Nowy świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28075
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam wielką nadzieję, że będzie tylko premium podstawowe, bez kupowania umiejętności i podobnych rzeczy.

Czekamy z cierpliwością!
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Najlepiej było by bez ty wszystkich setów, tak aby każdy miał równe szanse.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh i tak za 2-3 miesiące będzie kolejna loteria [mniej więcej z taką częstotliwością występują] i skończy się ta równość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jak onufry? moglbys nieco przyblizyc jak to bedzie z premium? bardzo nas to interesuje, stary typ premium czy moze 'wszystko za bryly'?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam jeszcze takie pytanie
Czy Cyrk będzie tam od razu czy wystartuję dopiero X miesięcy po wystartowaniu świata?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
od początku będzie sklep za OUP to cyrk powinien też się pojawić
 

DeletedUser182

Gość
Gość
to jak onufry? moglbys nieco przyblizyc jak to bedzie z premium? bardzo nas to interesuje, stary typ premium czy moze 'wszystko za bryly'?

Full premium.

Ja mam jeszcze takie pytanie
Czy Cyrk będzie tam od razu czy wystartuję dopiero X miesięcy po wystartowaniu świata?

Od początku... znaczy może nie od początku w sensie od 1 dnia, ale wiadomo o co chodzi. Nie po X miesiącach.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Full premium.



Od początku... znaczy może nie od początku w sensie od 1 dnia, ale wiadomo o co chodzi. Nie po X miesiącach.

Panie Onufry czy przypadkiem nie pana osoba pisała gdzieś tam na FORUM że miałobyć na przemian z premium ?? Czyli Jeśli Huron nie był full premium, to Iro jest więc teraz ten nowy świat nie powinien być full premium.

Jak dobrze pamiętam tak było pisane :p Kolejna sprawa czy nowy świat nie spowoduje wyludnienia ze starych światów ??

Wiem że to wałkowanie tematu o nowych swiatach ale niedługo s11 s12 it będą kasowane migracja ruszy i w kółko to samo.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Panie Onufry czy przypadkiem nie pana osoba pisała gdzieś tam na FORUM że miałobyć na przemian z premium ?? Czyli Jeśli Huron nie był full premium, to Iro jest więc teraz ten nowy świat nie powinien być full premium.

Jak dobrze pamiętam tak było pisane :p Kolejna sprawa czy nowy świat nie spowoduje wyludnienia ze starych światów ??

Wiem że to wałkowanie tematu o nowych swiatach ale niedługo s11 s12 it będą kasowane migracja ruszy i w kółko to samo.

Panie Mumin nie przypominam sobie abym pisał, że zawsze będzie na przemian. Faktycznie ostatnio było na przemian, ale żeby zawsze tak miało być?
Druga sprawa, światy powstają teraz co rok jak widać. Moim zdaniem to dobry interwał. Godzi interesy starych i nowych graczy, którzy też chcą zacząć gdzieś od nowa.
Tak... w kółko to samo, jedne wymierają, inne powstają i jedynka, która się będzie trzymać do końca gry. Taki schemat dosyć znany w sumie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobcie full premium, ale umiejki i cechy niech nie beda za brylki. dajcie logicznosc tej grze :)
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Zróbcie wszystko za bryłki i będzie dobrze i otwórzcie 1000 światów żeby każdy mógł grać osobnie, rozwalcie to grę do końca. Zróbcie forty za bryłki i całą resztę, to będziecie sobie zarabiać.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Ogii, napisz jaśniej z czym masz problem, bo ja nie rozumiem o co tak wiele osób się czepia.

Zrozumiałbym i poparł krytykę cen bryłek, bo sam uważam, że jednak jest za drogo i sam skłaniałbym się ku temu, żeby cenę zmniejszyć i premium upowszechnić. Więcej osób płaci niższą kwotę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze masz premium średnio trochę miej niż 0,66% czasy gry za aktywność.
Po drugie tw jest gra gdzie różnica pomiędzy gracami z premką, a bez nie jest aż tak widoczna. Czyli premką ułatwia grę, ale nie dyskryminuje innych (tylko umki za bryłki to przesada, lecz są światy bez tego więc jak ci się nie podoba).
Jeśli chodzi o sety to ja sam z zerowym wkładem $ na baryłki mam cały set fishera na iro (tylko bez strzelby). I całą kase jaką wydałem, by go zarobić zarobiłem w 2 tygodnie. Więc tak jakby zapracowałem na dwa losy po 800Up w 2 tygodnie. Czyli moim zdaniem bilans gry z premium, a bez (oprócz umek) jest dobry.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Nie do końca, ty masz tylko jeden set a Ci co kupują bryłki mają ich ze 10 bo co najmniej tyle wyszło.Premium było i będzie to tego nie mam zastrzeżeń ale mam do właśnie tych wszystkich loterii, a także do doładowywanie bryłkami energii i tyle.Nie długo będzie trzeba płacić za zagranie w grę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy ma trochę racji ale z drugiej strony trzeba i zrozumieć właściciela. Żeby utrzymać takie potężne serwery trzeba cholernie dużo kasy. Programiści oraz cała obsługa (ta branża niestety zarabia więcej niż najniższa krajowa) to i tak tylko cząstka którą wydano na potężne serwery dzięki którym ta gra chodzi i to płynnie w porównaniu z wieloma innymi grami. Poza tym patrząc jak suport szybko działa i zawsze pomoże to obsługa też musi być liczna. W większości takich gier czeka się na odpowiedzi kilka dni a i tak za dużo nie pomogą. Łącze jest ok a gra kilka milionów ludzi z kilku krajów. Po każdej aktualizacji gra działa dobrze (zawsze są jakieś małe drobiazgi). W wielu grach po aktualizacji gra nie dzieła nawet parę gadzin albo przez kilka dni szlag Cię trafia bo wszystko się tnie. Więc kto to ma wszystko utrzymać? tylko gracze którzy kupują baryłki i to dzięki nim ta gra istnieje. Faktycznie ta ostatnia loteria była za szybko ale może była potrzebna kasa na otwarcie nowego świata?
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Jakoś od 08r no dajmy do 11r jakoś sobie radzili tylko na kupnie premium i tylko premium, akurat teraz brakło im kasy.
A co do supportu co 5 odpowiedź jest trafiona i dobrze wytłumaczona i rozwiązana.
A i co do temu inno niemiaszki nie muszą sobie zarabiać 10tys euro za jedno stanowisko, może i trochę przesadziłem ale prezesik na pewno o wiele więcej zarabia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Jakoś od 08r no dajmy do 11r jakoś sobie radzili tylko na kupnie premium i tylko premium, akurat teraz brakło im kasy."
Wystarczy popatrzyć jak zmieniła się grafika w ostatnim czasie i dalej płynnie chodzi. Do tego musiał się zmienić sprzet wiec pare milionów z premki napewno nie uzbierali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W kazdym temacie musi byc klotnia ,zawsze o kase .Ogarnijcie ja tez nie mam kupy pieniedzy w zyciu ale nie wyzywam sie na teamie z the west .Ja gre jak i obsloge oceniam 10/10 :)


Moze obgadamy co bedziemy robic na nowym swiecie , ja biore zolnierza pod forty , ale na poczatku laduje w budowanie i zakladam miasto fortowe chetni(boby i fortowcy) pisac na irokezie priv :)

Jeszcze do mam pytanie czy na start bedzie paczka wuja , i czy bedzie w niej to samo co na irokezie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest w sklepie oup wygasa po 7 dniach od startu znajduje sie w niej rewolwer torba nowicjusza medale i produkty dajac energie hp itp..
 
Status
Zamknięty.
Do góry