Nowy świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28075
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry powiesz nam cos wiecej ? Wszyscy czekaja .
 
Moim zdaniem zamiast nowego świata powinno się znowu uruchomić migrację bo lepiej mniej światów, które są bardziej zaludnione.
Szczerze mowiąc Onufry to nie rozumiem Waszego podejścia....
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
Moim zdaniem zamiast nowego świata powinno się znowu uruchomić migrację bo lepiej mniej światów, które są bardziej zaludnione.
Szczerze mowiąc Onufry to nie rozumiem Waszego podejścia....

zgadzam sie :D np cheyenne. ten świat już miał dawno swą świetność.
 

DeletedUser27769

Gość
Gość
zgadzam sie :D np cheyenne. ten świat już miał dawno swą świetność.

Nie tylko cheyenne. Światy 12 i 11 również cierpliwie czekają na migracje bo po prostu wieje straszliwą nudą. Dobrze że wprowadzili nowe zadania, przynajmniej jest co robić ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem zamiast nowego świata powinno się znowu uruchomić migrację bo lepiej mniej światów, które są bardziej zaludnione.
Szczerze mowiąc Onufry to nie rozumiem Waszego podejścia....

Śmiesznie będzie, gra będzie polegała na otwieraniu nowych serwerów i zamykaniu starych, a każdy będzie migrował raz na jakiś czas.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Śmiesznie będzie, gra będzie polegała na otwieraniu nowych serwerów i zamykaniu starych, a każdy będzie migrował raz na jakiś czas.

nie, właśnie nie o to chodzi...
zamykanie starych i czekanie aż te na które gracze migrowali też będą słabo zaludnione i będzie nuda, wtedy otwieranie nowych.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Śmiesznie będzie, gra będzie polegała na otwieraniu nowych serwerów i zamykaniu starych, a każdy będzie migrował raz na jakiś czas.

Niestety taki jest cykl życia tego typu gier czy nam się to podoba czy nie. Stare serwery wymierają a nowe muszą powstawać aby gra całkiem nie zdechła. Wyjątkiem jest serw 1 który zazwyczaj nigdy nie umiera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli nie chcecie co chwile migrować to grajcie na 1. świecie - ten zawsze będzie dostępny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich , właśnie wróciłem po małej przerwie i tu mała niespodzianka nowy świat , już doczekać sie nie umiem nowej przygody , jeszcze czytając raport od inno aż chce się grac :)


A wy jak nastawieni , będziecie się lać na Jicarilli ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie z 95% ludzi pozakłada tam konta...a kto będzie grać?...
...okaże się za rok ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli nie chcecie co chwile migrować to grajcie na 1. świecie - ten zawsze będzie dostępny.

Dokładnie !

Ja tam miałem konto na Iro, które się niestety przedawniło i skasowało.
Założyłem nowe i niby wszystko jest fajnie i pięknie ale np. dodatkowych statów z Halloween nie uzyskam bo chyba nie mam szans znaleźć ani kandyzowanej pomarańczy ani ryby w gazecie (a próbowałem...).
Podejrzewam że to dlatego że już to zadanie kiedyś zrobiłem z tego samego konta... To zauważyłem, a podejrzewam że jest tego więcej.

To wszystko w sumie jest trochę frustrujące, dlatego czekam na nowy świat i "fresh start".
Nie dlatego, że się tam zaraz "wepchnę do topki", tylko dlatego, że nie będę miał balastu skasowanych postaci.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nowy zaplanowany termin to przedostatni lub ostatni tydzień listopada. Zobaczymy jak sprawnie pójdzie 2.07
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry napisz cos o tych paczkach wuja , napisz przynajmnie że nie mozesz podac takiej informacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry napisz cos o tych paczkach wuja , napisz przynajmnie że nie mozesz podac takiej informacji.

Ale o co chodzi? Kiedyś dostawało się paczkę od wujka po założeniu postaci na Iro, a teraz otrzymuje się ją z zadania dla początkujących.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Ale o co chodzi? Kiedyś dostawało się paczkę od wujka po założeniu postaci na Iro, a teraz otrzymuje się ją z zadania dla początkujących.

ale mu chyba chodzi o nową paczkę, co jest w niej 10 innych paczek, a w każdej itemy na motywke, itp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale o co chodzi? Kiedyś dostawało się paczkę od wujka po założeniu postaci na Iro, a teraz otrzymuje się ją z zadania dla początkujących.

Nie dostaje sie takiej paczki w zadaniu , to admini zaserwowali nam na poczatek startu , i sie pytam czy teraz tez tak bedzie .
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Moim zdaniem lepiej skupić się na tych światach, które już istnieją.
Bo co z tego, że powstanie kolejny świat jak ludzie ze światów już powstałych nie mają co robić i tylko koczują czekając na migrację.
Najpierw zrobić trzeba porządek a później myśleć o kolejnych światach.
To będzie taka syzyfowa praca - zakładanie nowych światów = upadanie starych !

Nic tylko zaniedbywanie doświadczonych graczy pif paf
...a ja jestem tego najlepszym przykładem - gram sobie od 3 lat tylko na BF, bo nie jestem typem gracza,
który ma czas i chce grać na kilku światach na raz, to muszę się męczyć na tym nudnym i słabo zaludnionym świecie pełnym fortomaniaków.

PS. Wątpię, że już gdziekolwiek jest miejsce dla długoletnich Pojedynkowiczów w tej grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry