Nowy świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28075
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28075

Gość
Gość
"Brak dostępu do Jicarilla przez około 5 minut"
wydało się :eek:j:
 

DeletedUser7531

Gość
Gość
Też mnie to nurtowało już przy początku aktualizacji. Czekamy na jakieś informacje o co chodzi z tą Jicarillą ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To może Onufry odpowiesz nam coś więcej ;)

Skoro już i tak się wydało...
Świat jest obecnie testowany przez nas i będzie otwarty gdzieś pewnie między 21 a 31 października. Data jeszcze nie jest ustalona, ale raczej będzie to październik i nie przed 20.
Nazwę już znacie :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A myślałem, że macie własną piaskownicę ;)

mamy ale nie w ramach *.pl

Co do daty startu to proszę nie czynić jakiś planów na jej podstawie. Podkreślam, że jest to data orientacyjna, podana "na moje oko". Wiele czynników ma na nią wpływ i nie da się obecnie jednoznacznie jej przewidzieć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
podejrzewam że wjedzie przed loterią nową

a nazwa od czego jeśli można wiedzieć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30593

Gość
Gość
a już myślałem, że to ten świat dla osób które maksymalną ilość punktów przyjaźni zdobyły ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
O jakiej loterii mowa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
loteria zwie się Oktoberfest w nowościach z aktualizacji pisze że coś już robią z nią na naszych światach

Przygotowania do eventu z okazji Oktoberfest. to napiał onfy
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
jak bez setów? co jakiś czas jest cyrk, gdzie można (chociaż ja jeszcze nigdy nie widziałem :kak:) zdobyć, a za jakiś czas może będzie loteria na Boże Narodzenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry - pytanko szybkie, a co zamierzacie zrobić z premką na nowym świecie? Jaki typ premium bedzie? Tak jak na cheyenne przykladowo?
 
Status
Zamknięty.
Do góry