachwycali tą "klasą postaci" w miastach w których jestem :) Ale wszystko to oczywiście Prima Aprilis był :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo bym chciał dostać ten medal chyba się pomodlę o cud w tej sprawie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zdobyłem medal na połowie światów na których gram. Za późno wróciłem do domu, żeby wszystkimi postaciami zdążyć.
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
No i kicha. Zadanie zniknęło.

Co do zadań kwietniowych - myślałem, że do wykorzystania będzie jajo z ubiegłego roku, które nadal trzymam w ekwipunku, ale wygląda na to, że zajmuje tylko miejsce...
 
Status
Zamknięty.
Do góry