Nowe zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20250
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
gdzie trzeba szukać tego Mr. Cartwright'a?? Proszę o pomoc:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co mam zrobić by działały mi zadania od 10? Bo nie mogę ich wykonać . Robię te prace po 10 min i nic z tego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rób po pół godziny z fotografią w okienku. Jak nie dropi to rób po 2 h. Proste! Przez 10 min. są naprawdę marne szanse... Wiem coś o tym. Na szczęście ukończyłem.
 

DeletedUser7406

Gość
Gość
Pomieszane to.
Pomidor służy do zadania z wiaderkiem a szmatka do "Morderstwa" wiec nie piszcie, że wkładacie do ekwipunku pomidora i nie pojawia wam się "Morderstwo"
Fotografia jest potrzebna tylko do zbierania "dowodów" czyli prace: tytoń, tartak, ujeżdżanie koni itd (oczywiście po odwiedzeniu pięciu postaci)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, A jeśli w zadaniu Morderstwo zdobyłem wszystkie dowody, i wskazałem podejżanego, to gdzie masz szukać mordercy, ponieważ jeśli idę na polane, to nie ma znaczku z zadaniem. Z góry dzięki za pomoc.

Aha i jeszcze jedno, co mam zrobić żeby puste WIADRO od Henrego było z wodą. Z góry dzięki;p

//połączono posty, John Fish
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6197

Gość
Gość
po pierwsze uzywaj opcji edytuj...

jezeli wskazales prawidlowego morderce idziesz w te miejsce gdzie go wczesniej przesluchiwales, a co do wiadra to w pierwszym poscie masz ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
zadanie-morderstwo

witam,
mam zakrwawiony kawalek materialu,udaje sie do szeryfa...
2. Morderstwo (To morderstwo)

Szeryf John Fitzburn:

Potrzeba: -

Nagroda: nieznana
a tu wyswietla mi sie nagroda nieznana,
i nie moge dalej nic zrobic?
 

DeletedUser

Gość
Gość
to oznacza, że nagroda jest niespodzianką. w tym przypadku jest to medal "Pomocnik Szeryfa" bodajże.
 
Status
Zamknięty.
Do góry