Nowy świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28075
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28075

Gość
Gość
A co do supportu co 5 odpowiedź jest trafiona i dobrze wytłumaczona i rozwiązana.

zgadzam się w 100%. często zdarza mi się, że ktoś nie przeczyta dokładnie mojego zapytania (np. przeczyta pierwsze zdanie) i przez to źle ocenia mój problem. ostatnio nawet na pytanie "dlaczego..." otrzymałem odpowiedź: "bo tak jest" porażka :kak:
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
TO nadal nie jest nic pewnego :)

No niby nie ale jakaś tam informacja jest :I:
Prawdopodobnie pod koniec października jak Onufry pisał, ale nie znaczy to, że w tym okresie wystartuje, jak było z cyrkiem i poprzednimi światami, tak będzie teraz.
Na początku będą masowe lagi na pewno (setki ludzi założy tam na raz konto).
 

DeletedUser21824

Gość
Gość
zgadzam się w 100%. często zdarza mi się, że ktoś nie przeczyta dokładnie mojego zapytania (np. przeczyta pierwsze zdanie) i przez to źle ocenia mój problem. ostatnio nawet na pytanie "dlaczego..." otrzymałem odpowiedź: "bo tak jest" porażka :kak:

Pytanie tylko czemu odwieczny kłopot jest z odpowiedziami złego supportu.. Nikt nie się nie zastanawia czy pytanie zadane ma sens.Jeśli ktoś zada pyutanie " dlaczego trawa ma zielony kolor? " to nie oczekujcie odpowiedzi,że tak stworzył ją Bóg :) Zanim oceni się support czasami warto zacząć ocenę od samego siebie.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Najlepiej 2 strony popatrzały na siebie a nie tylko jedna.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry jak wpadliscie z tym swiatem , to dajcie go jak najszybciej :p ale jak sa jakies problemy techniczne to czekamy spokojnie :)

Problemów nie ma, są inne kwestie w sumie mało istotne z punktu widzenia gracza i pewnie dla większości i tak nudne.
Zawsze światy są technicznie gotowe znacznie wcześniej niż ich oficjalne otwarcie.
Pech chciał, że komunikat o niedostępności świata się pokazał i to mogło rozbudzić czyjeś nadzieje na rychły start takiego świata. Trzeba spokojnie czekać, świat ruszy a czy to będzie 2 tygodnie wcześniej czy później to chyba nie ma aż tak wielkiego znaczenia.
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Hehe.
Kolejny świat i i kolejny cios dla starych światów i tak już pogrążonych w dużej mierze w agonii. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tyle ze bym se juz pogral , od nowa .Dla mnie robi roznice 2 tyg :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Problemem starych światów nie jest powstawanie nowych tylko brak możliwości migracji i łączenia się starych ( wymieranie światów jest procesem naturalnym który będzie się toczył bez względu na to czy nowe światy będą czy nie). I niestety sami te problemy tworzymy zakładając po 10 postaci na różnych światach tylko po to aby przelewać kasę. Zlikwidowanie wszystkich "jagodowych" postaci spowodowałoby natychmiastowe wymarcie 2/3 starych światów i możliwość migracji. Co z tego że większość graczy ma miliony na kontach skoro nie ma na co tej kasy wydać?

Powiem tyle ze bym se juz pogral , od nowa .Dla mnie robi roznice 2 tyg :)

Tak, na pewno. I po miesiącu dałbyś sobie spokój bo znowu nie udało się zdobyć top czegoś tam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, na pewno. I po miesiącu dałbyś sobie spokój bo znowu nie udało się zdobyć top czegoś tam.

Nie pisz czegos czego nie wiesz , nie gralem w westa troche dlugo i wszystkie postacie skasowaly sie , i grajac od nowa na starym swiecie nie ma sensu .Mozna powiedziec ze samodzielnie grajac a ja wole gre aktywna i zespolowa :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
i grajac od nowa na starym swiecie nie ma sensu .Mozna powiedziec ze samodzielnie grajac a ja wole gre aktywna i zespolowa :)

A niby dlaczego nie ma sensu? Ja zacząłem grę 1,5 roku po starcie świata. Nie gram sam, gram aktywnie i nie widzę różnicy w późnym starcie. Te kilka punktów umiejek które ewentualnie się traci nie ma znaczenia a gra jest znacznie ciekawsza od początku i daje więcej możliwości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tyle że po wyjściu nowego świata naturalnie rozwiną się pierwsze koalicje. A bitwy o forty na samym początku są najlepsze.

Zresztą od początku gry możesz robić wszystko - budujesz miasto wiedząc, że inni też to muszą zrobić i nie jesteś sam. Na tak późnym etapie gry, na którym jest aktualnie np. świat 12 niewiele się dzieje. Bitwy o fort oczywiście są, ale są dwie koalicje, które ciągle się tłuką iii..? Nuda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grac oczywiscie mozna , ale jestes traktowany jak tzw 'ogorek' jestes bo jestes ale tak w sumie po co ta dyskusja jak wiemy ze wyjdzie niedlugo ten swiat ? nie pisze na forum ze ja chce nowy swiat bo nie lubie grac od nowa na starym swiecie jakby nie bylo tego tematu to bym nic nie pisal
 

DeletedUser30934

Gość
Gość
Jeżeli chodzi o mnie to się cieszę, że powstaje nowy świat.
Po dwóch latach przerwy wracam do gry z myślą podbicia wszystkich fortów na mapie oraz pogrania z dawnymi przyjaciółmi.

EDIT:

:traper: Szukam ludzi do miasta nastawionego na bitwy fortowe, tylko doświadczeni ludzie ! :traper:

Każdy chętny proszony jest napisać na PW tutaj lub w grze na świecie Dakota, nick ten sam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry