Nowe zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20250
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10568

Gość
Gość
Tylko problem w tym, że mi się nie pojawiło :/
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
fotografie załóż jak się nie pojawi to spróbuj z innymi przedmiotami znalezionymi w tych pracach u mnie było dobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10568

Gość
Gość
Nic mi sie nie pokazuje :/ ani z fotografią ani z innymi znaleziskami
 

DeletedUser17345

Gość
Gość
ja również znalazłam wszystkie przedmioty, u każdego z tych postaci byłam, mam fotografię w ekwipunku a zadanie mi sie nie pojawia;/ :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
PIOTREK, Tragon: może spróbujcie z tą szmatką(zakr. kaw. materiału)
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
A ja nie mogę znaleść meksykanina znalazłem tancerkę, rewolwerowca, pielgrzymkę a czwartej postaci nie mogę znaleść.
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Powiedźcie mi co mam zrobić jak mam za mało punktów do pracy jako konował a zależy mi na wykonaniu zadania. Reskila już nie mogę zrobić mimo że nie mogę wykonać żadnego zlecenia. W moim sklepie nie mam setu konowala a kupienie w obcym sklepie sporo kosztuje. :confused:
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Dołącz do innego i kup jak kupisz wtedy wrócisz do swojego miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedźcie mi co mam zrobić jak mam za mało punktów do pracy jako konował a zależy mi na wykonaniu zadania. Reskila już nie mogę zrobić mimo że nie mogę wykonać żadnego zlecenia. W moim sklepie nie mam setu konowala a kupienie w obcym sklepie sporo kosztuje. :confused:

samo zadanie jest atrakcyjne do momentu wyboru laski i parasola czyli do połowy zadania a konował jest dopiero na końcu
bierz laskę albo parasol a kiedy indziej dokończysz
więcej z tym zachodu niż expa czy kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego mówisz, że mało atrakcyjne? Dla mnie jest atrakcyjne za 1000 expa i Colta Buntlite (+7 refleksu), bo to się dostaje przy okazji:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakbym nie robił tego zadania do końca to bym lepiej wyszedł, trzeba było się bawić w latanie i szukanie po pracach a tak bym ustawił nnpp jakieś grizzly i inne takie i gra muzyka
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam 75 poziom. Chcę zacząc zadanie morderstwo co mam zrobić? Miec cos w ekwipunku czy coś?
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Bierzesz Karczowanie lasu najlepiej 2h i tam znajdujesz zakrwawiony kawałem metelu zakładasz go i... a najlepiej wruć na pierwszą stronę tematu, tam jest wszystko dokładnie opisane xd

A widzieliście kąplet strażaka? Gracz na s1 Catti-Brie ma go
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Arturinho: Ameryki to Ty nie odkryłeś, o istnieniu tego kompletu już od dawna wiemy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Komplet strażaka to jak narazie tylko
84527984.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sory ale czy parasol można jakoś zamienić na laskę bo mi sie nie udało trafić na laskę :mad: A zanim znalazłem coś na ten temat było już za późno niestety.Ale przecież tancerka mówiła abym zabrał parasol i położył go na grobie tego kolesia :eek: więc już całkowicie nie wiem :] i proszę o odpowiedz
 
Status
Zamknięty.
Do góry