Nowe zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20250
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19346

Gość
Gość
Ja również nie zdążyłem wykonać zadań z rakietą i wsadziłem pomidora do kieszeni i jak narazie wszystko idzie zgodnie z planem, tzn przesłuchuję podejrzanych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomidor to pomidor, założysz tego z prac i też zadziała:D
 

DeletedUser19271

Gość
Gość
W zadaniu Morderstwo gadałem z postaciami bez portretu założonego do ekwipunku. U szeryfa nie pojawiło się zadanie, może jest jakiś sposób na to a może coś źlę robię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo ,że jak ktoś ma 70 poziom postaci to zadanie z ,,Miastem Widmo '' wykonał i tu moje oburzenie dlaczego nowy zadanie ,,Morderstwo'' dyskryminuje osoby z wyższym poziomem ??? :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest 5 postaci, z którymi musisz porozmawiać.
A znalazłeś te wszystkie rzeczy (pierścionek, stępel, itp)??
A na pewno założyłeś starą fotografię ?:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo ,że jak ktoś ma 70 poziom postaci to zadanie z ,,Miastem Widmo '' wykonał i tu moje oburzenie dlaczego nowy zadanie ,,Morderstwo'' dyskryminuje osoby z wyższym poziomem ??? :(

a niby w jaki sposob to zadanie dyskryminuje? ja mam 98 lvl i jakos nie czulem sie zdyskryminowany. no chyba ze mam za niski poziom jeszcze albo nie zauwazylem
 

DeletedUser

Gość
Gość
na razie chyba tylko tyle, ale wiaderko daje 15 pp do gaszenia pożaru :D
 

DeletedUser19271

Gość
Gość
W zadaniu Morderstwo gadałem z postaciami bez portretu założonego do ekwipunku. U szeryfa nie pojawiło się zadanie, może jest jakiś sposób na to a może coś źlę robię.

Znalazłem w pracach potrzebne przedmioty i u szeryfa pojawiło się zadanie morderstwo, a więc nie trzeba wkładać do ekwipunku otrzymanego w posiadłości portretu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a niby w jaki sposob to zadanie dyskryminuje? ja mam 98 lvl i jakos nie czulem sie zdyskryminowany. no chyba ze mam za niski poziom jeszcze albo nie zauwazylem

A znalazłeś ten zakrwawiony kawałem materiału ????
I czy zrobiłeś wcześniej zadania w Miasto Widmo ????

Bo ja nie mogę znaleźć tej krwawej szmatki :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zrobiłem miasto widmo i znalazłem szmat, widocznie nie zrobiłeś czegoś że ty nie znajdujesz
 

DeletedUser19346

Gość
Gość
A czy ktoś mi powie czy te prace typu zrywanie liści tytoniu, transportowanie amunicji itd. trzeba robić w pobliżu POSESJI???
Mam mały problem z pracą PRACUJ JAKO KONOWAŁ i tylko to mi zostało a wróciłem już do swojego miasta i się ustawiam pod tą pracę...

Zatem jak już będę miał wystarczającą ilość pkt pracy to może tylko zdjęcie wrzucę do kieszeni i zrobię tą pracę koło swojego a może dostanę ten szukany przedmiot (dowód)???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Turek, przedmioty możesz znaleźć w każdym miejscu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie mogę znaleźć tej posesji
Mam szmatkę mam medal a posiadłości nie ma (2 u góry i 5po lewej)
co mam robić??
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Ja mam za mało punktów pracy do pracy jako konował. Na razie jestem na etapie karczowaniu lasu. Zobaczymy czy po godzinie karczowania znajdę tą szmatkę.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Co robić dalej mając te wszystkie 6 przedmiotów, gdzie sie pojawia zadanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry