Nowy świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28075
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tak w ogóle to możliwe jest, że wraz z nowym światem dostaniemy nowy patch, czy to marzenie? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
całkiem możliwe że Jakarilla wejdzie razem z 2.07 bo owa aktualka powinna się pojawić przed listopadem ze znanych mi bliżej powodów, których nie mogę ujawnić :)
 

DeletedUser30934

Gość
Gość
Strzelam na 31 Październik lub 2 Listopad i jazda. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zapominajcie o loterii z okazji dnia dziękczynienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam się cieszę z nowego Świata :I:
Miałem sporą przerwę a jak większość wie na starych Światach...wieje nudą...na samym początku pomijając jagodowców jest mnóstwo ludzi do poznania, grania i do pokonania :)
...i od nowa kolekcjonowanie setów hehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onyfry czy bedzie jednak przesunieta data startu o te 2 tygodnie ? bo juz mamy 22 pazdziernika pisales ze miedzy 21 a 31 pazdziernika to by juz byl jakis cynk o dacie startu a tu lipa ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale żeście się napalili na ten nowy świat :p.
Gdyby się nie wydało przypadkiem, że takowy powstaje, to nikomu nie przyszłoby do głowy pytać, kiedy ruszy nowy serwer. Oto idealny przykład tego, dlaczego piętnowane są próby przedwczesnego ogłaszania nowości. ^^

Gdy będzie nadchodził ten oczekiwany przez wielu dzień, to zostaniemy zawczasu o tym poinformowani przez Onufrego. Jednym słowem, cierpliwości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mozna winic adminow ze wyszla informacja o swiecie za szybko , jak mowisz ze nie bylo by tego zamieszania ale niestety jest :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, nici z niespodzianki. Ale nie można ukryć, że to zamieszanie zrobiliśmy sami i z dnia na dzień robi się coraz większy szum wokół Jikarilli ::P:.
Osobiście przewiduje, że start tego świata nastąpi ok 1 listopada co może się zbiec z przyszłą aktualizacją 2.07, która musi nastąpić przed 11. miesiącem [bez większych szczegółów]. Poza tym samo Halloween jest dobrą okazją na wprowadzenie nowego świata :) Wielu graczy już na początku będzie miało okazję na zrobienie pierwszych zadań świątecznych/powtarzalnych.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
wie ktoś czy zadania na halloween będą na tej samej zasadzie i te same co rok/dwa/trzy temu?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale czym tu się podniecać ? Że nowy świat wyjdzie , że zacznie się szał ciał na topkę początkową w rankingu po czym zapał większości przejdzie.

Przecież nic nowego nie pojawi się na tym świecie czego nie ma na starych a jaranie się tym kiedy wyjdzie to dla mnie głupota.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo z tymi nowymi światami jest tak. Gracze co nic nie osiągnęli na starszych światach myślą, że zawojują nowy. Mija miesiąc gry na nowym i co ? Zonk, też nic nie osiągają. Więc czekają na kolejny i kolejny. Ludzie weźcie się lepiej za grę na starszych światach, bo one upadają. A nowe nic nie wnoszą, są kolejną maszynka Inno.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Bo z tymi nowymi światami jest tak. Gracze co nic nie osiągnęli na starszych światach myślą, że zawojują nowy. Mija miesiąc gry na nowym i co ? Zonk, też nic nie osiągają. Więc czekają na kolejny i kolejny. Ludzie weźcie się lepiej za grę na starszych światach, bo one upadają. A nowe nic nie wnoszą, są kolejną maszynka Inno.

Racja. Jeśli komuś się wydaje że teraz się spręży, posiedzi teraz przed kompem, porobi zadania, pochodzi na bitwy i będzie w topce to grubo się myli. Bez zainwestowania znacznej kwoty realnej kasy nie ma szans na topkę w niczym, nawet gdyby ktoś siedział przy kompie 24h na dobę. Dlatego najlepiej odpuścić sobie ranking i cieszyć się grą a początki na starych światach są znacznie łatwiejsze i levele wbija się szybciej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry to rozumiem ze nie zdązymy na jicarilli zrobic zadan z halloweena ?
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
ma juz ktos w planach zakladac sojusz fortowy ?

tak, ja z kolegami z sojuszu Strzelcy Wyborowi, na początku będzie się rozwijał a potem zaczniemy bitwy (jak w ogóle będą jakieś forty na początku :p )
dołączam się do pytania
nie zdążymy zrobić na nowym świecie zadań z halloween, prawda?
 
Status
Zamknięty.
Do góry